Kupie pada DualShock 4

MattWuu96

Postów: 1 Nowicjusz
1604056158

Kupie pada do PS4. Proszę o propozycje cenowe, mogę dać którąś z moich gier w rozliczeniu :)

  •  
    Postów: 9 Nowicjusz
    1604306001
    Kupie/ wymienie sie za kontroler do ps4. Zainteresowanych zapraszam na priv
    0 Fajne!
  •  
    Postów: 87 Gaduła
    1605783419

    Jako pad dodatkowy polecam wynalazki z Aliexpress.

    Kupiłem i jako dodatkowy pad daje radę. Z wysyłką coś ok. 60zł.

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 134 Wygadany
    1605784016

    @Lysy0800

    Ile wytrzymuje Ci bateria ?

    Jak z czułością ?


    0 Fajne!
  •  
    Postów: 87 Gaduła
    1605792464

    Bateria- ciężko powiedzieć, używam konsoli 1-2 dni w tygodniu, nie miałem nigdy takiego problemu, aby w połowie grania bateria padła. Generalnie baterię oceniam jako 4+ / 5.


    Co do czułości grania- cóż, delikatnie czuć, że to nie oryginał, ale miej na uwadze, że taki pad jest tańszy o 200zł od oryginału.

    Plastik jest mniej przyjemny w dotyku i pad jest trochę lżejszy od oryginału, ale hej- 2 paki różnicy :) Aha- dość głośno chodzą silniczki od wibracji.


    Ja go używam jako zamiennika, gdy oryginał się ładuje. No i do grania 2p, ale to sporadycznie.

    Gdyby kiedyś padł, to nie będę płakał kupując kolejnego chińskiego pada.



    0 Fajne!
  •  
    Postów: 87 Gaduła
    1605820988

    Do tego u chińczyka dobrałem sobie gumeczki na analogi (jakoś po 40gr para) i fajną ładowarkę na oba pady (oryginalny i chiński)- ładowanie przez port obok słuchawek, nie przez USB.

    0 Fajne!


Zaloguj się aby napisać odpowiedź
lub załóż konto za darmo

Wysyłaj szybciej i taniej

Wszystkie przesyłki w jednym miejscu. Sprawnie i elegancko zarządzaj paczkami jak na gracza przystało! Sprawdź co dla Ciebie mamy.

Sprawdzam!
Wbijaj do nowej grupy
Ostatnio na blogu
Za Imperatora! Warhammer 40k: Boltgun - recenzja gry
20 kwietnia 2024

Od momentu premiery w 2023 roku, Warhammer 40k: Boltgun kusił mnie jednym - samym faktem użycia fenomenalnego bitewniaka w tytule. Czy herezja została wypleniona? Przekonajmy się.

Warto wiedzieć
Jak zapakować i wysłać gry?
24 marca 2019

Pakowanie gier do wysyłki jest bardzo ważnym elementem transakcji. Nieprawidłowo zapakowana gra..

Do góry