Najpiękniejsze lokacje w grach

Barbarina333 Moderator Redaktor

Postów: 15 Początkujący
1658492198

Cześć gracze!


W ten kolejny, bardzo upalny dzień jakiekolwiek wyjście na zwenątrz jest meczące, dlatego też wysokie temperatury lepiej przeczekać w domu, popijając lemoniadę i grając w jakąś dobrą gierkę.


Jedną z wielu zalet gier jest ich możliwość przeniesienia nas do, nierzadko piękniejszych od otaczających nas obecnie,  miejsc. Stąd narodziło się moje pytanie:


Jaka lokacja z dowolnej gry jest dla was najpiękniejsza?


Jeśli chodzi o mnie, to na wyróżnienie względem niezapomnianych widoków zasługuje Ghost of Tsushima. Cała wyspa jest przepiękna (połowę czasu w grze spędziłam w trybie fotograficznym), jednak moje serce skradło pole czerwonych kwiatów równonocy. Nie tylko same kwiaty zachwycają swoją barwą i nieziemskim kształtem, ale także małe oczka wodne rozsiane po całym polu oraz powszechna tutaj mgła. Wszystko to sprawia, że miejsce to wydaje się wręcz magiczne. Poniżej jedno z wielu zdjęć które zrobiłam pośród tego bajkowego morza kwiatów.


(Zaloguj się żeby zobaczyć zdjęcia)


A was jaka lokacja z dowolnej gry zachwyciła najbardziej? Koniecznie podzielcie się w komentarzu! 

  •  
    Postów: 365 Maniak
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    1658499769

    Plaże i lasy w Forbidden West :) 

    a z Tsushimy najładniejszy według mnie był Złoty Las :)

    4 Fajne!
  •  
    Barbarina333 Moderator Redaktor
    Postów: 15 Początkujący
    1658526565

    @kenny2612 muszę kiedyś w Horizony zagrać, ale jakoś zebrać się nie potrafię xD

    2 Fajne!
  •  
    krowek Admin
    Postów: 139 Wygadany
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga UEK GS 2019

    WymieńGry.pl Ranga Born to be a Player

    1658562838

    Góry w God of War, szczególnie pod koniec gry. Czasami aż fajnie się zatrzymać i podziwiać przez chwilę :)

    4 Fajne!
  •  
    Postów: 61 Gaduła
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Tester

    1658573425

    (Zaloguj się żeby zobaczyć zdjęcia)

    4 Fajne!
  •  
    Postów: 28 Początkujący
    1658596065
    Wysepki w AC: Black Flag, lokacje z Uncharted i postapo TLoU2
    3 Fajne!
  •  
    Barbarina333 Moderator Redaktor
    Postów: 15 Początkujący
    1658603682

    @krowek ja z gowa 2018 najbardziej kocham las wiedźmy, ogólnie lokacje pełne kwiatów/jaskrawych, żywych kolorów to coś co kocham 

    @Majok  niezapomniana scena jak i cała gra ♥ a part II to już w ogóle ma grafikę i widoki niesamowite 

    1 Fajne!
  •  
    Postów: 381 El Profesor
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga UEK GS 2019

    WymieńGry.pl Ranga Born to be a Player

    WymieńGry.pl Ranga UEK GS 2022

    1658603893

    Po latach to chyba widok Grove Street.. :) A z nowości to widoki opuszczonych i dzikich miast w TLOU i TLOU 2.

    3 Fajne!
  •  
    Postów: 96 Wygadany
    1658619543

    piramidy w AC Origins

    3 Fajne!
  •  
    Postów: 31 Początkujący
    1658647408
    Wiedźmin 3 , zachód słońca nad Velen  oraz Columbia z Bioshock Infinity ;) 
    4 Fajne!
  •  
    Postów: 280 Zadomowiony
    1658774598

    (Zaloguj się żeby zobaczyć zdjęcia)Magia ❤️

    4 Fajne!


Zaloguj się aby napisać odpowiedź
lub załóż konto za darmo

Wysyłaj szybciej i taniej

Wszystkie przesyłki w jednym miejscu. Sprawnie i elegancko zarządzaj paczkami jak na gracza przystało! Sprawdź co dla Ciebie mamy.

Sprawdzam!
Wbijaj do nowej grupy
Ostatnio na blogu
Eve duchowym spadkobiercą 2B - recenzja Stellar Blade
3 maja 2024

Na pierwszy rzut oka można by pomyśleć, że jest to niedopracowany thriller science-fiction, jednak jest to stwierdzenie dalekie od prawdy...

Warto wiedzieć
Jak zapakować i wysłać gry?
24 marca 2019

Pakowanie gier do wysyłki jest bardzo ważnym elementem transakcji. Nieprawidłowo zapakowana gra..

Do góry