Problem z PSN-em na PS Vita

MaciejJB Vip

Postów: 151 Sons of Anarchy
Odznaki:

WymieńGry.pl Ranga Hero

WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

WymieńGry.pl Ranga WOŚP 2021

WymieńGry.pl Ranga WOŚP 2020

1575680461

Cześć wszystkim,

Wróciłem do przenośnej konsolki sony. Lecz, niestety widzę, że co chwilę przerywa połączenie z psn i albo wywala. Ew. Wyskakuje błąd DNS, a czasem o ip, jak próbowałem coś z DNS-em. Niestety, nie znalazłem złotego środka. Jak ktoś miał podobnie i udało mu się naprawić. Proszę o porady. Dodam, że na ps3, czy na ps4 problemów nie mam, neta mi nie przerywa. Prędkości niskiej też nie mam, gdyż mam 1GB w UPC. Nie wiem, od czego to może być zależne. Ustawiałem DNS na 8.8.8.8 i pod 8.8.4.4, jak i MTU 1470. Nic, to nie dało...

  •  
    Postów: 73 Gaduła
    1575723596

    Może jest to związane z tym że sony oficjalnie  odpuściło sobie PSV jakiś czas temu 

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 151 Sons of Anarchy
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    WymieńGry.pl Ranga WOŚP 2021

    WymieńGry.pl Ranga WOŚP 2020

    1575724735

    @DeadZone PSP też, już od dłuższego czasu nie jest wspierane. Ale nawet tam, można w psstore bez przeszkód przeglądać i nie wylogowywuje. Więc, gdyby tam patrzeć. PSP również, by nie działało tak jak należy. Z ciekawości pobierałem grę ze sklepu i nie było nawet spowolnienia w pobieraniu. A na Vicie pochodzi z minutę, dwie i przerwało. Jak się pokombinuje z DNS, czy MTU. Znowu działa na chwilę... może jakieś szczególne porty potrzebuje Vita?! Sam już nie wiem...

    0 Fajne!


Zaloguj się aby napisać odpowiedź
lub załóż konto za darmo

Wysyłaj szybciej i taniej

Wszystkie przesyłki w jednym miejscu. Sprawnie i elegancko zarządzaj paczkami jak na gracza przystało! Sprawdź co dla Ciebie mamy.

Sprawdzam!
Wbijaj do nowej grupy
Ostatnio na blogu
Szerzenie zarządzanej demokracji. Helldivers 2 - recenzja gry (PS5)
20 maja 2024

Kooperacyjna strzelanka trzecioosobowa opracowana przez Arrowhead Game Studios i opublikowana przez Sony Interactive Entertainment - "to jedna z najlepszych gier ostatniego czasu w jakie grałem".

Warto wiedzieć
Jak zapakować i wysłać gry?
24 marca 2019

Pakowanie gier do wysyłki jest bardzo ważnym elementem transakcji. Nieprawidłowo zapakowana gra..

Do góry