Okulary Vr2

NightShadow

Postów: 89 Gaduła
Odznaki:

WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

1677081366

Hej, macie już swoje okulary w domu?


Temat do podzielenia się odczuciami co do okularów.


Ja swoje odkupiłem właśnie za 2600 na allegro, liczę że na początku przyszłego tygodnia przetestuję.

  •  
    Postów: 7 Nowicjusz
    1677146643

    (Zaloguj się żeby zobaczyć zdjęcia)Ja się pochwale 🙂 to jest moja pierwsza styczności z VR I muszę powiedzieć że robi wrażenie niby wiesz czego się spodziewać..ale jednak przeżyć to na własnej skórze to zupełnie inna bajka. 

    Sam Chełm jest wygodny lekki i bardzo precyzyjnie działa wraz z padami vr 😉

    4 Fajne!
  •  
    Konto usunięte
    Konto usunięte
    Postów: 122 Wygadany
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Tester

    1677150090


    @Master87

    https://pl.wikipedia.org/wiki/Che%C5%82m_(ujednoznacznienie)

    Tyle znaczeń i żadne nie pasuje do twojego.

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 78 Gaduła
    1677159078

    @hajpero jeśli będzie miał ochotę może nazywać ten zestaw czapką i rękawiczkami, po co się przypierdalac?

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 7 Nowicjusz
    1677169410

    @hajpero

    Słownik w tel tak mi podstawił a że ja w pracy byłem na szybko pisałem i tak wyszło.. 😏

    Poza tym temat dotyczy odczuć związanych z PSVR2 a nie edukacji języka Polskiego..

    2 Fajne!
  •  
    Konto usunięte
    Konto usunięte
    Postów: 122 Wygadany
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Tester

    1677172430

    Skoro temat do odczuć, to czuję, że niektorzy wynagradzają sobie braki w edukacji takimi zakupami.


    A jeśli o twój słownik chodzi, to ma spore braki. Może kup nowy telefon zamiast "chełmu"? ☺

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 312 Maniak
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    1677177950

    @hajpero chyba zazdrości bo go nie stać a bardzo chciałby mieć 😉

    2 Fajne!
  •  
    Postów: 250 Zadomowiony
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    1677178907

    @hajpero zupełnie niepotrzebna złośliwość z Twojej strony. Chłopak zrobił błąd, przeprosił, poprawił się a Ty nadal drążysz temat, po co? To nie jest pierwszy raz kiedy czepiasz się innego użytkownika o jakieś głupoty. 

    3 Fajne!
  •  
    Postów: 381 El Profesor
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga UEK GS 2019

    WymieńGry.pl Ranga Born to be a Player

    WymieńGry.pl Ranga UEK GS 2022

    1677182543

    @hajpero Czuję, że (zgodnie z regulaminem za obrażanie użytkowników) potrzebujesz trochę odpocząć.
    Kilka dni spokoju (7-dniowa blokada na forum) powinny pomóc.

    Wróćmy do tematu, @Master87 @NightShadow   czekamy na obszerne relacje z użytkowania zestawu. Miłego! :)

    5 Fajne!
  •  
    Postów: 118 Wygadany
    1677192872

    Czyżby hajpero zrobił: IĆ STONT?

    0 Fajne!
  •  
    mastahluc Support Elite Vip
    Postów: 760 Avenger
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    WymieńGry.pl Ranga Born to be a Player

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    WymieńGry.pl Ranga Tester

    1677195147

    W porównaniu z pierwszym VR jest mega przepaść - sama wygoda użytkowania i podłączenie miodzio.


    Póki co gram tylko w Horizon jednak ta gra to świetna wizytówka możliwości. Piękna grafika, śledzenie oczu, sposoby kontrolowania. Coś genialnego.


    Podobnie jak w pierwszym VR to ciężko opisać komis, kto nie miał styczności. Ponownie - samo bycie w grze niesamowicie wpływa na odbiór. Z tym poziomem zaawansowania wrażenia są stokroć lepsze.

    3 Fajne!


Zaloguj się aby napisać odpowiedź
lub załóż konto za darmo

Wysyłaj szybciej i taniej

Wszystkie przesyłki w jednym miejscu. Sprawnie i elegancko zarządzaj paczkami jak na gracza przystało! Sprawdź co dla Ciebie mamy.

Sprawdzam!
Wbijaj do nowej grupy
Ostatnio na blogu
Za Imperatora! Warhammer 40k: Boltgun - recenzja gry
20 kwietnia 2024

Od momentu premiery w 2023 roku, Warhammer 40k: Boltgun kusił mnie jednym - samym faktem użycia fenomenalnego bitewniaka w tytule. Czy herezja została wypleniona? Przekonajmy się.

Warto wiedzieć
Jak zapakować i wysłać gry?
24 marca 2019

Pakowanie gier do wysyłki jest bardzo ważnym elementem transakcji. Nieprawidłowo zapakowana gra..

Do góry