Oszust [edit - wyjaśnione]

Temat zamknięty

Nemezis

Postów: 15 Początkujący
1642754779

Witam , jak skontaktowac sie z admin , ze goscia zablokowali i usunęli mi transakcje , , gosc szukał naiwnych i myslal że jak mi napisze ze juz gre wysłal i jak ma konto od 2 dni to ja mu tez wysle , ostrzegam 


//edit @maciej_spc - sprawa została wyjaśniona, komentarz w ostatnim poście https://wymiengry.pl/forum/temat/oszust-edit-wyjasnione/ea495c41#post-a9cdc5dd

  •  
    Postów: 280 Zadomowiony
    1642776429

    @Nemezis z taką osobą bez jakiś opinii się nie zawiera transakcji tym bardziej że konto kilka dni to tak jakby się samego wyruch..

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 41 Gaduła
    1642776925

    Koleś był godzinę temu aktywny 😄

    1 Fajne!
  •  
    Postów: 65 Gaduła
    1642777350

    @Laska Z jednej strony tak, ale z drugiej taka osoba też musi jakoś zacząć🤔 Wydaje mi się że najlepsza opcja zawierania transakcji z takim użytkownikiem to to że niech on wysyła pierwszy grę a po jej odebraniu i ocenieniu stanu wysyła osóbka oczywiście z większą ilością opinii. Sam teraz mam aktywna transakcję co gościu ma zero opinii i też jak na razie z nim kontaktu nie ma ale na pewno nie zamierzam mu pierwszy wysyłać gry a jak się sprawa będzie przez dłuższy czas tak się  utrzymywała to pewnie poproszę admina o pomoc w celu anulowania wymiany. 

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 280 Zadomowiony
    1642783332

    @Piotrullo wiadomo że każdy z nas musiał jakoś zacząć ale wtedy tak jak piszesz czeka się aż wyślę pierwszy grę i tyle bądź co bądź trzeba być czujnym bo ludzie nawet za 50 zł potrafią kogoś wyjeba..

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 65 Gaduła
    1642784895

    @Laska Ha 😁 sam zostałem wyje... na Olx za marne 20 zł jak chciałem kupić PS5, gość pisał żebym mu tylko wysłał za przesyłkę a ja że byłem napalony jak dzik na szyszki przelewik zrobiłem od ręki 🙂 wtedy było mi głupio a teraz się z tego śmieje i mam nauczkę na przyszłość 😁

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 280 Zadomowiony
    1642789112

    @Piotrullo nie martw się nie jesteś sam mnie gość zrobił na 120 zł za grę więc teraz tylko kupuje z przesyłką Olx

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 131 Wygadany
    1642792301

    @Laska     

    Przesyłka olx też nie jest nic warta, na moim przykładzie kupiłem grę (100zł), ponoć ideał - bez rys, gość posiadał konto 4 lata, same pozytywy. Dostaję grę i tu zonk - porysowana jak tafla lodu na Narodowym. No to co, halo centralo, pomocy olx. A tu kolejny zonk - otrzymał Pan grę X? - pytają. Odpowiadam zatem tak, ale niezgodna z opisem, bo porysowana, a w opisie, że bez rys. Na co oni zamykają sprawę, pieniądze wysyłają do gościa, a mnie odsyłają do regulaminu. Sorry, ale olx od teraz dla mnie to bullshit. Ale nie daruje, sprawa wylądowała na komendzie. Szkoda, że olx umywa łapki :/

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 280 Zadomowiony
    1642792870

    @anecix hmm dzięki za cenna przestrogę. Oby mi się to nie stało to lipne podejście Olx chociaż tak samo było w moim przypadku z tym że ja nie dostałem nic a oni nic nie mogą zrobić jedynie pójście na komendę gdzie mi się to nie uśmiechało więc odpuściłem

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 131 Wygadany
    1642793422

    @Laska.    

    Sam jestem ciekaw rozwoju wydarzeń, gość idzie w zaparte, że on wysłał ideał ;) bubel jak nic. A mnie boli, bo nigdy nikogo nie oszukałem, 1 raz w życiu mam taką akcje, zawsze dokładam wszelkich starań do każdych wymian, a tu strzał w pysk, wstawaj samuraju, to życie a niejebajka. Mocno, ale to mocno wziąłem to do siebie. A wymieniam się regularnie od 2012 ;0






    0 Fajne!
  •  
    Postów: 115 Wygadany
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga UEK GS 2019

    WymieńGry.pl Ranga Born to be a Player

    WymieńGry.pl Ranga UEK GS 2022

    1642798221

    Zamykam temat do czasu wyjaśnienia - jestem w kontakcie z opisanym użytkownikiem. 

    @Nemezis napisałem do Ciebie wiadomość. 

    1 Fajne!
Dodaj odpowiedź do tematu


Temat zamknięty


Zaloguj się aby napisać odpowiedź
lub załóż konto za darmo

Wysyłaj szybciej i taniej

Wszystkie przesyłki w jednym miejscu. Sprawnie i elegancko zarządzaj paczkami jak na gracza przystało! Sprawdź co dla Ciebie mamy.

Sprawdzam!
Wbijaj do nowej grupy
Ostatnio na blogu
Za Imperatora! Warhammer 40k: Boltgun - recenzja gry
20 kwietnia 2024

Od momentu premiery w 2023 roku, Warhammer 40k: Boltgun kusił mnie jednym - samym faktem użycia fenomenalnego bitewniaka w tytule. Czy herezja została wypleniona? Przekonajmy się.

Warto wiedzieć
Jak zapakować i wysłać gry?
24 marca 2019

Pakowanie gier do wysyłki jest bardzo ważnym elementem transakcji. Nieprawidłowo zapakowana gra..

Do góry