Laptop do 3500zł

DraGo

Postów: 83 Gaduła
Odznaki:

WymieńGry.pl Ranga Born to be a Player

1603651300

Witam, czy znajdę laptopa lepszego od oferty w linku poniżej?


Link allegro


Chodzi o specyfikację. Czy wiecie może gdzie dostanę coś lepszego w tej kwocie ?

  •  
    Postów: 222 Zadomowiony
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    WymieńGry.pl Ranga Supporter Bronze

    1603652698

    zależy do czego potrzebujesz ale jak dla mnie to jakiś parch jest :D 

    1 Fajne!
  •  
    Postów: 83 Gaduła
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Born to be a Player

    1603653063

    @Erick0674 parch ? Laptop do pracy biurowej, ewentualnie niezbyt wymagających gier, grafikę bym chciał 4GB.

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 222 Zadomowiony
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    WymieńGry.pl Ranga Supporter Bronze

    1603663329

    musisz się bardziej określić bo jeśli tylko i wyłącznie do pracy biurowej to się nawet w 1500 zmieścisz :p a do mniej wymagających gier to i tak jest dziwny ten latop ze względu na niskie taktowanie procesora :p ja koledze za 3400 załatwiłem nowego Acera nitro 

    i7 9500h

    1660 ti

    16gb ram 

    1tb ssd :D ale miesiąc mu tego szukałem 



    1 Fajne!
  •  
    Postów: 83 Gaduła
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Born to be a Player

    1603688088

    Aha. To gdzie takiego kupić? 

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 222 Zadomowiony
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    WymieńGry.pl Ranga Supporter Bronze

    1603701393

    a zapomniałem dodać,że jeszcze miał Win10 ,przeszukiwałem olx i znalazłem ten sklep https://tm-serwis.pomorze.pl/pl/ 

    mojego lenovo ideapad L340

    I5 9300H

    8gb ram

    gtx 1650 

    za 2400 w euro kupiłem ale ten był bez systemu tylko to obszedłem po Swojemu xD

    1 Fajne!
  •  
    Postów: 83 Gaduła
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Born to be a Player

    1603716950

    Twój Lenovo ma zintegrowaną kartę graficzną, czy to nie oznacza, że gry wymagające chociażby 2GB karty graficznej nie będą na tym działać ? @Erick0674 faktycznie w linku z allegro wyżej, taktowanie procesora jest po prostu słabe. Za to karta graficzna 4GB. Dodam jeszcze, że ten laptop ma być dla kobiety, fajnie by było gdyby był w kolorze białym.

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 222 Zadomowiony
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    WymieńGry.pl Ranga Supporter Bronze

    1603730300

    ma zintegrowaną+ dedykowana gtx 1650 (4gb) która jest lepsza od mxa , Twoje taktowanie procesora nie jest słabe jest oszczędne bo jeśli potrzebujesz czegoś co Ci nie będzie grzać przyrodzenia i ogólnie nie będziesz czuć piekarnika to procesor jest dobry ale uważam że cena jest wyjęta z kosmosu ;p ale mojego lapka kupiłem niby do gier a na nim pracuje i daje radę chociaż czasami potrafił się do 98 stopni przygrzac jak to w laptopach bywa 

    to jest mój - 

    https://www.euro.com.pl/laptopy-i-netbooki/lenovo-laptop-l340-i5-8gb-256ssd-gx1650-no-os.bhtml

    /Edit

    Dopiero doczytałem,że laptop ma być dla kobiety najlepiej się nie śpiesz i sprawdzaj stronę pepper.pl tam czasami naprawdę ciekawe promocje wstawiają :)

    1 Fajne!
  •  
    Postów: 67 Gaduła
    1603738043

    A jak zainstalujesz apke peppera i dodasz odpowiednie alarmy to i powiadomienie przyjdzie ;)

    1 Fajne!
  •  
    Postów: 222 Zadomowiony
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    WymieńGry.pl Ranga Supporter Bronze

    1604047286

    https://lowcygier.pl/sprzet-gamingowy/asus-tuf-gaming-ryzen-7-3750h-16gb-ram-512gb-ssd-rtx-2060-za-361795-zl-w-neo24/#comments

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 83 Gaduła
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Born to be a Player

    1604048327

    Ten link, który wysłałeś do mnie nie działa, ale ten tutaj jest ok. Dzięki za chęci i starania, fajny sprzęt, ja jeszcze poczekam bo

    0 Fajne!


Zaloguj się aby napisać odpowiedź
lub załóż konto za darmo

Wysyłaj szybciej i taniej

Wszystkie przesyłki w jednym miejscu. Sprawnie i elegancko zarządzaj paczkami jak na gracza przystało! Sprawdź co dla Ciebie mamy.

Sprawdzam!
Wbijaj do nowej grupy
Ostatnio na blogu
Za Imperatora! Warhammer 40k: Boltgun - recenzja gry
20 kwietnia 2024

Od momentu premiery w 2023 roku, Warhammer 40k: Boltgun kusił mnie jednym - samym faktem użycia fenomenalnego bitewniaka w tytule. Czy herezja została wypleniona? Przekonajmy się.

Warto wiedzieć
Jak zapakować i wysłać gry?
24 marca 2019

Pakowanie gier do wysyłki jest bardzo ważnym elementem transakcji. Nieprawidłowo zapakowana gra..

Do góry