Horizon Zero Dawn - problem z misją

Mako099

Postów: 1 Nowicjusz
1700333853

Witam, otóż przechodzę misję w Horizon Zero Dawn na PS5 o nazwie Ustronie Stwórcy i obecnie jestem na tej górze z której po wykonaniu misji trzeba zjechac na linie w dół windy. Problem w tym że nie pojawia mi się opcja zjazdu przy tej windzie i przez to nie mogę wyjść z tej góry. Ma ktoś jakieś rozwiązanie?

  •  
    Postów: 37 Początkujący
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Supporter Bronze

    WymieńGry.pl Ranga WOŚP 2020

    1700353909

    Ja niestety nie wiem bo gram po angielsku i nie znam tłumaczenie. W ogóle słabo znam angielski, ale jak kupowałem w tym języku nie wiedziałem że jest po polsku. Z resztą gram w tę grę obecnie i zauważyłem że w niektórych miejscach się ciężko wchodzi i schodzi. Cały system walki też jest trudny. Mam już 23 poziom i mam tej gry już dosyć jest męcząca. Pisze np że misją jest na 15 poziom, ale przeciwnicy są tak ciężcy że na 22 drugim dopiero ich pokonałem


    Miłej gry

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 137 Wygadany
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Supporter Bronze

    WymieńGry.pl Ranga Supporter Silver

    1700390527

    @Mako099 Cześć! Z samego szczytu Wieży Faro powinieneś zjechać bez problemu, jak tutaj: Wież Faro zjazd, w miejscu gdzie można znaleźć ogniwo.

    Niemniej, jeśli jesteś w innym miejscu wieży, możesz użyć zestawu szybkiej podróży (jeśli taki posiadasz), albo spróbować zejść "na siłę", jak na filmiku tutaj: zejście.


    Daj znać, czy coś pomogło z tych rozwiązań. Osobiście nie miałem takich problemów

    1 Fajne!


Zaloguj się aby napisać odpowiedź
lub załóż konto za darmo

Wysyłaj szybciej i taniej

Wszystkie przesyłki w jednym miejscu. Sprawnie i elegancko zarządzaj paczkami jak na gracza przystało! Sprawdź co dla Ciebie mamy.

Sprawdzam!
Wbijaj do nowej grupy
Ostatnio na blogu
Za Imperatora! Warhammer 40k: Boltgun - recenzja gry
20 kwietnia 2024

Od momentu premiery w 2023 roku, Warhammer 40k: Boltgun kusił mnie jednym - samym faktem użycia fenomenalnego bitewniaka w tytule. Czy herezja została wypleniona? Przekonajmy się.

Warto wiedzieć
Jak zapakować i wysłać gry?
24 marca 2019

Pakowanie gier do wysyłki jest bardzo ważnym elementem transakcji. Nieprawidłowo zapakowana gra..

Do góry