F1 sezon 2019

Konto usunięte

Konto usunięte

Postów: 6 Nowicjusz
1555146539

Witam są tutaj fani królowej motorsportu :) 


Oglądam F1 od długiego czasu, pamiętam wyścigi Kubicy w BMW Sauber. 


Młodego Lewis Hamilton i wielu innych wspaniałych kierowców. 


Co sądzicie o powrocie Roberta Kubicy, czy jeszcze jest szansa aby obecny bolid pokazał coś więcej. 


Czy kolejny sezon będzie znowu dominować Mercedes oraz Ferrari? 

  •  
    Postów: 140 Wygadany
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    1555147338

    Oczywiście że są.

    Serce boli jak się widzi marnowany potencjał naszego kierowcy, ale jak to w jego historii, zawsze miał pod górkę jeśli chodzi o sprzęt i swoimi umiejętnościami przekonywał krok po kroku do siebie.

    Co prawda Williams aktualnie nie nadaje się na wyścigi, ale jak zoptymalizują mu samochód, to może pod koniec sezonu przypomni o swoim talencie i otworzy sobie furtkę do lepszego zespołu, co mogłoby być trudne nie jeżdżąc wogóle i mając na karku nie do końca sprawną rękę. 

    I z tego co pamiętam, w większości Kubica nie był naj w wykręcaniu najlepszych czasów, ale za to był genialny w tempie wyścigowym i podejmowaniu w trakcie niego decyzji. Czekam na lepsze czasy, a tym czasem obserwuję i oswajam się ze zmienioną F1, gdzie nie ukrywam po odejściu Kubicy opuściłem.

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 50 Gaduła
    1556452755

    Wczoraj wypadek, a dzisiaj start z alei serwisowej Kubicy. Dla mnie ten sezon będzie walką o nic. Tylko cały czas Williams będzie miał problemy z bolidem. Bardzo szkoda Kubicy, ale powroty są trudne.

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 50 Gaduła
    1556463378

    W Baku znowu ostatnie miejsce Kubicy. Według mnie już tak będzie do końca sezonu, chyba że mu naprawdę naprawią brykę na ostatnie wyścigi, to wtedy miejsca maksymalnie może 10-15.

    0 Fajne!
  •  
    konewko Elite Vip
    Postów: 747 Major
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    WymieńGry.pl Ranga Tester

    1556465981

    @blazko1892 Williams nie ma części, w jaki sposób i czym mają naprawić ten bolid?


    Zostawiam na pamiątkę:


    (Zaloguj się żeby zobaczyć filmy)

    1 Fajne!


Zaloguj się aby napisać odpowiedź
lub załóż konto za darmo

Wysyłaj szybciej i taniej

Wszystkie przesyłki w jednym miejscu. Sprawnie i elegancko zarządzaj paczkami jak na gracza przystało! Sprawdź co dla Ciebie mamy.

Sprawdzam!
Wbijaj do nowej grupy
Ostatnio na blogu
Za Imperatora! Warhammer 40k: Boltgun - recenzja gry
20 kwietnia 2024

Od momentu premiery w 2023 roku, Warhammer 40k: Boltgun kusił mnie jednym - samym faktem użycia fenomenalnego bitewniaka w tytule. Czy herezja została wypleniona? Przekonajmy się.

Warto wiedzieć
Jak zapakować i wysłać gry?
24 marca 2019

Pakowanie gier do wysyłki jest bardzo ważnym elementem transakcji. Nieprawidłowo zapakowana gra..

Do góry