Premiera Sniper: Ghost Warrior Contracts 2

Laska

Postów: 280 Zadomowiony
1614966021

Siemka w czerwcu ma się ukazać druga odsłona Snipera są tu gracze którzy czekają na ten tytuł? Jak wiemy nie ma dużo gier tego typu. Ja osobiście ogralem tylko Ghost Sniper 3 i mieszane moje odczucia są. Mam na dysku co prawda Contracts ale wiele opinii czytałem że gorzej sie w niego gra żeby trafić kogoś heada trzeba się natrudzić i system strzelania jest ponoć gorszy  dlatego jakoś ciężko mi się za niego zabrać. Może ktoś się odnieść jakie miał wrażenia grając w tą część i przedstawić swoją opinię? Z góry dziękuje. 

  •  
    Postów: 118 Wygadany
    1615148299

    Hej. Grałem w każdą część serii Sniper Ghost... Lubię gry tego typu i nie przeszkadzają mi np. błędy, czy nierówny poziom trudności. Graj w następną część i nie czekaj. Gra nie jest zła. Mi bardzo podobał się klimat, no i oczywiście różne możliwości wykonywania zadań. A co do strzelania w cymbały przwciwników, to nie miałem żadnych oporów😋, problemów znaczy. Zmień podejście i zacznij czerpać przyjemność. Osobiście czekam na kolejną część i kupię jak cena będzie przystępna. Miłej gry życzę😀

    1 Fajne!
  •  
    Postów: 280 Zadomowiony
    1615157832

    @malik123 Dzięki wielkie za info i rzeczywiście czas zagrać. 

    0 Fajne!


Zaloguj się aby napisać odpowiedź
lub załóż konto za darmo

Wysyłaj szybciej i taniej

Wszystkie przesyłki w jednym miejscu. Sprawnie i elegancko zarządzaj paczkami jak na gracza przystało! Sprawdź co dla Ciebie mamy.

Sprawdzam!
Wbijaj do nowej grupy
Ostatnio na blogu
Za Imperatora! Warhammer 40k: Boltgun - recenzja gry
20 kwietnia 2024

Od momentu premiery w 2023 roku, Warhammer 40k: Boltgun kusił mnie jednym - samym faktem użycia fenomenalnego bitewniaka w tytule. Czy herezja została wypleniona? Przekonajmy się.

Warto wiedzieć
Jak zapakować i wysłać gry?
24 marca 2019

Pakowanie gier do wysyłki jest bardzo ważnym elementem transakcji. Nieprawidłowo zapakowana gra..

Do góry