Death Stranding

konewko Elite Vip

Postów: 749 Major
Odznaki:

WymieńGry.pl Ranga Hero

WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

WymieńGry.pl Ranga Tester

1572607231

Jak tam, kto czeka? Kto zamówił preorder, a kto woli jednak poczekać na opinie graczy?


Ja jestem nastawiony sceptycznie, ale preorder wersji specjalnej zamówiłem. Mam nadzieję, że Kojima mnie nie zawiedzie ze swoją poplątaną wizją.


>>Pierwsze recenzje<<

  •  
    Postów: 312 Maniak
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    1587580893

    Ja też już (czytaj dopiero) gram i musze przyznać że jest MOC. Podopnie jak @konewko nie grałem zbyt dużo w mgsy, ot w jedynke bodajże na psxa za dzieciaka i w piątkę tak do połowy fabuły dotarłem, także fanem nie jestem. Death Stranding za to jest mega! Naprawde czegos takiego jeszcze nie bylo i gra robi robote. Co mi sie NIE podoba to motyw z noszeniem płodu dziecka przy sobie, ja rozumie ze to tylko gra ale troche mnie na poczatku to uraziło, no ale nic przymknąłem oko bo reszta jest jak narazie breathtaking ;) pozdro dla grających w ten twór.

    2 Fajne!
  •  
    Postów: 3 Nowicjusz
    1587583450

    @kryjab20   też miałem podobne odczucia ale później przekonasz się że jest niezbędny. Ja gry jeszcze nie ograłem do końca bo jest bardzo specyficzna i zrobiłam sobie przerwę na bardziej dynamiczne pozycję. Ale mimo wszystko grę bardzo polecam i na pewno po ograniu kilku tytułów wrócę do niej

    2 Fajne!
  •  
    Postów: 215 Bywalec
    1587585908

    @kryjab20 oj wiesz... no to wszystko ma swoją historię. Tylko wszystko jest tak "pozwijane", że pod koniec jak się to będzie rozwijać to urywa głowę z kręgosłupem. Tyle, że trzeba chcieć i mocno się wygryzać w fabułę, bo jak ktoś myślał, że sobie "przeleci" na luzie grę no to cóż. Xboty tak robiły i wystawiały oceny rzędu 5/10. Chociaż i tak fala hejtu jaka spłynęła na ten tytuł w okolicach premiery nawet mnie odstraszyła. Anulowałem pre-order przed samą premierą, ale jak usłyszałem kilka opinii od gości, którzy wiem, że mają pojęcie i podobny gust do mojego to kupiłem na początku grudnia i trochę jestem zły na siebie, że dałem się nabrać. Bo gierka jest fantastyczna i ma taki klimat... co ja tak nienawidzę fedex'ów, a tu proszę... ale też robi robotę fakt, że masz aktorów i to porządnych nie no name'ów, soundtrack, reżysera z wizją, klimat, a gameplay tzn to łażenie/jeżdżenie to najlepszy element w sumie, który ma swoje minusy, bo to strzelanie się z wynurzonymi to taki element był sobie niespecjalny, bo nie był jakiś świetny i dało się go unikać na maxa to sam nie wiem czy dobrze robiłem, że nie wdawałem się w konflikty no dla mnie chyba jedyny minus tej gry. Nie próbowałem jak idiota wjeżdżać tam gdzie widziałem, że nie wjadę to nie będę oceniał gry pod względem tego jako wady, bo niektórzy wpieprzali się na nie wiadomo jakie kamienie i byli zdziwieni, że ciężarówka jechać nie chce.  Ale za to łażenie po górach... tyrolki. No niesamowitą miałem satysfakcję z robienia tej sieci chiralnej w górach. I przez to, że fabuła mogłaby być mniej kameralna... no dlatego nie dam tej gry do jakiegoś top 10 tej generacji, ale jest w drugiej dziesiątce. Fabuła jest mocna, ale nie taka, żeby dać jej 10/10 po prostu. Przesadził trochę, bo żeby się tam połapać o co chodzi to naprawdę trzeba się mocno sam nie wiem co... potrafi być przesadzona, aż podwiewa multitwistami z finału południowoamerykańskiej telenoweli :)

    Ciąglę czuję, że tam brakuje jakiegoś elementu... może wchodzenia do tych miast gdzie przez co gra mocno by się ożywiła, bo przecież przychodził Sam do jakichś schronów, w których żyją tysiące ludzie, a my widzimy tylko za każdym razem jedną gębę albo dwie na hologramie i nas żegnają, ani nie zaproszą... coś tu nie gra. Dla mnie brak tych ludzi i wejścia do miast to rzecz, której brakuje. 

    2 Fajne!
  •  
    Postów: 312 Maniak
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    1587590918

    @kamil3584 a mi właśnie dynamika gry odpowiada, wczesniej ogrywałem spidermana i teraz potrzebuje trochę odsapki :)

    @milka_90 już myślałem że mi coś zaspojlerujesz :) Ja akurat należę do tej grupy ludzi co czyta wszystkie znajdzki aby bardziej wczuc sie w klimat, tym bardziej że gra jest po Polsku co uważam za duży plus tej produkcji, bo gdybym miał grać po angielsku to szybko bym się od tej gry odbił.

    1 Fajne!
  •  
    Postów: 312 Maniak
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    1587723840

    Uwaga spojler.

    Ale dałem się w konia zrobić z tą bombą. Nieno chyba pierwsza taka gra co mnie tak w chuja zrobiła xD

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 131 Wygadany
    1587726189
    Czesc wszystkim. Co sie dzieje, jak sie nie spali ciala mula po zabiciu bronia smiercionosna? Bo chyba jest na to 48h?
    0 Fajne!
  •  
    Postów: 3 Nowicjusz
    1587737439

    @anecix Wybuchnie jak bomba atomowa dosłownie. I ściągnie wynórzonych. Lepiej spalić

    1 Fajne!
  •  
    Postów: 131 Wygadany
    1587746366

    @kamil3584

    Nastepnuje kontynuacja gry czy game over?

    0 Fajne!
  •  
    konewko Elite Vip
    Postów: 749 Major
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    WymieńGry.pl Ranga Tester

    1587762073

    Grasz dalej, ale w miejscu, w którym zmarł jest krater 100x100 metrów

    1 Fajne!
  •  
    Postów: 215 Bywalec
    1587769526

    Raz nawet nie użyłem broni śmiercionośnej, nikogo nie zabiłem przez całą grę i nie miałem w ogóle takiej akcji, że musiałem sprzątać ciała... w ogóle nie miałem do czynienia z taką śmiercią z powodu "wybuchu ciała". Teraz trochę żałuje, bo wole wszystko sprawdzać :)

    1 Fajne!


Zaloguj się aby napisać odpowiedź
lub załóż konto za darmo

Wysyłaj szybciej i taniej

Wszystkie przesyłki w jednym miejscu. Sprawnie i elegancko zarządzaj paczkami jak na gracza przystało! Sprawdź co dla Ciebie mamy.

Sprawdzam!
Wbijaj do nowej grupy
Ostatnio na blogu
Eve duchowym spadkobiercą 2B - recenzja Stellar Blade
3 maja 2024

Na pierwszy rzut oka można by pomyśleć, że jest to niedopracowany thriller science-fiction, jednak jest to stwierdzenie dalekie od prawdy...

Warto wiedzieć
Jak zapakować i wysłać gry?
24 marca 2019

Pakowanie gier do wysyłki jest bardzo ważnym elementem transakcji. Nieprawidłowo zapakowana gra..

Do góry