Dirt rally 2.0 Ps4 na wymianę

Mulim

Postów: 3 Nowicjusz
1580913563

Witam ma ktoś na wymianę dirt rally 2.0 na Ps4? Proszę się odezwać to się jakoś dogadamy. Pozdrawiam

  •  
    Postów: 22 Początkujący
    1580916411

    @Mulim Witam,mam dirta co masz na wymiane?fifa i god of war odpada.pozdrawiam

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 73 Gaduła
    1580930708

    @Mulim Nie wydaje ci się że do wymiany służą ogłoszenia zamiast forum?  Możesz łatwo zobaczyć kto posiada grę i zaproponować wymianę.Wystarczy trochę poszukać 

    2 Fajne!
  •  
    Postów: 3 Nowicjusz
    1580957475

    @DeadZone szukałem ale oferty są z przed paru miesięcy i te osoby co wystawiły od dłuższego czasu nie wchodzą na forum. @Andrzej1988 nie mam nic innego na wymianę tylko te dwie gry.

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 133 Wygadany
    1580978334

    @Mulim , to widocznie nie ma wiecej ofert. Jak ktos ma na wymiane gre to ją zapewne wystawia na portalu. 

    Poza tym gow i fifa to malo kuszaca oferta ;)

    1 Fajne!
  •  
    Postów: 73 Gaduła
    1580992415

    @Mulim To nie zmienia faktu iż do wymiany służą ogłoszenia a nie forum. Gdyby wszyscy, którzy nie mogą znaleźć sobie nic na wymianę się tu ogłaszali to serwis nie działał by tak sprawnie i było by to mało przejrzyste. 

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 73 Gaduła
    1580992624

    @Zurek Dokładnie. GoW większość osób już ograła, bo były liczne promocje. No a fifa nie utrzymuje cen i jest tego tyle że jedynie najnowsza jakoś się jeszcze sprzedaje do premiery kolejnej. 

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 255 Zadomowiony
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    WymieńGry.pl Ranga Tester

    1580993243

    @Zurek @DeadZone

    Przecież napisał, że się jakoś dogadają. Większość to nie wszyscy i są tacy co w GoW nie grali. Albo wywalmy z bazy GoW-a, bo już większość ograła ? Słyszeliście o czymś takim jak ewentualna dopłata?


    Co do reszty to się zgadzam, forum nie jest od tego, żeby szukać wymian.

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 3 Nowicjusz
    1580996296

    Temat do zamknięcia, będę szukał dalej.

    0 Fajne!


Zaloguj się aby napisać odpowiedź
lub załóż konto za darmo

Wysyłaj szybciej i taniej

Wszystkie przesyłki w jednym miejscu. Sprawnie i elegancko zarządzaj paczkami jak na gracza przystało! Sprawdź co dla Ciebie mamy.

Sprawdzam!
Wbijaj do nowej grupy
Ostatnio na blogu
Za Imperatora! Warhammer 40k: Boltgun - recenzja gry
20 kwietnia 2024

Od momentu premiery w 2023 roku, Warhammer 40k: Boltgun kusił mnie jednym - samym faktem użycia fenomenalnego bitewniaka w tytule. Czy herezja została wypleniona? Przekonajmy się.

Warto wiedzieć
Jak zapakować i wysłać gry?
24 marca 2019

Pakowanie gier do wysyłki jest bardzo ważnym elementem transakcji. Nieprawidłowo zapakowana gra..

Do góry