Podsumowanie targów E3 2019

Helel_Ben_Szachar Redaktor

Postów: 2 Nowicjusz
1560715434

E3 2019 mamy już za sobą, więc nic nowego już się nie dowiemy. Dlatego najwyższa pora podsumować co ciekawego przyniosło nam tegoroczne święto graczy w Los Angeles. Zapraszam do lektury naszego podsumowania i dyskusji w komentarzach. Bardzo jesteśmy ciekawi, które gry zaprezentowane na targach wywołały w was najwięcej emocji, czym jesteście zawiedzeni oraz jakich zapowiedzi wam brakowało. ;) 

  •  
    konewko Elite Vip
    Postów: 747 Major
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    WymieńGry.pl Ranga Tester

    1560715829

    Jakoś rano się rozpiszę, bo jak na mnie to dużo smakowitych kąsków się pojawiło. Na pewno na plus Elden Ring, Pokemony i remake FF VII.

    1 Fajne!
  •  
    Konto usunięte
    Konto usunięte
    Postów: 122 Wygadany
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Tester

    1560763961

    Emocji nie wywolala chyba zadna z gier. Najbardziej czekam na FF Crystal Chronicles remastered, bo nigdy nie dane mi bylo zagrac w kilka osob. Przypomne niewtajemniczonym, ze aby grać na Gamecube w tę grę samemu wystarczy pad, ale we dwie osoby.... potrzeba GBA link cable i Nintendo GameBoy. Ale ale.... czy aby na pewno? Pewnie już ktoś pomyślał, że to chore.... tylko, że nie można tak zagrać - pad+GBA. Grając w wiele osób potrzeba dla KAŻDEJ OSOBY link cable + GBA. Wtedy pad po prostu przestaje działać:) GENIALNE!

    Oczywiście Final Fantasy VII Remake też bym chapnął, ale ciśnienia nie mam.

    Absolutnie nie dociera do mnie chora ekscytacja cyberpunkiem i SW Jedi Fallen Order. Pograłbym w nowego Dooma, oraz w Link's Awakening, ale dla tego drugiego brakuje mi jeszcze Switcha.

    Czekam też na Elden Ring, Trine 4 oraz Death Stranding, które ominęło E3. Szykuje się kolejna emocjonalna podróż do źródła ludzkiego strachu. Nie wierzę, że Kojima mógłby stworzyć słabą grę:)

    Czym jestem zawiedziony? Może tym, że Microsoft rozbuchał konferencję na starcie, mówiąc, że będzie prawie 70 gier. Chyba zupełnie nic mnie nie porwało. To chyba nie mój target. Nie jestem zawiedziony natomiast konferencjami EA i Ubi. Obie firmy zawsze prezentowały ścierwo i nie inaczej było tym razem!:D

    5 Fajne!
  •  
    konewko Elite Vip
    Postów: 747 Major
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    WymieńGry.pl Ranga Tester

    1560769699

    Mam trochę czasu, więc coś tam napiszę. 


    Jak dla mnie całe targi były chyba najsłabsze od 5 lat. Jednak pojawiło się kilka pozycji, które po prostu muszę ograć, bo inaczej będę chory.


    Remake FF VII

    Nie było mi dane pograć w FF VII. Ludzie piszą, że to najlepsza część całej serii. Bardzo chętnie zobaczę co tam Square wyczarowalo na silniku FF XV, które uważam za jedną z najładniejszych gier ever.


    Elden Ring

    Dziwne, bo za soulsami nigdy nie przepadałem,  Bloodborna odstawilem,  a Sekiro po prostu nie trafiło w mój gust. Jestem ciekawy co tam FromSoftware i Martin wyczarowali. Jeśli to nie będzie po prostu soulsborn w otwartym świecie to bardzo chętnie wypróbuję.


    Pokemon Shield i Sword

    Nostalgia. Niespełna 23 lata czekałem, by pograć w pokemony na ekranie telewizora. Nie biorę pod uwagę Lets Go, bo to zwykły spinoff. Po tych 23 latach w końcu się doczekałem. Jako osoba, która rozpoczęła przygodę z anime i grami od pokemonów jest to pozycja wręcz obowiązkowa. Jeszcze gdyby dali se siana z tym dynamaxem to byłby już kompletny wypas. O fabułę się nie boję. Mam tylko nadzieję, że ósma generacja poksów będzie lepsza poprzednich dwóch , które były takie sobie.


