PS PLUS LIPIEC 2019

kinio26

Postów: 178 Bywalec
Odznaki:

WymieńGry.pl Ranga Born to be a Player

1561570685

Od 2 lipca w ofercie PS Plus pojawią się :

PES 2019 oraz Horizon Chase Turbo 


//andreo.spc: Sony w ostatniej postanowiło zmienić PES 2019 na Detroit: Become Human (PS4)

  •  
    Postów: 381 El Profesor
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga UEK GS 2019

    WymieńGry.pl Ranga Born to be a Player

    WymieńGry.pl Ranga UEK GS 2022

    1561617094

    Niestety to nie Horizon Zero Dawn a Horizon Chase Turbo (wiele osób się przedwcześnie cieszyło jak usłyszeli, że będzie Horizon w PS PLUS :D)


    (Zaloguj się żeby zobaczyć filmy)

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 17 Początkujący
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Born to be a Player

    WymieńGry.pl Ranga WOŚP 2021

    1561627202

    Panowie i Panie to najsłabsza oferta PS+ w historii :(

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 178 Bywalec
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Born to be a Player

    1561630813

    Mi podpasowalo z pes, odkladalem odkladalem kupno i teraz za free będę miał 

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 110 Wygadany
    1561644792

    @andreo.spc

    Przecież Horizon Zero Dawn będzie teraz świężynką w Playstation Hits, także chyba tylko niepoprawni marzyciele sądzili, że dadzą ją teraz do Plusa :)


    mimo, że uważam PESa za lepszą kopaną niż konkurencja, to nie zmienia to faktu, że oferta nie dla fanów piłki kopanej raczej dość słabiutka.


    kupiłem Plusa na ostatnich promocjach, ale nie użyłem jeszcze, i zdaje się, że jeszcze poczekam miesiąc. wersja PESa Lite mimo, że dużo uboższa to mi wystarczy żeby czasem zagrać na kanapie.

    1 Fajne!
  •  
    Postów: 312 Maniak
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    1561645480

    @eMRom

    Też wolę PESa i mecza czasem pykne, ale losowanie oponenta w my club to jakaś porażka czasami pół godziny trzeba czekać nie wspominając już o serwerach które co chwila padają na dłuższy bądź krótszy czas.  

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 110 Wygadany
    1562072787

    ponarzekali, ponarzekali i oto mamy.

    nie będzie PESa, w zamian dostaniemy Detroit!


    jak dla mnie to jednak miesiąc słaby, bo całkiem niedawno wpadła platyna nawet w Detroit :)

    ale jak najbardziej na takie oferty liczę.


    (Zaloguj się żeby zobaczyć zdjęcia)

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 255 Zadomowiony
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    WymieńGry.pl Ranga Tester

    1562075010

    Zaraz, zaraz... Coooo?

    Może nie jestem jakimś wieloletnim użytkownikiem plusa, więc mam pytanie. Była kiedyś taka sytuacja, że Sony sobie ot tak zmieniło grę w ostatnim momencie? Nie powiem, trochę się zdenerwowałem, bo już nawet option file miałem naszykowane do PES-a :(

    1 Fajne!
  •  
    Postów: 195 Bywalec
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    1562077036

    Panowie chyba dużo osób chciało zagrać w peesa. (Zaloguj się żeby zobaczyć zdjęcia)

    1 Fajne!
  •  
    Postów: 178 Bywalec
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Born to be a Player

    1562122995

    To już tych wyścigów nie mogli wymienić na Detroit tylko pes wywalili, za dobrze by było... 

    1 Fajne!
  •  
    Postów: 222 Zadomowiony
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    WymieńGry.pl Ranga Supporter Bronze

    1562124741
    Gdyby nie fakt że ograłem miesiąc po premierze Detroit to byłbym zadowolony :D ale i tak uważam że dobry ruch 
    0 Fajne!


Zaloguj się aby napisać odpowiedź
lub załóż konto za darmo

Wysyłaj szybciej i taniej

Wszystkie przesyłki w jednym miejscu. Sprawnie i elegancko zarządzaj paczkami jak na gracza przystało! Sprawdź co dla Ciebie mamy.

Sprawdzam!
Wbijaj do nowej grupy
Ostatnio na blogu
Szerzenie zarządzanej demokracji. Helldivers 2 - recenzja gry (PS5)
20 maja 2024

Kooperacyjna strzelanka trzecioosobowa opracowana przez Arrowhead Game Studios i opublikowana przez Sony Interactive Entertainment - "to jedna z najlepszych gier ostatniego czasu w jakie grałem".

Warto wiedzieć
Jak zapakować i wysłać gry?
24 marca 2019

Pakowanie gier do wysyłki jest bardzo ważnym elementem transakcji. Nieprawidłowo zapakowana gra..

Do góry