PS PLUS LISTOPAD 2020

mck_nysa

Postów: 80 Gaduła
1604136632

Co sądzicie o zbliżającej się ofercie PS PLUS?


Ja przy Cieniu Wojny spędziłem, nawet nie tak dawno, dobrych 20 kilka godzin, zdecydowanie polecam! Z kolei w Hollow Knight nie grałem, ale widziałem dużo pozytywnym opinii 🤔

(Zaloguj się żeby zobaczyć zdjęcia)

  •  
    Postów: 192 Bywalec
    1604233182

    @konewko zajebiste to było w czasie premiery a nie n lat po

    0 Fajne!
  •  
    konewko Elite Vip
    Postów: 749 Major
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    WymieńGry.pl Ranga Tester

    1604241023
    Tak działa PS Plus, wybacz, jeśli burzy to twój światopogląd.
    1 Fajne!
  •  
    Postów: 80 Gaduła
    1604256051

    Zamiast się cieszyć, że co miesiąc jest okazja przetestowania dwóch gier (i przeważnie całkiem dobrych i nie starszych niż kilka lat) to niektórzy wolą narzekać wiecznie 😕

    2 Fajne!
  •  
    mastahluc Support Elite Vip
    Postów: 760 Avenger
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    WymieńGry.pl Ranga Born to be a Player

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    WymieńGry.pl Ranga Tester

    1604261163

    Ja właśnie cenię sobie PS+ za takie gry jak Hollow Knight, Rime itp. - mniejsze produkcje, które nie wyszły (albo wyszły w edycjach limitowanych) na płytach. Na ogół nie kupuję cyfrówek albo czekam na promocje. Także jak coś takiego jak powyżej właśnie w Plusie to się cieszę.

    Za to nie lubię jak wpadają gry większe, normalnie dostępne na płytach. Bo albo ograłem albo mam.

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 7 Nowicjusz
    1604304383

    Hollow Knight zdecydowanie wart chociażby sprawdzenia, trudno o grę z lepszym klimatem. Muzyka, styl artystyczny, dbałość o szczegóły i sam gameplay - wszystko jest dopracowane do perfekcji. Spędziłem przy niej dobre 30h mimo, że na półce stały o wiele większe produkcje :) 

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 45 Gaduła
    1604305934

    @Zurek a bedzie to mozna przypisac przez strone plusa jak sie jeszcze nie ma PS5 ? wiesz moze ?


    0 Fajne!
  •  
    Postów: 192 Bywalec
    1604314164
    światopogląd... o matko...
    0 Fajne!
  •  
    mastahluc Support Elite Vip
    Postów: 760 Avenger
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    WymieńGry.pl Ranga Born to be a Player

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    WymieńGry.pl Ranga Tester

    1604316667

    @cygan99

    Raczej tak. Plusa masz na konta, nie na konsolę. W przypadku PSV "kupowałem" przez www zanim kupiłem konsolę.

    1 Fajne!
  •  
    Postów: 133 Wygadany
    1604321411

    @cygan99   Tak jak kolega wyżej przez stronę www, a najwygodniej przez apkę w tel.

    1 Fajne!
  •  
    Postów: 222 Zadomowiony
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    WymieńGry.pl Ranga Supporter Bronze

    1604674208

    i jak dodać bugsnaxa przez stronę internetową bo aktualnie konsola jest u brata a z resztą gier nie miałem problemu :D

    0 Fajne!


Zaloguj się aby napisać odpowiedź
lub załóż konto za darmo

Wysyłaj szybciej i taniej

Wszystkie przesyłki w jednym miejscu. Sprawnie i elegancko zarządzaj paczkami jak na gracza przystało! Sprawdź co dla Ciebie mamy.

Sprawdzam!
Wbijaj do nowej grupy
Ostatnio na blogu
Eve duchowym spadkobiercą 2B - recenzja Stellar Blade
3 maja 2024

Na pierwszy rzut oka można by pomyśleć, że jest to niedopracowany thriller science-fiction, jednak jest to stwierdzenie dalekie od prawdy...

Warto wiedzieć
Jak zapakować i wysłać gry?
24 marca 2019

Pakowanie gier do wysyłki jest bardzo ważnym elementem transakcji. Nieprawidłowo zapakowana gra..

Do góry