Far Cry New Dawn

hetman82

Postów: 1 Nowicjusz
1552807536

Witam. Poszukuję kogoś do zaliczenia 3 wypraw w trybie współpracy. Jak ktoś chętny proszę pisać na priv. :-)

  •  
    konewko Elite Vip
    Postów: 747 Major
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    WymieńGry.pl Ranga Tester

    1552819827

    Priv nie działa póki co.


    Możemy zrobić dzisiaj 15-17 albo jutro wieczorem.

    PSN masz w moim profilu.

    Bez mikro.

    0 Fajne!
  •  
    konewko Elite Vip
    Postów: 747 Major
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    WymieńGry.pl Ranga Tester

    1552834547

    Fajnie się grało. Polecam użytkownika :P :)

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 288 Legenda Forum
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    1553010161

    Ciekawe czemu bez mikro? Pytam z ciekawości :)

    A tak z innej beczki to chyba nigdy nie zrozumie grania dla trofeum.

    Chce zagrać w jakąś gre to po prostu gram , przechodzę ją i tyle. A te trofea to naprawdę chyba wymyślili dla dzieci żeby się jarały , albo żeby sie pochwalić że grały. Tylko czym tu się chwalić? Grą? Jakimś trofeum? Nie rozumie tego

    0 Fajne!
  •  
    konewko Elite Vip
    Postów: 747 Major
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    WymieńGry.pl Ranga Tester

    1553015646

    Wyszło inaczej, bo zaczął do mnie mówić, więc trochę dziwnie, by było jak bym milczał xD

    Trofea są do ich wbijania i by gra zatrzymała nas na dłużej :)

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 62 Seeker of Knowledge
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    WymieńGry.pl Ranga Born to be a Player

    1553020532

    @maciek4281 Po części to prawda. Trofea są po to by się chwalić i też za nie dostajesz punkty, które wpływają na rangę twojego konta. Z jednej strony możesz się pochwalić ile masz platyn na koncie, co jest ważniejsze od posiadanej rangi z tego co widziałem z wypowiedzi. Widziałem często jak ludzie się chwalili, że zdobyli platynę z łatwością i za pierwszym razem, nawet w grach trudnych i tych, które trzeba kilka razy przejść. Potrafi to być komiczne ale z drugiej strony, trofea są tak zrobione, byś chciał grę przejść na 100%, wpada pucharek i sprawdzasz ile zostało do platyny. W ten sposób dłużej możesz zostać przy danym tytule. Przez to są też gracze typu łowcy trofeów.

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 288 Legenda Forum
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    1553036163

    Mnie jak się podoba gra to gram i nie zwracam uwagę na puchary czy trofea , bo gram dla przyjemności , a nie po to żeby się chwalić czymś co się nie nadaje do chwalenia.

    Mam ochotę to gram. Biorę pierwszą z brzegu konsolę i nie patrzę na jakim koncie i na czyjej konsoli gram czy to na swojej czy na córki czy syna.

    Ale to może dlatego , że jestem za stary i nie rozumiem , ani już nie zrozumiem podejścia młodszych graczy :)

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 62 Seeker of Knowledge
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    WymieńGry.pl Ranga Born to be a Player

    1553093171

    Jakiś czas temu na GT ktoś się pytał czy warto zagrać w grę (podał tytuł ale nie pamiętam) bo łatwo w niej zdobyć platynę. W odpowiedzi było, że nie warto grać w słabą grę tylko by zdobyć platynę. Niestety te pucharki sprawiły, że niektórzy nie grają dla przyjemności a dla trofeów. Czasem bywa to komiczne a czasem żałosne.

    0 Fajne!
  •  
    Konto usunięte
    Konto usunięte
    Postów: 42 Gaduła
    1556038082

    @Jayou Może i żałosne zależy dla kogo ja np najpierw przechodze gre dla przyjemności a potem platyna zależy od gry czy mi się spodoba po przejściu fabuły czy też nie.

    0 Fajne!
  •  
    Konto usunięte
    Konto usunięte
    Postów: 122 Wygadany
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Tester

    1556357855

    @Jayou

    Ale nic ci do tego kto i po co gra. Sam grałem w gry i dla pucharów i dla przyjemności i komiczne jest takie biadolenie jak twoje - ludzi, którzy nie potrafią uszanować innego człowieka. To mój czas, moje pieniądze i moje zachcianki, a żałosnym jest moim zdaniem ten, który zrozumieć tego nie potrafi.

    Zdarza mi się grać w coś TYLKO dla trofeów, mimo że gra mi się nie podoba. Platynka jest do ogarnięcia w 2-3 godziny, to jest to do przełknięcia. A frajdę sprawia mi posiadanie kolejnego pucharka, którego ty nigdy mieć nie będziesz (nawet jeśli masz go totalnie w dupie) Rozumiem, że w twoich oczach jestem żałosny. Słabo:/

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 62 Seeker of Knowledge
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    WymieńGry.pl Ranga Born to be a Player

    1556359829

    @hajpero

    Ja właśnie nie rozumiem grania tylko po to, by zdobyć pucharek, jaką on ma wartość, że ludzie tak bardzo są w stanie się męczyć by to zdobyć? Dla mnie granie w gry jest dla przyjemności. Jeśli miałbym grać w grę, która mi się nie podoba przez 100+ godzin dla trofeów to wolałbym nie ruszać tytułu.  Fakt, że fajnie jest zdobyć osiągnięcie ale grać tylko dla trofeów jest dla mnie niezrozumiałe. Z drugiej strony bardziej takich zaboli utrata konta.

    0 Fajne!


Zaloguj się aby napisać odpowiedź
lub załóż konto za darmo

Wysyłaj szybciej i taniej

Wszystkie przesyłki w jednym miejscu. Sprawnie i elegancko zarządzaj paczkami jak na gracza przystało! Sprawdź co dla Ciebie mamy.

Sprawdzam!
Wbijaj do nowej grupy
Ostatnio na blogu
Za Imperatora! Warhammer 40k: Boltgun - recenzja gry
20 kwietnia 2024

Od momentu premiery w 2023 roku, Warhammer 40k: Boltgun kusił mnie jednym - samym faktem użycia fenomenalnego bitewniaka w tytule. Czy herezja została wypleniona? Przekonajmy się.

Warto wiedzieć
Jak zapakować i wysłać gry?
24 marca 2019

Pakowanie gier do wysyłki jest bardzo ważnym elementem transakcji. Nieprawidłowo zapakowana gra..

Do góry