Mój profil > Ogłoszenia

Bombowacena Sklep

Postów: 140 Wygadany
Odznaki:

WymieńGry.pl Ranga Hero

1553779572

Czy pracujecie nad funkcją filtrowania gier w bazie ogłoszeń danego użytkownika ? Tak żeby u osoby mającej gry na różne konsole, mógł zobaczyć tylko na tą która mnie interesuje ?

  •  
    Postów: 9 Nowicjusz
    1558117413

    Witam ponownie nie chcę być upierdliwy ale sytuacja zaczyna być żenująca brak możliwości edytowania ogłoszeń jest podstawą takich stron jak ta a tu taka wtopa .

    Więc pytam kiedy to w końcu będzie ?

    Panie KROWEK czy tydzień trwa miesiąc :) ?

    0 Fajne!
  •  
    krowek Admin
    Postów: 139 Wygadany
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga UEK GS 2019

    WymieńGry.pl Ranga Born to be a Player

    1558171484

    @kasiorek Proszę o cierpliwość, pracujemy nad tym. Realizacja innych zadań potrwała trochę dłużej niż zakładałem. Zastanawiałem się jeszcze czy nie będzie to problemem w sytuacji gdy ktoś zmieni cenę w ogłoszeniu, a kilka sekund później inna osoba do tego ogłoszenia złoży ofertę i tego nie zauważy, lub zaakceptuje taką ofertę. Chciałbym zabezpieczyć takie sytuacje i jeszcze wyświetlać jakiś komunikat, że ogłoszenie było edytowane. Co o tym sądzisz?

    0 Fajne!
  •  
    mastahluc Support Elite Vip
    Postów: 760 Avenger
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    WymieńGry.pl Ranga Born to be a Player

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    WymieńGry.pl Ranga Tester

    1558172875

    @krowek

    Takie rozwiązanie może być ok w postaci komunikatu, ale widocznego do 24h od edycji.

    1 Fajne!
  •  
    Postów: 9 Nowicjusz
    1558178947

    Nie wiem czy technicznie da się to rozwiązać zakładając że edytuję ogłoszenie to zmiany jego następują o godzinie 00:00


    0 Fajne!
  •  
    Postów: 9 Nowicjusz
    1560543383

    Witam ponownie jest to dla mnie trochę żenująca sprawa bo nigdy się o nic nie prosiłem tyle razy lecz nie lubię takich spraw pozostawionych chodzi tu dokładnie o OKŁAMYWANIE innych użytkowników przez ADMIN.......ja rozumiem że są sprawy ważne i ważniejsze lecz jak ktoś coś piszę że działa nad jakąś sprawą i przez ponad miesiąc nie ma żadnego odzewu to jest raczej strasznie irytujące nadal mam nadzieję że się coś zmieni i w końcu weźmiecie się do pracy i zrobicie tak podstawową rzecz jak SORTOWANIE GIER  i dacie znać w ciągu kilku dni że tak zrobiliśmy to udało się to nie jest średniowiecze mamy to .

    Z ŻALEM Kasiorek 

    0 Fajne!
  •  
    konewko Elite Vip
    Postów: 753 Pułkownik
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    WymieńGry.pl Ranga Tester

    1560549228

    Oni nie są robotami. Mają rodziny, pracę, własne prywatne sprawy, a stroną zajmują się w wolnych chwilach. Nie zdajesz sobie chyba nawet sprawy, że napisanie jakiekogolwiek skryptu to nie jest relaks przed kompem z piwkiem, a ciągłe pisanie kodu i sprawdzanie czy on w rzeczywistości działa. Jasne, że gdyby robili tylko to to ten skrypt byłby gotowy miesiąc temu, ale nie bierzesz pod uwagę powyzszych spraw, o ktorych napisalem na samej gorze. I to nie jest takie proste jak myslisz.  Kto Ciebie okłamał? Nikt. Napisali, że zrobią to zrobią. Mam z nimi kontakt co 2-3 dni i możesz mi wierzyć albo nie, ale robią dużo. 


    >weźmiecie się do pracy

    Tego nawet nie będę komentować, bo musiałbym być niegrzeczny.

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 9 Nowicjusz
    1560581322

    to jest wypowiedz z przed 2 miesięcy .


    @kasiorek  Obecnie pracujemy nad automatyzacją pewnych czynności, żeby chłopaki mieli więcej czasu na dodawanie nowych rzeczy.
    W następnej kolejności dodamy zarządzanie powiadomieniami w profilu, czarną listę i edycję ogłoszeń. Być może uda się to zrealizować do końca przyszłego tygodnia, ale nie chcę obiecywać ;)


    Chciał bym podkreślić słowa  ( Być może uda się to zrealizować do końca przyszłego tygodnia, ale nie chcę obiecywać . )


    rzeczachrobią

    sytuacjirzetelnąktóregopo prostuznaleźć

    Podsumowującktórzystworzyli




    0 Fajne!
  •  
    Postów: 381 El Profesor
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga UEK GS 2019

    WymieńGry.pl Ranga Born to be a Player

    WymieńGry.pl Ranga UEK GS 2022

    1560603981

    @konewko Dziękuje za wyjaśnienie.

    @kasiorek Edycja ogłoszeń jest już na ukończeniu, testujemy poprawność jej działania i wprowadzamy poprawki.  

    2 Fajne!
  •  
    Postów: 9 Nowicjusz
    1564732224

    Chciał bym serdecznie podziękować za ta wspaniałą robotę jak Edycja własnych ogłoszeń zaoszczędzi to czasu i nerwów ŚWIETNA ROBOTA .

    2 Fajne!
  •  
    Postów: 115 Wygadany
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga UEK GS 2019

    WymieńGry.pl Ranga Born to be a Player

    WymieńGry.pl Ranga UEK GS 2022

    1564736070

    @kasiorek dziękujemy za miłe słowa ;) 

    Btw. w wdrożonym update v1.1.0 jest już uruchomiona filtracja ogłoszeń w bazie danego użytkownika, o której @danek33 wspominał.

    Lista wprowadzanych zmian

    2 Fajne!


Zaloguj się aby napisać odpowiedź
lub załóż konto za darmo

Wysyłaj szybciej i taniej

Wszystkie przesyłki w jednym miejscu. Sprawnie i elegancko zarządzaj paczkami jak na gracza przystało! Sprawdź co dla Ciebie mamy.

Sprawdzam!
Wbijaj do nowej grupy
Ostatnio na blogu
Stare i grywalne #1. Tom Clancy’s H.A.W.X. - recenzja gry (wsteczna zgodność z X360 na XSX).
12 czerwca 2024

Ciężko uwierzyć, że H.A.W.X. ma już 15 lat na karku i dalej potrafi sprawić tyle radości z oblatywania maszyn oraz brania udziału w różnorakich działaniach bojowych.

Warto wiedzieć
Jak zapakować i wysłać gry?
24 marca 2019

Pakowanie gier do wysyłki jest bardzo ważnym elementem transakcji. Nieprawidłowo zapakowana gra..

Do góry