DualSense a PS4

Korsarz

Postów: 174 Bywalec
1608077399

Witam
Ja jeszcze czekam na swoje PS5 ale są tu z pewnością szczęśliwcy, którzy już konsole posiadają i mam do nich pytanie odnośnie pada DualSense. Od początku wiadomo było że pad nie współpracuje z konsolą PS4 ale współpracuje z PS3 czy NSwitch i pytanie jak sytuacja wygląda miesiąc po premierze, czy może Sony wydało jakiś patch umożliwiajacy podłączenie kontrolera do PS4 ? A pytam dlatego bo natknąłem się ostatnio na informację jednego z użytkowników, na innym forum, że pad DualSense obecnie już działa z PS4 i chciałbym potwierdzić lub zdementować tą informację. A jeśli rzeczywiście to prawda to z chęcią bym sobie nabył tego pada i pocisnął w coś jeszcze na PS4 :)

  •  
    Postów: 134 Wygadany
    1608108341
    Sprawdzę to dla Ciebie dziś wieczorem czy uda mi się podłączyć DualSense do PS4 :)
    1 Fajne!
  •  
    Postów: 174 Bywalec
    1608114684

    @Tomix   Dzięki

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 134 Wygadany
    1608153874

    Kolego nie działa ani normalnie ani po kablu. Próbowałem uruchomić według wskazówek jednego ziomka który nagrał film na YT jego sposobem również nie dało rady. 


    1 Fajne!
  •  
    Postów: 174 Bywalec
    1608244001

    @Tomix Dzięki wielkie za pomoc. Wesołych Świąt :)

    0 Fajne!


Zaloguj się aby napisać odpowiedź
lub załóż konto za darmo

Wysyłaj szybciej i taniej

Wszystkie przesyłki w jednym miejscu. Sprawnie i elegancko zarządzaj paczkami jak na gracza przystało! Sprawdź co dla Ciebie mamy.

Sprawdzam!
Wbijaj do nowej grupy
Ostatnio na blogu
Wielkanocny Konkurs na WymieńGry.pl: Wymieniaj się i ustrzel koszulkę!
27 marca 2024

Przygotowaliśmy dla Was coś wyjątkowego.. zachęcamy do wzięcia udziału w naszej zabawie. Gotowi na strzelanie?

Warto wiedzieć
Jak zapakować i wysłać gry?
24 marca 2019

Pakowanie gier do wysyłki jest bardzo ważnym elementem transakcji. Nieprawidłowo zapakowana gra..

Do góry