Guitar Hero

Kowal323

Postów: 10 Nowicjusz
1630256341

Witam. Czy na Xbox Series S zagram np. W Guitar Hero III? Jest możliwość zakupu gry w formie cyfrowej? Interesuje Mnie tylko gra na padzie stąd pytanie o tą część gry.  Czy nie da rady i na upartego zostaje tylko zakup x360 ?

Z góry dzięki za odp. 

  •  
    Postów: 151 Sons of Anarchy
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    WymieńGry.pl Ranga WOŚP 2021

    WymieńGry.pl Ranga WOŚP 2020

    1630258180

    Cześć, tylko x360. Chyba, że na kompie zainstalujesz sobie Clone Hero. Wtedy, możesz grać na padzie, klawiaturze, czy też na gitarze ;)

    1 Fajne!
  •  
    Postów: 10 Nowicjusz
    1630262606

    @MaciejJB Wielkie dzięki ;) 

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 151 Sons of Anarchy
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    WymieńGry.pl Ranga WOŚP 2021

    WymieńGry.pl Ranga WOŚP 2020

    1630265431

    @Kowal323 No problemo :)

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 42 Gaduła
    1630822482

    W tej chwili jedyna możliwość zagrania w GHIII to kupno xbox 360. Żadna gra z serii nie jest kompatybilna z xbox one. Na xbox one wyszło jeszcze GH Live ale trzeba mieć nowy kontroler (moim zdaniem dużo fajniejszy, nawet na starych gitarach gralem tylko trzema palcami, tutaj są dwa rzędy po 3 przyciski). Niestety serwery w tej grze sa juz wyłączone od grudnia 2019 wiec pozostaje przejście kampanii i granie w kółko tych kilkudziesięciu kawałków.  Brak jakiegokolwiek info o nowej części. Jest jeszcze Rockband 4, do którego też trzeba mieć kontroler z serii Rockband. Gra nie została wypuszczona na polskim rynku i ciężko ja dostać z gitara czy perkusją. Jeśli masz już gitarę z rockband to jest w sklepie ms wraz z dodatkiem Rivals. Gra działa na konsolach Series.

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 151 Sons of Anarchy
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    WymieńGry.pl Ranga WOŚP 2021

    WymieńGry.pl Ranga WOŚP 2020

    1630843755

    @KamilTruchta poprawię Cię. Aby grać w Rockband 4, nie trzeba mieć kontrolera (gitary, z serii Rockband). Kompatybilne są, z guitar hero.

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 42 Gaduła
    1630864204

    @MaciejJB o widzisz,  nie wiedziałem, a wiesz może czy zadziała mi tam stary przewodowy xplorer z GH2? Miałem kilka różnych gitar i ta jest dla mnie najlepsza i ta sobie zostawiłem gdyby kiedys wyszedl jakis remake.

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 151 Sons of Anarchy
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    WymieńGry.pl Ranga WOŚP 2021

    WymieńGry.pl Ranga WOŚP 2020

    1630867657

    @KamilTruchta   Niestety, jedynie na PS4/PS5. Microsoft zablokował przewodowe gitary na Xbox One.

    0 Fajne!


Zaloguj się aby napisać odpowiedź
lub załóż konto za darmo

Wysyłaj szybciej i taniej

Wszystkie przesyłki w jednym miejscu. Sprawnie i elegancko zarządzaj paczkami jak na gracza przystało! Sprawdź co dla Ciebie mamy.

Sprawdzam!
Wbijaj do nowej grupy
Ostatnio na blogu
Egzystencjalne dylematy zakonnicy - recenzja Indika (2024)
9 maja 2024

Lubię gry, którym łatwo można przypiąć łatkę „dziwna”. Przenosimy się do zimnej, brudnej Rosji i lądujemy w jednym z monastyrów gdzieś na pustkowiu.

Warto wiedzieć
Jak zapakować i wysłać gry?
24 marca 2019

Pakowanie gier do wysyłki jest bardzo ważnym elementem transakcji. Nieprawidłowo zapakowana gra..

Do góry