Black desert online ps4

Polski_Anubis Vip

Postów: 21 Początkujący
1562672833

Witam.


Mam przyjemność ogłosić, że powstała właśnie nowa pierwsza Polska gildia BDO na platformie ps4. Chciałbym uprzejmie zaprosić wszystkie osoby zainteresowane owym tytułem na platformie ps4. Gildia jest nowa, a więc jeszcze nie wybraliśmy nazwy jak będzie z 30-40 osób wtedy zrobimy ankietę na nazwę. Przyjmujemy zarówno graczy pvp i pve.

Zapraszam wszystkich na discorda! https://discord.gg/GXdV9tt oraz FB Black Desert PS4 Polska 

  •  
    Postów: 63 Seeker of Knowledge
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    WymieńGry.pl Ranga Born to be a Player

    1562700418

    Z ciekawości, jak to wygląda na PS4? Słyszałem, że wersja na XONE nie ma startu do PC i jestem ciekaw jak z PS4.

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 21 Początkujący
    1562872811

    Startu, co masz na myśli. Który aspekt? 

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 63 Seeker of Knowledge
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    WymieńGry.pl Ranga Born to be a Player

    1562873734

    Słyszałem, że na konsolach ta gra nie chodzi płynnie, malejąca baza graczy czy też mała zawartość w stosunku analogicznego czasu na PC. Nie wiem ile w tym wszystkim prawdy bo grałem tylko na PC a konsolowej wersji nie ruszałem. Ciekawi mnie jak duże są różnice względem wersji PC.

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 21 Początkujący
    1562939107

    Na Xbox gra wiadomo chodzi w 30-40fps. Tego nie zmienisz. Gra dopiero co startuje na ps4 a na Xbox niecały rok temu i dorównuje już updatom z pc. Raczej większość troszkę naciagniete w źródle gdzie to czytałeś. Gra bardzo nastawiona jest na rywalizację pomiędzy graczami. Więc swój popyt ma i bd mieć. Startuje również wersja mobilna. Gra zarabia swoje i jest na EU rynku od 2016r. 

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 63 Seeker of Knowledge
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    WymieńGry.pl Ranga Born to be a Player

    1563013371

    Co do FPS i grafiki się nie wypowiadałem bo to jest oczywista różnica pomiędzy Black Desert na PC a na konsolach. Sam gram od 2 lat ale sporadycznie, więc nie jestem ze wszystkim na bieżąco. Jestem ciekaw różnic między platformami chociaż mam zamiar zostać przy PC w Black Desert. Ciekawi mnie czy obecna generacja daje radę z grą czy przydałaby się następna do tego tytułu. 

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 21 Początkujący
    1563079449

    Dla samych FPS-sów przydała by się. Dać radę da bo na zwykłym xboxie jak nadmienilem chodzi. Mechanika na padzie jest specjalnie dostosowana, xboxowi sobie chwalą więc czemu mieli by narzekać ci z ps4. Jeszcze ponad miesiąc, zobaczymy jak to wyjdzie. 

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 14 Początkujący
    1563265383

    Fajna sprawa, oby się rozwijała! Powodzonka ;) 

    1 Fajne!
  •  
    Postów: 21 Początkujący
    1563338912

    Dzięki już 50 osób się zebrało. Mam nadzieję że będzie fajny start i fajna ekipa. 

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 21 Początkujący
    1564203962

    (Zaloguj się żeby zobaczyć zdjęcia)

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 21 Początkujący
    1565153417

    Już dziś wieczorem można pobrać grę za darmo do wypróbowania przed oficjalnym startem. Bez konieczności posiadania ps+. Beta będzie funkcjonować w dniach 9-13 sierpnia. 

    0 Fajne!


Zaloguj się aby napisać odpowiedź
lub załóż konto za darmo

Wysyłaj szybciej i taniej

Wszystkie przesyłki w jednym miejscu. Sprawnie i elegancko zarządzaj paczkami jak na gracza przystało! Sprawdź co dla Ciebie mamy.

Sprawdzam!
Wbijaj do nowej grupy
Ostatnio na blogu
Egzystencjalne dylematy zakonnicy - recenzja Indika (2024)
9 maja 2024

Lubię gry, którym łatwo można przypiąć łatkę „dziwna”. Przenosimy się do zimnej, brudnej Rosji i lądujemy w jednym z monastyrów gdzieś na pustkowiu.

Warto wiedzieć
Jak zapakować i wysłać gry?
24 marca 2019

Pakowanie gier do wysyłki jest bardzo ważnym elementem transakcji. Nieprawidłowo zapakowana gra..

Do góry