Gry na Android

Marcin_Tedy

Postów: 98 Wygadany
1563198199

Witam tak sobie pomyślałem ,że dam taki temacik a co mi tam mam nadzieje że wam się spodoba.Tutaj polecamy gry na androida które ogrywamy np. jak jesteśmy w trasie , nudzimy się czasem w pracy , czy czekamy u lekarza i zabijamy czas .Z mojej strony z czystym sumieniem polecam bardzo ciekawą grę Empires Puzzles. Gra jest z elementami gry logicznej oraz rpg.

Rozwijamy swoich bohaterów ,miasto ,walczymy z potworami innymi graczami.Jednym słowem jest co robić.Kolejna z gier jest sims 4 mobile ja oczywiście srednio podchodzę do gier serii sims ale jak na mobilne urządzenie jest ciekawie zrobiona i potrafi wciągnąć jeśli ktos lubi ten klimat.Kolejna z gier jest fifa tej seri nie musze chyba nikomu opisywać fani gatunku wiedzą.Tak więc licze na wasze propozycje .Może i ja się zarażę jakimś tytułem pozdrawiam niech moc androidów będzie z wami :)

  •  
    Postów: 39 Początkujący
    1563218341

    Proste, niewymagające gry które zapadły mi w pamięć. 

    Sudoku, Zarya-1, Jewel hunter, Lunar mission, Stickman dismounting, 100 doors, Laser box, Brain it on, Master mind. 

    1 Fajne!
  •  
    Postów: 115 Wygadany
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga UEK GS 2019

    WymieńGry.pl Ranga Born to be a Player

    WymieńGry.pl Ranga UEK GS 2022

    1563229837

    Nie gram na telefonie zbyt często ale czasami najdzie ochota i chwila wolnego ;) Wtedy lubię pograć w krótkie gierki multiplayer 1v1 / 3v3. Szyba bitwa 2-3 minutki na rozluźnienie. Polecam tytuły od producenta Supercell. Obecnie od czasu do czasu gram w Brawl Stars 

    1 Fajne!
  •  
    Postów: 9 Nowicjusz
    1563316996

    Polecam Stardew Valley. Świetna gra, jeśli ktoś dużo podróżuje, nie ma konsoli mobilnej, a nie wytrzyma bez grania przez parę godzin to nic tylko wyciągnąć telefon i kopać ziemniory!

    2 Fajne!
  •  
    Postów: 198 Bywalec
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    WymieńGry.pl Ranga Supporter Bronze

    WymieńGry.pl Ranga Supporter Silver

    WymieńGry.pl Ranga Tester

    1563322267

    Nie lubię grać na telefonie, ale czasem dla zabicia czasu jakaś szybka gierka się przyda. 

    Znacie coś, co nie wymaga poruszania postacią, ani sterowania kamerą?

    Chodzi mi tylko o gry singleplayer.

    Najlepiej jakieś ciekawe strategie, bądź gry tekstowe, np. coś w stylu Zarya Świt Diabła? 

    Przeglądałem polecane w Sklepie Play strategie, lecz były dla mnie zbyt cukierkowe. 

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 9 Nowicjusz
    1563349552

    @dawid2601 Antijoy może? Fajna, prosta gra strategiczna.

    Ja również na telefonie w zasadzie nie gram, ot wtedy gdy podróżuję sam i naprawdę nie ma już nic lepszego do roboty ;)

    0 Fajne!


Zaloguj się aby napisać odpowiedź
lub załóż konto za darmo

Wysyłaj szybciej i taniej

Wszystkie przesyłki w jednym miejscu. Sprawnie i elegancko zarządzaj paczkami jak na gracza przystało! Sprawdź co dla Ciebie mamy.

Sprawdzam!
Wbijaj do nowej grupy
Ostatnio na blogu
Egzystencjalne dylematy zakonnicy - recenzja Indika (2024)
9 maja 2024

Lubię gry, którym łatwo można przypiąć łatkę „dziwna”. Przenosimy się do zimnej, brudnej Rosji i lądujemy w jednym z monastyrów gdzieś na pustkowiu.

Warto wiedzieć
Jak zapakować i wysłać gry?
24 marca 2019

Pakowanie gier do wysyłki jest bardzo ważnym elementem transakcji. Nieprawidłowo zapakowana gra..

Do góry