Edycja limitowana

arizzzona666

Postów: 17 Początkujący
1622974090

Posiadam w swojej kolekcji kilka limitek, które chętnie bym wrzucił tu na wymianę. Niestety prawie nigdy edycja limitowana = edycja kolekcjonerska / steelbook / goty. 

Moją sugestią jest, aby w opcjach Rodzaju wydania / filtrach wyszukiwania dodać pozycję Edycja limitowana.

  •  
    Postów: 13 Początkujący
    1635234746

    Hej.

    Mysle ze przy edycjach kolekcjonerskich oraz limitowanych, dobra opcja będzie możliwość dodawania większej ilości zdjęć. 

    Sam aktualnie mam mass effect3 kolekcjonerka ale na trzech zdjęciach nie da się zawrzeć wszystkiego. Ewentualnie dodać informacje przy tytule która będzie widoczna ze dana gra jest w edycji kolekcjonerskiej. 

    0 Fajne!
  •  
    krowek Admin
    Postów: 139 Wygadany
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga UEK GS 2019

    WymieńGry.pl Ranga Born to be a Player

    1635236524

    Ok, dodamy Edycję limitowaną do rodzajów wydania. Jeśli chodzi o maksymalną ilość zdjęć to 5 będzie ok?

    2 Fajne!
  •  
    Postów: 13 Początkujący
    1635246413

    @krowek myśle ze 5 to jest minimum.

    No i same ogłoszenie powinno się wyróżniać na tle zwykłych wydań. 

    0 Fajne!
  •  
    krowek Admin
    Postów: 139 Wygadany
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga UEK GS 2019

    WymieńGry.pl Ranga Born to be a Player

    1636900662

    @arizzzona666 @Pogoda Zwiększyłem limit dodawanych do ogłoszeń zdjęć z 3 do 6 dla wszystkich typów gier. Dodałem również Edycję limitowaną do listy wydań.

    2 Fajne!


Zaloguj się aby napisać odpowiedź
lub załóż konto za darmo

Wysyłaj szybciej i taniej

Wszystkie przesyłki w jednym miejscu. Sprawnie i elegancko zarządzaj paczkami jak na gracza przystało! Sprawdź co dla Ciebie mamy.

Sprawdzam!
Wbijaj do nowej grupy
Ostatnio na blogu
Za Imperatora! Warhammer 40k: Boltgun - recenzja gry
20 kwietnia 2024

Od momentu premiery w 2023 roku, Warhammer 40k: Boltgun kusił mnie jednym - samym faktem użycia fenomenalnego bitewniaka w tytule. Czy herezja została wypleniona? Przekonajmy się.

Warto wiedzieć
Jak zapakować i wysłać gry?
24 marca 2019

Pakowanie gier do wysyłki jest bardzo ważnym elementem transakcji. Nieprawidłowo zapakowana gra..

Do góry