    Doom Eternal i Wolf Youngblood

    O tych grach już wiadomo od jakiegoś czasu, ale jako wielki fan id Software oraz MachineGames nie mogę ich podarować. Będzie dobra rozwałka, a to jest najważniejsze.


    Astral Chain, Luigis Mansion 3 i Link's Awakening też zapowiadają się na solidne tytuły. Dziwna sprawa, w moim odczuciu Nintendo wygrało te targi. Pokazali najwięcej bez zbędnego gadania i robienia z siebie błaznów (patrzcie Bethesda, Ubisoft), a ich gry były najciekawsze. Wiedźmin 3 będzie dostępny na switchu xDDDD A teaser sequela Breath of The Wild godnie zakończył pokaz. Żałuję tylko, że nie bylo ani słowa o najnowszej odsłonie Shin Megami, która ukaże się na ekskluzywnie na Switcha. Nie pogardzilbym również jakimś info o Metroidzie. Nintendo mogłoby się też pokusić o remastery starych Person na switcha, przede wszystkim trójki. Nie mam jak pograć, a kupować PS2 nie będę dla jednej gry...


    A z polskich gier na tegorocznych targach wybieram Dying Light 2. #niepopularna_opinia :P


    1 Fajne!
  •  
    Konto usunięte
    Konto usunięte
    Postów: 122 Wygadany
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Tester

    1560775666

    @konewko

    Remake FF VII

    "Nie było mi dane pograć w FF VII. Ludzie piszą, że to najlepsza część całej serii. "

    Generalnie już staram się olewać takie opinie, po tym gdy spróbowałem kilku takich gier, które przez fanów są uważane za mesjasza w naszej branży. Persona 4/5 zupełnie mnie nie zainteresowały. Journey na PS3 nie było nawet w połowie tak dobre jak gry Fumito Uedy, a zachwytów nad obiema częściami Half-Life nigdy nie pojmę. Przykłady mógłbym mnożyć, ale chodzi mi właściwie o to, że dopóki sam nie zagrasz to nigdy się nie dowiesz czy Ci podpasuje czy nie.
    Ostatni przykład - Sekiro. Uwielbiam gatunek SoulsBorne, ale ta gra absolutnie nie porywa mnie swoją otoczką. Nie pasjonuję się samurajami i japońską kulturą. Wolałem zamczyska i olbrzymich bossów. Kwestia gustu.

    Osobiście klimat FFVII mi nie podchodzi, a za najlepszą część serii uważam inną z nich - co nie zmienia faktu, że moim zdaniem, gra zasługuje na soczystą dychę.  

    3 Fajne!
  •  
    konewko Elite Vip
    Postów: 747 Major
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    WymieńGry.pl Ranga Tester

    1560777295

    Dokladnie i masz plusa za to.


    Teraz jest wielki spam niusami o CP2077. Ale zamiast mnie do gry zachęcić, ich ilość mnie wręcz odstrasza od gry. Jak żyć? :/


    O Astral Chain nie ma praktycznie żadnych info w polskim necie, a to będzie, tak mi się wydaje, w moim mniemaniu najlepsza gra na switcha ever.

    0 Fajne!


Zaloguj się aby napisać odpowiedź
lub załóż konto za darmo

Wysyłaj szybciej i taniej

Wszystkie przesyłki w jednym miejscu. Sprawnie i elegancko zarządzaj paczkami jak na gracza przystało! Sprawdź co dla Ciebie mamy.

Sprawdzam!
Wbijaj do nowej grupy
Ostatnio na blogu
Wielkanocny Konkurs na WymieńGry.pl: Wymieniaj się i ustrzel koszulkę!
27 marca 2024

Przygotowaliśmy dla Was coś wyjątkowego.. zachęcamy do wzięcia udziału w naszej zabawie. Gotowi na strzelanie?

Warto wiedzieć
Jak zapakować i wysłać gry?
24 marca 2019

Pakowanie gier do wysyłki jest bardzo ważnym elementem transakcji. Nieprawidłowo zapakowana gra..

Do góry