Email

maniekns

Postów: 15 Początkujący
1668608018
Pojawiła mi się informacja , że z moim mailem wystąpił problem. Do maila na którym zalogowane jest konto nie mam już dostępu a gdy wpisuje aktualny to pokazuje, że na ten nie można wysłać wiadomości. Można to jakoś zmienić żeby link został wysłany na poprawny adres? 
  •  
    Postów: 198 Bywalec
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    WymieńGry.pl Ranga Supporter Bronze

    WymieńGry.pl Ranga Supporter Silver

    WymieńGry.pl Ranga Tester

    1668609265

    Dobrym pomysłem będzie odezwanie się z tym problemem na pomoc@wymiengry.pl, bo my na forum wiele nie zdziałamy, no chyba że akurat ktoś z zespołu zwróci uwagę na ten temat i się do Ciebie odezwie. 

    2 Fajne!
  •  
    Postów: 381 El Profesor
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga UEK GS 2019

    WymieńGry.pl Ranga Born to be a Player

    WymieńGry.pl Ranga UEK GS 2022

    1668609641

    Jeżeli chciałbyś zmienić adres e-mail przypisany do konta w serwisie to napisz do mnie PW z nowym adresem lub na pomoc@wymiengry.pl, jak zasugerował @dawid2601

    P.S. Dodamy w niedługim czasie do ustawień opcję zmiany adresu e-mail.

    2 Fajne!
  •  
    Postów: 15 Początkujący
    1668665905

    Ej ja mam to samo i mam dostep do swojego a nawet podaje rozne swoje maile i mam ze nie mozna wyslac potwierdzenia , wiec bład lezy po stronie wiyryny

    1 Fajne!
  •  
    Postów: 381 El Profesor
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga UEK GS 2019

    WymieńGry.pl Ranga Born to be a Player

    WymieńGry.pl Ranga UEK GS 2022

    1668668517

    @marcints A na jakiej domenie masz te maile? Są problemy z pewnymi mailami (np. op.pl) ponieważ odrzucają niektóre wiadomości od nas i serwer automatycznie przyblokuje takie domeny i wymusza zmianę na inny. Jeżeli możesz to spróbuj najlepiej z mailem np. gmail.  

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 15 Początkujący
    1668672139

     2x Gmail ,oraz interia i na zadne nie chce wyslac jakiegos potwierdzenia

    1 Fajne!
  •  
    krowek Admin
    Postów: 139 Wygadany
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga UEK GS 2019

    WymieńGry.pl Ranga Born to be a Player

    1668681078

    @marcints Masz rację, był błąd po naszej stronie związany ze zmianami sprzed kilku dni. Został właśnie poprawiony i można już ustawić dowolny inny adres e-mail przy wystąpieniu tego błędu z dostarczaniem maili.


    Chcemy aby wszystkie powiadomienia systemowe prawidłowo docierały do użytkowników. Gdy nasz system wykryje, że adres e-mail nie jest już osiągalny lub usługodawca poczty odrzuca niektóre wiadomości, to w serwisie pojawia się żółta belka z komunikatem o podaniu prawidłowego adresu. Może się tak zdarzyć na skrzynkach Onet, Wp, Op, O2, Interia i nie mamy na to wpływu. Musielibyśmy przenieść się na bardzo drogie systemy do wysyłki maili co w tej chwili nie jest możliwe.


    Z tego powodu rekomendujemy podawanie maila na Gmailu.

    2 Fajne!
  •  
    Postów: 15 Początkujący
    1668712031

    No i ogarniete ,no i elegancko . Pozdro

    2 Fajne!


Zaloguj się aby napisać odpowiedź
lub załóż konto za darmo

Wysyłaj szybciej i taniej

Wszystkie przesyłki w jednym miejscu. Sprawnie i elegancko zarządzaj paczkami jak na gracza przystało! Sprawdź co dla Ciebie mamy.

Sprawdzam!
Wbijaj do nowej grupy
Ostatnio na blogu
Eve duchowym spadkobiercą 2B - recenzja Stellar Blade
3 maja 2024

Na pierwszy rzut oka można by pomyśleć, że jest to niedopracowany thriller science-fiction, jednak jest to stwierdzenie dalekie od prawdy...

Warto wiedzieć
Jak zapakować i wysłać gry?
24 marca 2019

Pakowanie gier do wysyłki jest bardzo ważnym elementem transakcji. Nieprawidłowo zapakowana gra..

Do góry