PS4 move

DymQ

Postów: 7 Nowicjusz
1570432227

Witam.

Chciałbym się dowiedzieć czy zna ktoś jakieś gry w których wykorzystywane są kontrolery move + kamerka, głównie interesują mnie gry dla dwóch lub więcej osób, coś w stylu sports champions na PS3. Ktoś coś może polecić?

  •  
    Postów: 8 Nowicjusz
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    1570434733

    Niestety na ps4 nie ma zbyt wielu takich gier.

    Praktycznie tylko taneczna seria Just Dance - a i tam move są tylko opcjonalne, bo można też tańczyć z telefonami lub w ogóle przed samą kamerką bez kontrolerów.

    Move na ps4 przydają się głównie do gier na psvr gdzie jest dużo gier sportowych jednak to raczej niekoniecznie do multiplayera, chyba, że chce się zakładać gogle na zmianę.

    1 Fajne!
  •  
    Postów: 73 Gaduła
    1570470499

    Dokładnie jak kolega napisał. PS move na ps4 to tylko do VR. Kupiłeś już PS move? 

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 7 Nowicjusz
    1570481444

    Dzięki za odpowiedz.... Właśnie ani kamerki ani move nie mam, chciałem wcześniej zapytać czy warto w to inwestować, kurcze myślałem że coś na wieczorne spotkanie ze znajomymi było by do ogrania a tu lipa totalna....

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 8 Nowicjusz
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    1570536175

    @DymQ Niestety, ten segment rynku został na ps4 olany. Dlatego zostawiłem sobie ps3 - do gier imprezowych i dla dzieci.

    Z gierek dobrych na imprezy na ps4 to przede wszystkim playlink, chociaż wspomniany just dance z kamerką też jest całkiem fajny.

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 133 Wygadany
    1570548798

    Tak samo jak kolega wyzej, ps3 do gierek na move. A ps4 to wszystkie gry z playlink , tance i inne singstary ;)

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 7 Nowicjusz
    1570630973

    Czyli pozostaje czekać na PS5 chociaż wątpię że tam coś odzyje... czyli będzie trzeba ewentualnie poszukać PS3 w dobrych pieniądzach ;)

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 10 Nowicjusz
    1570801539

    Chyba tylko taneczne gry , bo nie znam innych ;(

    0 Fajne!


Zaloguj się aby napisać odpowiedź
lub załóż konto za darmo

Wysyłaj szybciej i taniej

Wszystkie przesyłki w jednym miejscu. Sprawnie i elegancko zarządzaj paczkami jak na gracza przystało! Sprawdź co dla Ciebie mamy.

Sprawdzam!
Wbijaj do nowej grupy
Ostatnio na blogu
Egzystencjalne dylematy zakonnicy - recenzja Indika (2024)
9 maja 2024

Lubię gry, którym łatwo można przypiąć łatkę „dziwna”. Przenosimy się do zimnej, brudnej Rosji i lądujemy w jednym z monastyrów gdzieś na pustkowiu.

Warto wiedzieć
Jak zapakować i wysłać gry?
24 marca 2019

Pakowanie gier do wysyłki jest bardzo ważnym elementem transakcji. Nieprawidłowo zapakowana gra..

Do góry