Ps plus 12 miesięcy

Erick0674

Postów: 222 Zadomowiony
Odznaki:

WymieńGry.pl Ranga Hero

WymieńGry.pl Ranga Supporter Bronze

1567842898

Dobry dzień drodzy forumowicze zamierzam kupić subskrypcje na 12 miesięcy i szukam najtańszej opcji czy widzieliście gdzieś w miarę ciekawa ofertę? pozdrawiam

https://www.g2a.com/en/g2a-plus-12-months-i10000144173003

Żeby to kupić trzeba mieć jakąś dodatkowa usługę na g2a? 

  •  
    Postów: 27 Początkujący
    1567843746

    w promocji chodzi po 160zl, z g2a osobiscie bym nie bral bo bylo wiele problemow z legalnoscia ich kodow

    1 Fajne!
  •  
    Postów: 2 Nowicjusz
    1568134930

    Podpinam się pod temat. Gdzie na dzisiaj najlepiej zakupić roczną subskrypcję?

    1 Fajne!
  •  
    konewko Elite Vip
    Postów: 749 Major
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    WymieńGry.pl Ranga Tester

    1568142979

    Szukaj, patrz, januszuj. Na PSStore często jest zniżka z 240 na 180.

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 98 Wygadany
    1568197433

    Poczekaj , niedługo czarny piątek pewnie będą przeceny  wiem że dopiero listopad ale przeleci szybko :)

    Elektromarkety i sklepy internetowe mają promocje , sam będę polował :)

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 215 Bywalec
    1568198385

    Plusa kupuje się jak jest oficjalne promo... a takowe jest przeważnie około e3 w czerwcu i black friday w listopadzie. Czasami też około świąt wielkanocnych albo bożego narodzenia też się coś trafi, a tak to nie ma co liczyć raczej i szukać po jakiś dziwnych stronach.

    Chyba czwarty rok z rzędu kupuje rocznego suba zawsze jak jest e3, bo wtedy robia regularne promo. I najlepiej jest przygotować się na rocznego suba i wtedy kupować.

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 32 Początkujący
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Tester

    1568201870

    Kurde bele a ja głupi kupuję za 240 zł z pewnego źródła i wiem że nic sie nie stanie 

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 133 Wygadany
    1568204334

    Ja jak bylo za 169 zl zakupilem na 5 lat i z glowy teraz ;)

    0 Fajne!
  •  
    mastahluc Support Elite Vip
    Postów: 760 Avenger
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    WymieńGry.pl Ranga Born to be a Player

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    WymieńGry.pl Ranga Tester

    1568208604

    Ja polecam sprawdzać np. pepper.pl - często wrzucane są okazje cenowe na PS+ za koło 160 zł albo doładowania portfela kwotą 100 zł za około 86 zł.

    1 Fajne!
  •  
    Postów: 4 Nowicjusz
    1568553660

    Witam polecam ten sklep https://bluegames.pl/abonament_subskrypcja_playstation_plus_12_miesi%C4%99cy?search=Plus można poprosić o wysyłke na email składając zamòwienie wówczas odchodzą koszty wysyłki 

    1 Fajne!
  •  
    Postów: 134 Wygadany
    1569042596

     Lepiej odżałować kasę na wysyłkę i mieć pewność że kod będzie tylko dla mnie. Kiedyś zrobiłem tak jak piszesz, kupiłem kartę z prośbą o przesłanie kodu na maila. Po 1.5 miesiącu plus zostało zablokowane. Postawa reklamacji był paragon którego fizycznie nie miałem ? na szczęście wtedy kupiłem tylko na 3 miesiące. Reklamacja w sklepie nic nie dała.

    0 Fajne!


Zaloguj się aby napisać odpowiedź
lub załóż konto za darmo

Wysyłaj szybciej i taniej

Wszystkie przesyłki w jednym miejscu. Sprawnie i elegancko zarządzaj paczkami jak na gracza przystało! Sprawdź co dla Ciebie mamy.

Sprawdzam!
Wbijaj do nowej grupy
Ostatnio na blogu
Eve duchowym spadkobiercą 2B - recenzja Stellar Blade
3 maja 2024

Na pierwszy rzut oka można by pomyśleć, że jest to niedopracowany thriller science-fiction, jednak jest to stwierdzenie dalekie od prawdy...

Warto wiedzieć
Jak zapakować i wysłać gry?
24 marca 2019

Pakowanie gier do wysyłki jest bardzo ważnym elementem transakcji. Nieprawidłowo zapakowana gra..

Do góry