Dodawanie do znajomych

psch

Postów: 17 Początkujący
1604492665
Cześć. Szybkie pytanie, czy będzie możliwość dodawania do znajomych, można się pogubić w tych wszystkich wiadomościach ofertach, aż zniechęca to do korzystania. Chciałbym mieć możliwość napisania do konkretnego człowieka w sekundę, a nie szukanie 200 wiadomości do tyłu i zastanawiania się kto jest kto. Pozdrawiam serdecznie.
  •  
    Postów: 80 Gaduła
    1604492933

    O, to bardzo ciekawy pomysł! Możnaby mieć z kimś stały kontakt, bo niekiedy rzeczywiście trudno odnaleźć kogoś w wiadomościach, zwłaszcza jeśli nie ma jakiegoś charakterystycznego awatara. 

    1 Fajne!
  •  
    Konto usunięte
    Konto usunięte
    Postów: 122 Wygadany
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Tester

    1604493392

    z doświadczenia wiem, że lista znajomych na konkurencyjnych portalach przydała mi się raz, lub wcale. Najczęściej jeśli jest z kimś dobra współpraca przy wymianie gier, przydaje się to tylko wtedy. Po dokonanej i zakończonej wymianie chyba nigdy nie kontaktowałem się z kontrahentem ponownie i vice versa. Kilka osób dodałem do znajomych tylko po to, aby nigdy więcej nie zamienić z nimi słowa.
    Jeśli chodzi zaś o znajomych z "reala", mamy inne kontakty poza stroną wymieniającą gry. Dla mnie funkcja całkowicie zbędna.

    Nie będę natomiast narzekał jeśli się pojawi. Po prostu raczej nie skorzystam.

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 17 Początkujący
    1604493598
    Bo to jest po to żeby zawracać komuś tyłek, a bez zawracania tyłka nie będziesz miał dobrych ofert. W każdym razie lepiej, żeby coś takiego było niż nie było :D
    0 Fajne!
  •  
    Postów: 83 Gaduła
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Born to be a Player

    1604495073

    Jeśli szukasz konkretnego użytkownika to na ten moment możesz dodać jego grę do "obserwowanych" i z menu obserwowane wybrać takową grę, wówczas szukany użytkownik się odnajdzie. Minus taki, że musisz pamiętać która to jego gra, ale tylko wtedy gdy dodasz ich kilkanaście. Przy mniejszej ilości, ta metoda powinna się sprawdzić. 

    0 Fajne!


Zaloguj się aby napisać odpowiedź
lub załóż konto za darmo

Wysyłaj szybciej i taniej

Wszystkie przesyłki w jednym miejscu. Sprawnie i elegancko zarządzaj paczkami jak na gracza przystało! Sprawdź co dla Ciebie mamy.

Sprawdzam!
Wbijaj do nowej grupy
Ostatnio na blogu
Wielkanocny Konkurs na WymieńGry.pl: Wymieniaj się i ustrzel koszulkę!
27 marca 2024

Przygotowaliśmy dla Was coś wyjątkowego.. zachęcamy do wzięcia udziału w naszej zabawie. Gotowi na strzelanie?

Warto wiedzieć
Jak zapakować i wysłać gry?
24 marca 2019

Pakowanie gier do wysyłki jest bardzo ważnym elementem transakcji. Nieprawidłowo zapakowana gra..

Do góry