Pad do PS3 z sensorami ruchu

Jayou Vip

Postów: 63 Seeker of Knowledge
Odznaki:

WymieńGry.pl Ranga Hero

WymieńGry.pl Ranga Born to be a Player

1552393882

Witam 


Szukam pada do PS3 z działającymi czujnikami sixaxis, potrzebuję przede wszystkim do gry Killzone 2 gdzie jest potrzebny by przekręcić zawór w jednej z pierwszych misji oraz do gier z serii Uncharted i The Last of Us gdzie nie jest konieczny ale przydatny. Wracając do tematu w internecie można znaleźć dużo padów ale wątpię czy posiadają czujniki lub są one zajechane. Czy ktoś z was może wie gdzie mógłbym taki pad kupić? Dzięki

  •  
    Postów: 2 Nowicjusz
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    1552405515

    Oryginalne pady już nie są drogie, polecilbym Ci kupić oryginał i mieć spokój. ?

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 63 Seeker of Knowledge
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    WymieńGry.pl Ranga Born to be a Player

    1552422554

    Kupiłem już oryginalny pad do PS3 i dostałem zaplombowany w oryginalnym pudełku. Pad jest super działa świetnie tylko sensory ruchu nie działają, na baterii śmiga nawet cały dzień, próbowałem go kalibrować ale nic z tego. 

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 288 Legenda Forum
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    1552428512

    Kupiłeś nowy orginał? Nie rozśmieszaj mnie. Żeby kupić orginalny nowy pad to jak trafić 6 w totolotka. Owszem zdażają się orginalne nowe pady które są wyciągnięte z resztek nowych konsol ps3 , ale tak jak pisałem kupno takiego pada to duży wydatek i w dodatku prawdziwy cud , bo rynek jest zalany „orginalnymi” padami prosto z małych żółtych rączek i które działają tak jak Twój „orginał”. Jedyne sensowne rozwiązanie to kupno nie styranej orginalnej używki w cenie około 100zł która będzie działała tak jak ma działać

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 63 Seeker of Knowledge
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    WymieńGry.pl Ranga Born to be a Player

    1552430984

    Dzięki za odpowiedź, z tym "oryginalnym" padem sam podejrzewałem, że to ściema. Chciałem się dowiedzieć, czy da radę jeszcze kupić oryginał albo czy jest jakiś z czujnikami, który działa na ps3.

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 61 Gaduła
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Tester

    1552456481

    @Jayou Tak jak Kolega wyżej napisał, prawie nie realne jest kupić nowego oryginalnego Pada do PS3, tylko używka na allegro za 80-100 pln można wyrwać w super stanie

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 288 Legenda Forum
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    1552490669

    @Jayou szkoda że nie wiedziałem kilka dni wcześniej , bo bym Ci jednego orginalnego pada odsprzedał w dobrej cenie. Chyba , że nie spieszy Ci się bardzo , to bez problemów Ci zostawię jedną sztuke jak będę miał

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 63 Seeker of Knowledge
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    WymieńGry.pl Ranga Born to be a Player

    1552493686

    @maciek4281 nie ma pośpiechu, mogę poczekać. Dzięki za ofertę

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 288 Legenda Forum
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    1552494983

    @Jayou ok. Masz go u mnie za 5 dyszek czyli nawet za trochę mniej niż oddaję je w hurcie. To na dobry początek działalności tego serwisu :) Napisz mi pw żebym nie musiał szukać Cię po tematach to jak będę miał to dam Ci znać

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 63 Seeker of Knowledge
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    WymieńGry.pl Ranga Born to be a Player

    1552547648

    @maciek4281 Napisałem Ci wiadomość ale coś nie działa i zobaczyłem komunikat  "Nie znaleziono użytkownika"

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 288 Legenda Forum
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    1552604380

    @Jayou Sullivan pisał że pw jeszcze nie działa więc musisz poczekać aż zacznie i wtedy mi napisz

    0 Fajne!


Zaloguj się aby napisać odpowiedź
lub załóż konto za darmo

Wysyłaj szybciej i taniej

Wszystkie przesyłki w jednym miejscu. Sprawnie i elegancko zarządzaj paczkami jak na gracza przystało! Sprawdź co dla Ciebie mamy.

Sprawdzam!
Wbijaj do nowej grupy
Ostatnio na blogu
Egzystencjalne dylematy zakonnicy - recenzja Indika (2024)
9 maja 2024

Lubię gry, którym łatwo można przypiąć łatkę „dziwna”. Przenosimy się do zimnej, brudnej Rosji i lądujemy w jednym z monastyrów gdzieś na pustkowiu.

Warto wiedzieć
Jak zapakować i wysłać gry?
24 marca 2019

Pakowanie gier do wysyłki jest bardzo ważnym elementem transakcji. Nieprawidłowo zapakowana gra..

Do góry