Outer Worlds

Pawel1

Postów: 9 Nowicjusz
1571990804

Dzis premiera nowego rpga od obsidianu. Czuje w nim dusze fallouta new vegas, w mojej opinii najlepszego z falloutow nowej generacji. Jeszcze dzis planuje nabycie swojej kopii. Licze na godziny swietnej zabawy. Jakies opinie? Moze juz ktos ogrywa, lub ma w planach? 

  •  
    konewko Elite Vip
    Postów: 753 Pułkownik
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    WymieńGry.pl Ranga Tester

    1571994580

    Będzie recenzja mojego autorstwa na łamach WymieńGry :)


    Sam dziś zaczynam gierkę w abonamencie Game Pass na PC za całe 4 złote/1 miesiąc. Jak mi się spodoba to nie omieszkam wypróbować również na PS4.

    1 Fajne!
  •  
    Postów: 63 Seeker of Knowledge
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    WymieńGry.pl Ranga Born to be a Player

    1571996074

    Dzisiaj zacząłem grać na XOne w Game Pass'ie. Jestem jeszcze na początku ale już teraz mogę powiedzieć, że strzelanie, grając na padzie jest jak w Fallout'ach Bethesdy, wspomaganie celowania jest słabe. Gdy namierzasz przeciwnika to nie ma wspomagania ale podczas walki celownik idzie za przeciwnikiem, gdy ten się porusza, co potrafi zdenerwować. Niestety nie widziałem opcji wyłączenia tego. Według mnie lepiej będzie to ogrywać na PC. Jak pogram więcej, to będę mógł coś jeszcze o grze opowiedzieć.

    2 Fajne!
  •  
    konewko Elite Vip
    Postów: 753 Pułkownik
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    WymieńGry.pl Ranga Tester

    1572037247

    Jako że jestem fanem Falloutów powiem tak:


    Mamy najlepszego Fallouta w historii, który nie jest Falloutem!


    Przegrałem prawie 3h, skończyłem pierwszą "lokację". Do tej pory zadań nie było wiele, ale były bardzo przyjemne i ciekawe. Poznani bohaterowie czy NPC wydają się mieć dusze, nie są plastikowi i bezpłciowi jak to miało miejsce w FO4. W ciągu tych trzech godzin wychwyciłem kilka pstryczków w stronę Bethesdy, a podobno cała gra jest jednym wielkim "fuck you Bethesda , we did it better again" :D


    Bez wątpienia gierka wciąga i opowiada intrygującą, ciekawą historię. Oceny graczy na Metacritic dość wysokie, są dyszki, dziewiątki, ósemki, siódemki, ale nie dogodzi się każdemu i zdarzają się trójki również. Ja byłem nastawiony, że gierka będzie średnio udana i bardzo miło rozczarowałem się. Chyba szykuje się jeden z lepszych tytułów w tym roku :)

    1 Fajne!
  •  
    Postów: 9 Nowicjusz
    1572253542

    Pogralem sobie troszkę przez weekend, moge powiedziec juz nieco więcej o wrażeniach. Na plus warto na pewno zaznaczyc fabułę, dialogi są bogate w opcje, czesto maja znaczenie statystyki postaci, sporo wyborow moralnych. Ciekawy jest tez wlanie rozwój samej postaci, mnogosc mozliwosci zacheca do ewentualnego ponownego przejscia gry. Ale niestety widac tez sporo brakow. Grafika na poziomie sprzed 5 lat troche razi w oczy, pstrokate kolorki nie pomagaja. Mechanika walki tez moglaby byc choc trochę bardziej rozbudowana, jak ktos ogral jakiegokolwiek 3d fallouta to poczuje znajome uczucie. Same Lokacje są dosc male, wiec czesto bedziemy ogladac ekran ladowania. Potworki mam wrazenie ze sie respawnuja, ale to szczegolnie mi nie wadzi. Odnosnie lootu moge jedynie powiedziec ze poki co nie widze zastosowania dla 90% podnoszonych przedmiotow. Wiekszosc trafia odrazu do sklepu. Crafting tez wyglada dosc biednie, zeby nie powiedziec ze bardzo. 

    W ogolnym rozrachunku przy gierce mozna sie dobrze bawic, zwlaszcza jesli sie ma niedosyt po ostatnich falloutach. Trzeba tylko przymruzyc oko na niedociągnięcia i dac sie poniesc fabule, bo ta w moim odczuciu jest najjasniejszym punktem gry

    1 Fajne!
  •  
    konewko Elite Vip
    Postów: 753 Pułkownik
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    WymieńGry.pl Ranga Tester

    1572283507
    1 Fajne!


Zaloguj się aby napisać odpowiedź
lub załóż konto za darmo

Wysyłaj szybciej i taniej

Wszystkie przesyłki w jednym miejscu. Sprawnie i elegancko zarządzaj paczkami jak na gracza przystało! Sprawdź co dla Ciebie mamy.

Sprawdzam!
Wbijaj do nowej grupy
Ostatnio na blogu
Na końcu leży początek. Senua’s Saga: Hellblade II - recenzja gry (XSX)
5 czerwca 2024

Zadajmy dwa bardzo ważne pytania — czy to w ogóle jest gra wideo? A może to twór z pogranicza filmu i gry? Odpowiedź okazuje się bardziej złożona.

Warto wiedzieć
Jak zapakować i wysłać gry?
24 marca 2019

Pakowanie gier do wysyłki jest bardzo ważnym elementem transakcji. Nieprawidłowo zapakowana gra..

Do góry