Anulowanie transakcji

Piotrullo

Postów: 65 Gaduła
1611478450

Witam forumowiczów, mam pytanie, czy anulowanie transakcji wiąże się z jakimiś konsekwencjami? 

  •  
    mastahluc Support Elite Vip
    Postów: 760 Avenger
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    WymieńGry.pl Ranga Born to be a Player

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    WymieńGry.pl Ranga Tester

    1611482598

    W jakim sensie?

    Jeżeli obie strony zgadzają się anulować transakcję (tylko tak można to zrobić bez udziału administracji) to nie ma żadnych konsekwencji. Nie wiem czy cofa się wówczas limit transakcji - raczej nie.

    1 Fajne!
  •  
    Postów: 40 Początkujący
    1611483413

    @mastahluc Przy anulowaniu oferty przez obie strony nie traci się transakcji, wraca na konto.

    1 Fajne!
  •  
    mastahluc Support Elite Vip
    Postów: 760 Avenger
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    WymieńGry.pl Ranga Born to be a Player

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    WymieńGry.pl Ranga Tester

    1611483510

    @Basza  

    No to jedna kwestia wyjaśniona.

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 381 El Profesor
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga UEK GS 2019

    WymieńGry.pl Ranga Born to be a Player

    WymieńGry.pl Ranga UEK GS 2022

    1611485382

    Jest dokładnie tak, jak opsiali poprzednicy powyżej. 

    Anulować transakcje można tylko za zgodą drugiej strony więc nie wiąże się to z żadnymi konsekwencjami. Anulowanie transkacji przywraca automatycznie wykorzystany limit, chyba że była to ostatnia dostępna transakcja, która zakończyła obecny Plan Premium.Wtedy wystarczy napisać na kontakt@wymiengry.pl lub PW do mnie i przywrócę transakcje po sprawdzeniu sytuacji. 


    Jeżeli jednak, anulowanie transkacji jest wynikiem zgloszneia sporu, to możemy wyciągnąć konsekwencje, a nawet zablokować konto.


    W razie wątpliwości można zawsze śmiało pisać do mnie na PW.

    0 Fajne!


Zaloguj się aby napisać odpowiedź
lub załóż konto za darmo

Wysyłaj szybciej i taniej

Wszystkie przesyłki w jednym miejscu. Sprawnie i elegancko zarządzaj paczkami jak na gracza przystało! Sprawdź co dla Ciebie mamy.

Sprawdzam!
Wbijaj do nowej grupy
Ostatnio na blogu
Za Imperatora! Warhammer 40k: Boltgun - recenzja gry
20 kwietnia 2024

Od momentu premiery w 2023 roku, Warhammer 40k: Boltgun kusił mnie jednym - samym faktem użycia fenomenalnego bitewniaka w tytule. Czy herezja została wypleniona? Przekonajmy się.

Warto wiedzieć
Jak zapakować i wysłać gry?
24 marca 2019

Pakowanie gier do wysyłki jest bardzo ważnym elementem transakcji. Nieprawidłowo zapakowana gra..

Do góry