PS Plus

legus

Postów: 3 Nowicjusz
1567713344

Witam!
Jako, że od niedawna jestem abonentem PS plus mam pytanko. Czy na na te 100 gb w chmurze można zapisywać gry? Czy tylko savy? To samo tyczy się podłączenia dysku zewnętrznego? I drugie pytanie, gdy chcę pobrać grę z obecnego miesiąca chcę pobrać np za 2 miesiące to czy jest taka możliwość?
Pozdrawiam!

  •  
    Postów: 133 Wygadany
    1567717891

    100 gb w chmurze na kopie savow. Dysk zewnetrzny gry plus savy. Jesli masz wykupionego plusa zawsze mozesz pobrac gry, ktore wczesniej "kupiles" w ramach abonamentu.

    3 Fajne!
  •  
    Postów: 178 Bywalec
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Born to be a Player

    1567740586

    Gier nie musisz pobierac od razu ale musisz je dodać do biblioteki (to jakbyś je zakupił jak masz abonament) i wtedy możesz nawet za rok je pobrać jeśli będziesz miał aktywny abonament (czyli jak cie najdzie ochota na granie w gry z abonamentu a nie masz aktywnego plusa, zakup plusa i masz już dostęp) 

    2 Fajne!
  •  
    Postów: 98 Wygadany
    1567746122

    Tylko taka rada jeśli nie wykupisz plusa a zapomnisz o tym , to save ci przepadną ja się zagapiłem i z chmury przepadły.Więc zawsze sobie pilnuj terminy :)Gry możesz mieć w bibliotece i i póki masz plusa możesz zagrać w nie , jeśli nie wykupisz nie pograsz będzie blokada gry.Więc smiało dodawaj i za 2 miesiące czy za rok  będziesz mógł pograć w nie :)


    2 Fajne!
  •  
    Konto usunięte
    Konto usunięte
    Postów: 122 Wygadany
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Tester

    1567751622

    @Marcin_Tedy
    Abstrachując od stylu wypowiedzi przypominającego nastolatka, wprowadzasz jeszcze ludzi w błąd. Po skończonej subskrypcji masz 6 miesięcy na jej odnowienie, zanim zapisy ci przepadną. Ładnie się zagapiłeś na pół roku.
    Dodatkowo masz, nie majac plusa i nie używając konta przez 2 lata, Sony ma prawo je usunąć.

    @legus

    Możesz mi powiedzieć jak rozumiesz zapisywanie gier w chmurze i jaki byłby tego cel?

    2 Fajne!
  •  
    Postów: 3 Nowicjusz
    1568102585

    @hajpero celem byłoby po prostu wykorzystanie przestrzeni dyskowej, ale skoro gry można pobierać również później z biblioteki to nie ma pytania. A jak wygląda kwestia usunięcia gry? Czy za parę miesięcy mogę ją pobrać ponownie? Czy można tylko raz? Bardzo dziękuję za pomoc!

    1 Fajne!
  •  
    Postów: 133 Wygadany
    1568103557

    @legus

    Mozesz ile chcesz.

    2 Fajne!


Zaloguj się aby napisać odpowiedź
lub załóż konto za darmo

Wysyłaj szybciej i taniej

Wszystkie przesyłki w jednym miejscu. Sprawnie i elegancko zarządzaj paczkami jak na gracza przystało! Sprawdź co dla Ciebie mamy.

Sprawdzam!
Wbijaj do nowej grupy
Ostatnio na blogu
Szerzenie zarządzanej demokracji. Helldivers 2 - recenzja gry (PS5)
20 maja 2024

Kooperacyjna strzelanka trzecioosobowa opracowana przez Arrowhead Game Studios i opublikowana przez Sony Interactive Entertainment - "to jedna z najlepszych gier ostatniego czasu w jakie grałem".

Warto wiedzieć
Jak zapakować i wysłać gry?
24 marca 2019

Pakowanie gier do wysyłki jest bardzo ważnym elementem transakcji. Nieprawidłowo zapakowana gra..

Do góry