Battlefield 5 ps4

tyberiusz28

Postów: 3 Nowicjusz
1586023728

Siema mam pytanko zakończyłem wszystkie rozgrywki i nie otwiera mi się ostatnia historia czyli ostatni tygrys czy wie ktoś jak ja odblokować? Dziękuję za porady :) 

  •  
    Postów: 381 El Profesor
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga UEK GS 2019

    WymieńGry.pl Ranga Born to be a Player

    WymieńGry.pl Ranga UEK GS 2022

    1586025671

    Gra jest napewno w pełni zaktualizowana? Opowieść wojenna "Ostatni Tygrys" była dostępna dopiero po premierze w grudniu 2018 jako bonusowy rozdział kampanii. Co prawda mało prawdopodobne, żeby Ci jej nie pobrało ale warto od jakiegoś pytania zacząć. U mnie bez problemu od razu się odblokowała po przejściu poprzednich rozdziałów..

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 133 Wygadany
    1586072281

    @tyberiusz28

    Ja moze z tydzien temu przeszedlem. Wszystko bez problemu. Swoja droga kampania bardzo slaba. Jak nie dziala po aktualizacji to usun i zainstaluj od nowa.

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 3 Nowicjusz
    1586595911

    @andreo.spc hej zainstalowałem ja ale konsola nie jest podpięta do neta może to być przyczyną? 

    0 Fajne!


Zaloguj się aby napisać odpowiedź
lub załóż konto za darmo

Wysyłaj szybciej i taniej

Wszystkie przesyłki w jednym miejscu. Sprawnie i elegancko zarządzaj paczkami jak na gracza przystało! Sprawdź co dla Ciebie mamy.

Sprawdzam!
Wbijaj do nowej grupy
Ostatnio na blogu
Egzystencjalne dylematy zakonnicy - recenzja Indika (2024)
9 maja 2024

Lubię gry, którym łatwo można przypiąć łatkę „dziwna”. Przenosimy się do zimnej, brudnej Rosji i lądujemy w jednym z monastyrów gdzieś na pustkowiu.

Warto wiedzieć
Jak zapakować i wysłać gry?
24 marca 2019

Pakowanie gier do wysyłki jest bardzo ważnym elementem transakcji. Nieprawidłowo zapakowana gra..

Do góry