EA Access na PS4

mastahluc Support Elite Vip

Postów: 760 Avenger
Odznaki:

WymieńGry.pl Ranga Hero

WymieńGry.pl Ranga Born to be a Player

WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

WymieńGry.pl Ranga Tester

1552984601


Coraz więcej poszlak pojawia się na temat udostępnienia usługi EA Access dla PS4. Jak się zapatrujecie na kolejny abonament?

Ja osobiście bardzo mało gram online, a EA ostatnio głównie w tej płaszczyźnie się porusza. Jednak dla takich perełek jak Unravel byłbym skłonny raz na jakiś czas opłacić subskrypcję.

Jakie jest wasze zdanie? Mieliście już styczność na X1?

  •  
    Postów: 110 Wygadany
    1552986045

    coś na rzeczy jest, bo na Reddicie pojawiło się zdjęcie z brazylijskiej PS Store. tylko czy to prawda...


    (Zaloguj się żeby zobaczyć zdjęcia)


    Jeśli prawda to ciekawe jak duży hajs poszedł w grę, bo pamiętam, że Sony zapierało się, że to nie dla nich taka usługa...

    myślę, że jak się pojawi to sprawdzę z czym to się je, ale jakoś specjalnie się tym nie jaram...

    0 Fajne!
  •  
    mastahluc Support Elite Vip
    Postów: 760 Avenger
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    WymieńGry.pl Ranga Born to be a Player

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    WymieńGry.pl Ranga Tester

    1552986956

    @eMRom

    Możliwe, że EA mocno na tym zależało. W końcu PS4 to ponad 80 mln potencjalnych subskrypcji.

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 9 Nowicjusz
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Tester

    1552992677

    EA czuje pismo nosem. Nie popuszcza takiej ilości potencjalnych subskrypcji.

    1 Fajne!
  •  
    Postów: 25 Początkujący
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Tester

    1552996724

    Kiedyś kupiłem na X1 i szczerze mówiąc to nie żałuję. Wykupiłem na 1 miesiąc i zdążyłem ograć dwie części Mirror's Edge i Unravel. Teraz na PS4 bym pewnie też kupił na miesiąc, żeby wbić platynkę w Unravel i przejść Unravel Two. Jak dla mnie to byłby chyba jedyny miesiąc, w którym bym opłacił EA Access.

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 110 Wygadany
    1552999756

    a tak szczerze to poza Unravel jest tam coś ciekawego? tzn z obecnej generacji? bo o ile na Xboxie można mówić o ciekawostkach ze względu na wsteczną kompatybilność tak w przypadku PS4 pewnie okroją o połowę usługę. Ciekawe czy wtedy cena ulegnie zmianie.


    i kolejna poszlaka:


    (Zaloguj się żeby zobaczyć zdjęcia)

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 288 Legenda Forum
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    1553007778

    Już cała masa serwisów o tym napisała więc pewnie naprawdę EA zawita na ps. 

    Według mnie to bardzo dobrze , bo czym większy wybór to lepiej i ja na pewno wykupię tą usługę na wszystkie konta

    0 Fajne!


Zaloguj się aby napisać odpowiedź
lub załóż konto za darmo

Wysyłaj szybciej i taniej

Wszystkie przesyłki w jednym miejscu. Sprawnie i elegancko zarządzaj paczkami jak na gracza przystało! Sprawdź co dla Ciebie mamy.

Sprawdzam!
Wbijaj do nowej grupy
Ostatnio na blogu
Egzystencjalne dylematy zakonnicy - recenzja Indika (2024)
9 maja 2024

Lubię gry, którym łatwo można przypiąć łatkę „dziwna”. Przenosimy się do zimnej, brudnej Rosji i lądujemy w jednym z monastyrów gdzieś na pustkowiu.

Warto wiedzieć
Jak zapakować i wysłać gry?
24 marca 2019

Pakowanie gier do wysyłki jest bardzo ważnym elementem transakcji. Nieprawidłowo zapakowana gra..

Do góry