Problem NfS Heat

Gladiator9011

Postów: 17 Początkujący
1589131273

Witam.mam problem z grą NfS Heat .

Chce zrobić platyne ,mam 95% Trofików oprócz Trofika za ukończenie drugiego rozdziału. Oczywiście grę ukonczylem, wszystko co było możliwe jest zrobione a podczas gry nie wpadlo teofeum za drugi rozdział.czy komuś również to nie wpadło?

  •  
    Postów: 6 Początkujący
    1589132587

    Ja takiego problemu nie miałem ale nie mogę wbić 50 lvl ekipy :) . Może ktoś jest adminem ekipy i mnie doda  :)

    1 Fajne!
  •  
    Postów: 70 Gaduła
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    1589184513

    @Gladiator9011 Witam, proponuję Ci zacząć karierę jeszcze raz, innego wyjscia nie masz skoro za 3 i 4 rozdział trofea wpadły normalnie. Kumpel teraz też ma problem, bo nie chce wpaść mu trofeum za wyprzedzenie wszystkich na ostatnim okrążeniu podczas wyścigu

    1 Fajne!
  •  
    Postów: 17 Początkujący
    1589392396

    @RafalSnake90   który masz lvl ekipy? My mamy 48 .jest nas czworo ,jak masz chęć to cię zaprosze 

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 195 Bywalec
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    1589394238

    Mi to trofeum bez problemu wpadlo

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 151 Sons of Anarchy
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    WymieńGry.pl Ranga WOŚP 2021

    WymieńGry.pl Ranga WOŚP 2020

    1589400279
    Zazwyczaj, jak trofik nie wpada od razu, czasami po kilku minutach wpadach. Chyba, że jakiś glitch nastąpił i Ci nie zaliczyło i musisz ponownie rozegrać fabułę.
    0 Fajne!


Zaloguj się aby napisać odpowiedź
lub załóż konto za darmo

Wysyłaj szybciej i taniej

Wszystkie przesyłki w jednym miejscu. Sprawnie i elegancko zarządzaj paczkami jak na gracza przystało! Sprawdź co dla Ciebie mamy.

Sprawdzam!
Wbijaj do nowej grupy
Ostatnio na blogu
Stanąć twarzą w twarz z własnymi koszmarami. Hellblade: Senua’s Sacrifice - recenzja gry (XSX/Xbox Remote Play)
22 maja 2024

Druga połowa maja dla fanów Ninja Theory i Hellblade: Senua’s Sacrifice będzie bardzo gorąca. Wróć, raczej mroczna!

Warto wiedzieć
Jak zapakować i wysłać gry?
24 marca 2019

Pakowanie gier do wysyłki jest bardzo ważnym elementem transakcji. Nieprawidłowo zapakowana gra..

Do góry