Problem z ps2 slim

MaciejJB Vip

Postów: 151 Sons of Anarchy
Odznaki:

WymieńGry.pl Ranga Hero

WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

WymieńGry.pl Ranga WOŚP 2021

WymieńGry.pl Ranga WOŚP 2020

1583882382

Witam wszystkich,

Mam niestety mały problem. Mianowicie chciałem sobie pograć na ps2 w nfs most wanted (nowa- rozpakowana z folii). Lecz, niestety nic się nie dzieje. A inne 15 gier normalnie odpala, bez najmniejszego problemu. Z ciekawości włożyłem płytkę do napędu laptopa i okazało się, że lapek otworzył zawartość płytki. Może ktoś miał podobnie i wie, jak zaradzić. Dziwne, że akurat tej nie chce odpalić...

  •  
    Postów: 178 Bywalec
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Born to be a Player

    1583915090

    Na ps2 jeszcze w folii miałeś gdzie takie sprzedają? Może płytka innego regionu jest niż eu i coś nie trybi, fotkę masz płytki jak i opakowania jak to wygląda ? 

    1 Fajne!
  •  
    Konto usunięte
    Konto usunięte
    Postów: 122 Wygadany
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Tester

    1583919656

    @MaciejJB

    proponowalbym przeczyszczenie lasera, ewentualnie kalibracje, Do czyszczenia sam uzywalem paleczek do uszu i alkoholu - izopropylowego, lub zwyklej wódki. Ważne, że gdy czyścisz soczewkę robić ruchy kołowe, zamiast góra-dół lub lewo-prawo.

    Co do kalibracji potencjometra, jest mnóstwo filmów na YT jak to zrobić.

    Z drugiej strony jednak faktycznie wydaje mi się to nieprawdopodobne, że ktoś jeszcze miał nówkę gry na ps2:>

    1 Fajne!
  •  
    Postów: 151 Sons of Anarchy
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    WymieńGry.pl Ranga WOŚP 2021

    WymieńGry.pl Ranga WOŚP 2020

    1583928276

    Dzięki za rady, sprawdzę :) akurat się trafiło od kolekcjonera za 95 zł ;) a co do regionu to europejski z polskimi napisami :)

    A co do zdjęć, mnóstwo jest w grafice googla. Dokładnie taka okładka(Zaloguj się żeby zobaczyć zdjęcia)

    1 Fajne!
  •  
    Postów: 178 Bywalec
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Born to be a Player

    1583954641

    Najlepiej jakbyś sprawdził jeszcze u kogoś kto ma ps2 czy działa wtedy byś wiedział czy z twoja konsolą jest coś nie tak 

    2 Fajne!
  •  
    Postów: 151 Sons of Anarchy
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    WymieńGry.pl Ranga WOŚP 2021

    WymieńGry.pl Ranga WOŚP 2020

    1583970198

    @kinio26 Sprawdziłem, okazało się że z płytką coś nie tak. Dzisiaj zwróciłem, mam dostać info, czy mi oddaje kasę, czy wysyła nową drugą sztukę :)



    Dziękuję za pomoc i można zamknąć temat :)

    2 Fajne!
  •  
    Postów: 288 Legenda Forum
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    1583998520
    Jak będzie miał drugą taką samą nóweczkę to niezły z niego 'kolekcjoner' :-)
    0 Fajne!
  •  
    Postów: 151 Sons of Anarchy
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    WymieńGry.pl Ranga WOŚP 2021

    WymieńGry.pl Ranga WOŚP 2020

    1584007833

    @maciek1422 no powiem Ci, że teraz właśnie odebrałem ojca chrzestnego, który jest w tak idealnym stanie, że ma plomby nałożone z podpisami.

    0 Fajne!


Zaloguj się aby napisać odpowiedź
lub załóż konto za darmo

Wysyłaj szybciej i taniej

Wszystkie przesyłki w jednym miejscu. Sprawnie i elegancko zarządzaj paczkami jak na gracza przystało! Sprawdź co dla Ciebie mamy.

Sprawdzam!
Wbijaj do nowej grupy
Ostatnio na blogu
Za Imperatora! Warhammer 40k: Boltgun - recenzja gry
20 kwietnia 2024

Od momentu premiery w 2023 roku, Warhammer 40k: Boltgun kusił mnie jednym - samym faktem użycia fenomenalnego bitewniaka w tytule. Czy herezja została wypleniona? Przekonajmy się.

Warto wiedzieć
Jak zapakować i wysłać gry?
24 marca 2019

Pakowanie gier do wysyłki jest bardzo ważnym elementem transakcji. Nieprawidłowo zapakowana gra..

Do góry