PS4 za PS2.

neKu

Postów: 29 Początkujący
1587585341

Hej !
Przeglądam od jakiegoś czasu oferty wymian gier na PS2, z racji słabej aktywności postanowiłem otworzyć temat.

Może ktoś z was akurat odkurza szafę, piwnicę, garaż i odnalazł jakieś gierki na ps2 a nie wie co z nimi zrobić, jeśli jesteście w takiej sytuacji możecie się zgłosić do mnie, rozpatrzę wszelkie propozycję, mogę nawet pomóc się ich pozbyć opłacając przesyłkę.

Kupię bądź wymienię na tytuły z PS4 dostępne w mojej bibliotece.

Zapraszam do kontaktu a w temacie do wspominania tytułów z PS2 i nie tylko !

  •  
    Postów: 222 Zadomowiony
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    WymieńGry.pl Ranga Supporter Bronze

    1587586694

    mam białego kruka jakim jest Def Jam fight for NY ale oczywiście płyta się wiesza po wejściu do menu xD

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 17 Początkujący
    1587588197

    Hmmm, ja w domu rodzinnym ma strychu zostawiłem chyba z 80 gier w pudle, nawet nie pamietam jakich. Jak jeszcze będą to dam znać ( tylko niewiem kiedy tak będę), ale nie obiecuje że są, bo wyprowadzałem się 7 lat temu  ;)

    1 Fajne!
  •  
    Postów: 29 Początkujący
    1587588427

    @arizzzona666 Jasne, jak nadejdą takie czasy będę oczekiwał :D I warto odwiedzić rodzinę ! Chociaż w dzisiejszej sytuacji lepiej #zostaćwdomu ale nadrobić :D

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 10 Nowicjusz
    1587641051

    @neKu zapraszam na mój profil, mam ponad 20 gier na PS2 - w większości to same klasyki. Są też tytuły na PSP

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 178 Bywalec
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Born to be a Player

    1587653544

    @arizzzona666 a te gry to oryginały? czy przegrywane bo miałeś chipa w konsoli 😉

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 5 Nowicjusz
    1587655823

    (Zaloguj się żeby zobaczyć zdjęcia)

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 5 Nowicjusz
    1587660104

    (Zaloguj się żeby zobaczyć zdjęcia)

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 195 Bywalec
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    1587667125
    Nawet widzę moja ulubiona grę z czasów dzieciństwa jaka była silent Hill. Mogliby zrobić remake na ps4
    0 Fajne!
  •  
    Postów: 87 Gaduła
    1587667663

    Szacun za Project Zero znany tez jako Fatal Frame, najlepsza jak dla mnie trylogia gier na ps2 :) 

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 29 Początkujący
    1587680129

    @Misza Jeśli zainteresowany jesteś to zapraszam priv :D

    0 Fajne!


Zaloguj się aby napisać odpowiedź
lub załóż konto za darmo

Wysyłaj szybciej i taniej

Wszystkie przesyłki w jednym miejscu. Sprawnie i elegancko zarządzaj paczkami jak na gracza przystało! Sprawdź co dla Ciebie mamy.

Sprawdzam!
Wbijaj do nowej grupy
Ostatnio na blogu
Za Imperatora! Warhammer 40k: Boltgun - recenzja gry
20 kwietnia 2024

Od momentu premiery w 2023 roku, Warhammer 40k: Boltgun kusił mnie jednym - samym faktem użycia fenomenalnego bitewniaka w tytule. Czy herezja została wypleniona? Przekonajmy się.

Warto wiedzieć
Jak zapakować i wysłać gry?
24 marca 2019

Pakowanie gier do wysyłki jest bardzo ważnym elementem transakcji. Nieprawidłowo zapakowana gra..

Do góry