100 wymian za pasem!

NightShadow

Postów: 89 Gaduła
Odznaki:

WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

1705401127

Witam,


Bardzo dziękuję za możliwość wymian na tym portalu, zakładając konto nie miałem jeszcze świadomości że tak wiele korzyści przyniesie mi korzystanie z tego portalu. Te lata lecą strasznie szybko, ale z wami przyjemniej ;)


Ostatnia wymiana już czeka tylko na komentarz i gnam z wymianami do przodu. Obecnie ogrywam spider mana 2, także z nim problemu nie będzie. 


Mam nadzieję że za kolejne 100 wymian znowu coś naskrobie ;)


A wam drodzy gracze życzę udanych wymian!




  •  
    Postów: 365 Maniak
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    1705404491

    Dołożyłem się do tego kamienia milowego 2 razy :D

    Polecam użytkownika i życzę kolejnych udanych wymian!



    3 Fajne!
  •  
    Postów: 89 Gaduła
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    1705409619

    @kenny2612 Dziękuję Kenny ;) i miłej gry!

    3 Fajne!
  •  
    Postów: 41 Gaduła
    1705432636

    @NightShadow Szkoda że ten negatyw tak w oczy kłuje XD

    1 Fajne!
  •  
    Postów: 89 Gaduła
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    1705435479

    @makaa ja ciesze się że go mam, to właśnie motywuje mnie do tego by się nie poddawać ;) nie ma graczy idealnych, ważne by wyciągać wnioski z wymian ;)


    Jeden negatyw tylko pokazuje że nie ma co się zrażać. Swoją drogą tamten gracz zapewniał mnie że na jakimś portalu jest znany a ja jestem jedynie amatorem, no i role się odwróciły, o ile mówił prawdę :)

    1 Fajne!


Zaloguj się aby napisać odpowiedź
lub załóż konto za darmo

Wysyłaj szybciej i taniej

Wszystkie przesyłki w jednym miejscu. Sprawnie i elegancko zarządzaj paczkami jak na gracza przystało! Sprawdź co dla Ciebie mamy.

Sprawdzam!
Wbijaj do nowej grupy
Ostatnio na blogu
Za Imperatora! Warhammer 40k: Boltgun - recenzja gry
20 kwietnia 2024

Od momentu premiery w 2023 roku, Warhammer 40k: Boltgun kusił mnie jednym - samym faktem użycia fenomenalnego bitewniaka w tytule. Czy herezja została wypleniona? Przekonajmy się.

Warto wiedzieć
Jak zapakować i wysłać gry?
24 marca 2019

Pakowanie gier do wysyłki jest bardzo ważnym elementem transakcji. Nieprawidłowo zapakowana gra..

Do góry