Polecamy akcesoria do switch

Marcin_Tedy

Postów: 98 Wygadany
1567094795

Witam pstryczko graczy, postanowiłem rozpocząć temat, który przyda się każdemu nowicjuszowi

np. takiemu jak ja.

Z racji tego, że dopiero będe niedługo posiadaczem tego cacka, chciałem zasięgnąć rady was, pstryczkogamerów jakie 

akcesoria i dodatki polecacie kupić?

Zapraszam do dyskusji, liczę na fajne wypowiedzi od was. 

Niech moc pstryczków będzie z wami :)

  •  
    Postów: 215 Bywalec
    1567109451

    Szkło na ekran i pro controller. Chociaż sporo osób sobie chwali adapter 8bitdo do parowania pada od ps4 z konsolą. Jeden adapter = jeden pad. Ale generalnie jak chce sie grać w gierki party z rodziną czy znajomymi to dobrze jeszcze jeden zestaw joy con'ów dokupić. Futerał kup do noszenia konsoli i to tyle :)


    1 Fajne!
  •  
    Postów: 98 Wygadany
    1567109867

    @milka_90 futerał big bena z gripem kupiony :) szkło też kupione nawet 2 :)

    Nad padem myślę , zastanawiam się nad stojakiem czy przydatne to wogóle :P 

    Jak to wygląda z kartami ,jak będę kupować cyfrówki, ile gb kupic kartę?

    Czy 200gb styknie czy więcej ,z tym że  z większa pojemność to już więcej floty trzeba mieć .

    1 Fajne!
  •  
    Postów: 15 Początkujący
    1571689399

    @Marcin_Tedy folia na ekran to mus. przy wkładaniu pstryka do docka można zrobić kilka rys. jeden z wielu powodów dla których dokupiłem sobie mini dock od steel play.(Zaloguj się żeby zobaczyć zdjęcia)

    1 Fajne!
  •  
    Postów: 15 Początkujący
    1571689565

    @milka_90 osobiście jestem zwolennikiem kablowych padów i podłaczam mojego nancoon'a poprzez przejściówkę. dziwna sprawa że pomimo złącza usb pstryk potrzebuje jakiś przejściówek. kupiłem najtańszą przejściówkę od dacota i śmiga aż miło.(Zaloguj się żeby zobaczyć zdjęcia)

    1 Fajne!
  •  
    Postów: 15 Początkujący
    1571689656

    futerał najtańszy jaki mi się trafił byle by był z twardym korpusem. w zestawie z futerałem dostałem folię na ekran.(Zaloguj się żeby zobaczyć zdjęcia)

    1 Fajne!


Zaloguj się aby napisać odpowiedź
lub załóż konto za darmo

Wysyłaj szybciej i taniej

Wszystkie przesyłki w jednym miejscu. Sprawnie i elegancko zarządzaj paczkami jak na gracza przystało! Sprawdź co dla Ciebie mamy.

Sprawdzam!
Wbijaj do nowej grupy
Ostatnio na blogu
Wielkanocny Konkurs na WymieńGry.pl: Wymieniaj się i ustrzel koszulkę!
27 marca 2024

Przygotowaliśmy dla Was coś wyjątkowego.. zachęcamy do wzięcia udziału w naszej zabawie. Gotowi na strzelanie?

Warto wiedzieć
Jak zapakować i wysłać gry?
24 marca 2019

Pakowanie gier do wysyłki jest bardzo ważnym elementem transakcji. Nieprawidłowo zapakowana gra..

Do góry