eFootball 2022

Korsarz

Postów: 174 Bywalec
1633181048

Może ktoś jeszcze nie wie ale dawny Pro Evolution Soccer to obecnie eFootball 2022. 
Gra przeszła na model free to play i od dwóch dni jest dostepna do pobrania na PS Store, MS Store i Steam.


(Zaloguj się żeby zobaczyć zdjęcia)

  •  
    Postów: 110 Wygadany
    1633183699

    podobno najgorzej oceniana gra na steam w historii.

    zagrałem póki co dwa mecze na PS4 i daleko mi do takiej słabej oceny. Po tych dwóch meczach mam wrażenie, że będzie bardziej wymagająca niż poprzednie części. Nie twierdzę, że nie ma bugów czy błędów, ale gra się przyjemnie jak na free to play. Zawartość faktycznie póki co uboga, zobaczymy jak będzie z czasem. Myślę, że można dać im szansę.

    1 Fajne!
  •  
    Postów: 80 Gaduła
    1633193780

    Dzisiaj zagrałem parę meczów. Gra pod względem zawartości jak słabe demo. Oprócz meczów towarzyskich kilkoma drużynami gra nie oferuje w zasadzie nic. Po 20 minutach poszukiwań przeciwnika online poddałem się. Mnóstwo błędów, bugów, ciągłe spadki klatek, wieszanie się. Mam wrażenie, że został wypuszczony produkt w 20% gotowy.


    Szkoda, bo Fifa naprawdę potrzebujesz solidnej konkurencji, a teraz monopol gry od EA zwiększy się jeszcze bardziej, co pewnie przełoży się na jeszcze większe dymanie graczy. Ogólnie smutna sytuacja dla fanów gier piłkarskich. 

    1 Fajne!
  •  
    Postów: 10 Nowicjusz
    1633326492

    Panowie, a jest tam jakiś tryb podobny do Fifa Ultimate Team, czy niczego podobnego się tam nie znajdzie?

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 42 Gaduła
    1633328919

    To jest wersja mozna powiedzieć demo. Nie mamy wszystkich trybów gry. Mnie najbardziej rozwaliła w tej grze grafika twarzy:


    (Zaloguj się żeby zobaczyć zdjęcia)


    Jedyny plus tej gry to możliwość wbicia wszystkich osiągnięć, trofek powtarzając pierwszy mecz.

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 174 Bywalec
    1633341424

    @miroslav mają byc jakieś dodatkowe opcje w płatnym Premium Pack ale to dopiero na połowę listopada przewidziane.

    1 Fajne!
  •  
    Postów: 80 Gaduła
    1633348461

    @Korsarz czyli de facto ich model free to play polega na rzuceniu niedopracowanego, zbugowanego dema. Ciekawa polityka. Raczej to nie przyniesie pozytywnych efektów. 

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 174 Bywalec
    1633428865

    @mck_nysa Nie wiem do czego to zmierza, mają zapewne jakiś swoich ludzi odpowiedzialnych za strategię i marketing, czy dobrych i jaki będzie efekt, zobaczymy po wydaniu tej paczki.

    0 Fajne!


Zaloguj się aby napisać odpowiedź
lub załóż konto za darmo

Wysyłaj szybciej i taniej

Wszystkie przesyłki w jednym miejscu. Sprawnie i elegancko zarządzaj paczkami jak na gracza przystało! Sprawdź co dla Ciebie mamy.

Sprawdzam!
Wbijaj do nowej grupy
Ostatnio na blogu
Za Imperatora! Warhammer 40k: Boltgun - recenzja gry
20 kwietnia 2024

Od momentu premiery w 2023 roku, Warhammer 40k: Boltgun kusił mnie jednym - samym faktem użycia fenomenalnego bitewniaka w tytule. Czy herezja została wypleniona? Przekonajmy się.

Warto wiedzieć
Jak zapakować i wysłać gry?
24 marca 2019

Pakowanie gier do wysyłki jest bardzo ważnym elementem transakcji. Nieprawidłowo zapakowana gra..

Do góry