Days gone problem

TEEWHOYOU69

Postów: 4 Nowicjusz
1581940891

Witam mam problem z grą days gone chodzi o to że podczas kopiowania aplikacji na dysk konsoli wyskakuje błąd ce 30005-8 lecz problem występuje tylko przy tej grze wszystkie inne gry instaluje bez problemu grę sprawdzałem na 2 innych konsolach i poszło bez problemu może ktoś miał podobny problem z góry dziękuję za pomoc.

  •  
    Postów: 66 Gaduła
    1581942876

    Sprawdz czy płyta jest czysta, jak wszystko jest ok spróbuj odbudować bazę danych

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 4 Nowicjusz
    1581943764

    Płyta lustro próbowałem już też odbudowywać bazę danych i pomogło na 1.5 gb więcej pobralo 

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 192 Bywalec
    1581947859

    Czyli się udało ?

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 4 Nowicjusz
    1581950131

    No właśnie kurczę nie pomogło za bardzo pobiera 9gb z 12 z kawałkiem i wyskakuje błąd 

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 151 Sons of Anarchy
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    WymieńGry.pl Ranga WOŚP 2021

    WymieńGry.pl Ranga WOŚP 2020

    1581954035

    W mojej starej firmie, jak klient miał problem z pobraniem aktualizacji, czy też gier. Musiałem od nowa wgrywać oprogramowanie. Wrzuć sobie tylko na chmurę, bądź na pendrive save'y, byś nie stracił postępu w grach :) 

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 66 Gaduła
    1582022345

    Może po prostu masz dysk pełny?


    0 Fajne!
  •  
    mastahluc Support Elite Vip
    Postów: 760 Avenger
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    WymieńGry.pl Ranga Born to be a Player

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    WymieńGry.pl Ranga Tester

    1582026320

    Z oficjalnego forum PlayStation:

    https://www.playstation.com/pl-pl/get-help/help-library/error-codes/ce-30005-8/

    Zrobiłeś co sugerują i nie ma poprawy.

    Grę masz ze sklepu czy z drugiej ręki?

    1 Fajne!
  •  
    Postów: 133 Wygadany
    1582032179

    Ja miałem taki problem, ze plyty mi nie chcialo czytac (nieznany dysk), za 3,4 razem to odpalalo. Plyta lustro. Myslalem ,ze naped pada. Ale inne gry normalnie odpalaja za pierwszym. Takze dziwna ta gra ;)

    1 Fajne!
  •  
    Postów: 4 Nowicjusz
    1582096945

    @mastahluc zrobiłem co sugerują i brak poprawy grę mam z drugiej ręki sprawdzałem na dwóch innych konsolach i płyta na innych konsolach się odpala obstawiam że w mojej konsoli albo napęd pada lub laser jest zakurzony i ma problem z odczytywaniem jakichś plików z płyty podobny przypadek jest również przy instalacji GTA tylko że przy GTA wyskakuje żeby sprawdzić płytę czy nie jest brudna lub porysowana A płyta igłą lustro

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 151 Sons of Anarchy
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    WymieńGry.pl Ranga WOŚP 2021

    WymieńGry.pl Ranga WOŚP 2020

    1582422104
    @TEEWHOYOU69 Zrób tak, jak Ci napisałem wcześniej. Po prostu Twoje oprogramowanie napotkało błąd, bez nowego wgrania softu, nic Ci nie zadziała.
    1 Fajne!


Zaloguj się aby napisać odpowiedź
lub załóż konto za darmo

Wysyłaj szybciej i taniej

Wszystkie przesyłki w jednym miejscu. Sprawnie i elegancko zarządzaj paczkami jak na gracza przystało! Sprawdź co dla Ciebie mamy.

Sprawdzam!
Wbijaj do nowej grupy
Ostatnio na blogu
Za Imperatora! Warhammer 40k: Boltgun - recenzja gry
20 kwietnia 2024

Od momentu premiery w 2023 roku, Warhammer 40k: Boltgun kusił mnie jednym - samym faktem użycia fenomenalnego bitewniaka w tytule. Czy herezja została wypleniona? Przekonajmy się.

Warto wiedzieć
Jak zapakować i wysłać gry?
24 marca 2019

Pakowanie gier do wysyłki jest bardzo ważnym elementem transakcji. Nieprawidłowo zapakowana gra..

Do góry