Nietypowa prośba

Jakubowski

Postów: 78 Gaduła
1648187208

Czesc, nie wiem czy dobrze wybrałem dział ale mam prośbę skierowana tylko do posiadaczy ps5. Chodzi o to, że jakiś czas temu przestało mi działać wejście słuchawkowe w padzie, próbowałem pada odesłać na gwarancje i tu pojawił się problem - numer seryjny wytarł mi się z kontrolera wiec chcieli zdjęcie potwierdzające to, ale w żadnym formacie z żadnego maila w różnych domenach nie dochodziło do nich zdj, a przynajmniej tak twierdzili. I tu pojawia się moja prośba, czy byłby ktoś tak dobry i podał mi swój numer seryjny pada żebym mógł im podesłać i sfinalizować naprawę gwarancyjna albo ktos kto wyjaśni dlaczego to kiepski pomysł ?

  •  
    Postów: 66 Gaduła
    1648196040

    Jak również nie mam wytartych to Ci podeślę.

    1 Fajne!
  •  
    Postów: 33 Początkujący
    1648202032

    Jak chciałem reklamować swojego pada, to po podaniu numeru seryjnego, serwis sony był w stanie stwierdzić "pierwszą rejestrację pada w sieci" i od tego czasu liczyli rok gwarancji. Nie wiem na ile to prawda i co jeśli ktoś nie uzywa psnnetwork i gra offline .... ale jeśli to prawda to:

    - kod podany ci przez kogos moze byc juz poza okresem gwarancyjnym

    - sony nie naprawia padów tylko wymienia na nowe, w związku z tym jesli ktos poda ci swój nr seryjny to w systemie jego pad zostanie zutylizowany i w przypadku jakis problemów sam pozbawi sie ewentualnej gwarancji na swojego pada


    0 Fajne!
  •  
    Postów: 78 Gaduła
    1648203823

    @qbavspo  co do drugiej „-„ mogę się zgodzić  aczkolwiek nie ma szans na wyjście z okresu gwarancyjnego bo czytałem ze jest 2 lata a konsola wyszła 1,5 temu 

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 78 Gaduła
    1648203994

    @Longer jeśli nie boisz się ze stanie się to co pisał @qbavspo to byłbym wdzięczny 

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 33 Początkujący
    1648204748

    @Jakubowski

    Sony daje gwarancje na 1 rok ( do tego czasu reklamujesz pad przez sony)

    Sklep daje rękojmię na drugi rok (w drugim roku reklamujesz przez sklep)

    Reklamowałem dwa pady jeden przez sony jeden przez sklep, w obu przypadkach w ciagu tygodnia miałem odesłane nowe pady

    Jeśli masz dowód zakupu, olej sony i staraj się reklamować przez sklep


    @Longer

    Jeśli podasz swój nr seryjny bardzo prawdopodobne że właśnie sam się pozbawiasz gwarancji na swojego pada ;)

    1 Fajne!
  •  
    Postów: 66 Gaduła
    1648206884

    @Jakubowski spoko ale sprawdzę wieczorem i się odezwę

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 66 Gaduła
    1648207174

    @qbavspo możliwe ale chwilowo nie mam nawet pewności co do tych naklejek, możliwe że mam wytarte , pad na pewno ma ponad rok bo kupował jakoś 2-3 miesiące po premierze więc jak pisałeś tylko sklep to ratuje.

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 78 Gaduła
    1648210077

    @qbavspo  No to musiałem coś pomylić, chociaż podejrzewam ze bez numeru seryjnego pada i tak uja załatwię ale spróbuje w sklepie, dzięki za pomoc i nie wiem czy tematy zamyka tu administracja czy nie ale jeśli tak to temat do zamknięcia 

    0 Fajne!
  •  
    mastahluc Support Elite Vip
    Postów: 760 Avenger
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    WymieńGry.pl Ranga Born to be a Player

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    WymieńGry.pl Ranga Tester

    1648218207

    @Jakubowski  

    W sklepie oddaj nie na gwarancję (bo wyślą do Sony) a na rękojmię.

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 78 Gaduła
    1648223947

    @mastahluc tak chyba zrobię, nie mogę się zabrać za to bo nie będę miał jak grać pare tygodni pewnie 😅

    0 Fajne!


Zaloguj się aby napisać odpowiedź
lub załóż konto za darmo

Wysyłaj szybciej i taniej

Wszystkie przesyłki w jednym miejscu. Sprawnie i elegancko zarządzaj paczkami jak na gracza przystało! Sprawdź co dla Ciebie mamy.

Sprawdzam!
Wbijaj do nowej grupy
Ostatnio na blogu
Za Imperatora! Warhammer 40k: Boltgun - recenzja gry
20 kwietnia 2024

Od momentu premiery w 2023 roku, Warhammer 40k: Boltgun kusił mnie jednym - samym faktem użycia fenomenalnego bitewniaka w tytule. Czy herezja została wypleniona? Przekonajmy się.

Warto wiedzieć
Jak zapakować i wysłać gry?
24 marca 2019

Pakowanie gier do wysyłki jest bardzo ważnym elementem transakcji. Nieprawidłowo zapakowana gra..

Do góry