Zanki Zero zmierza do Europy - Premiery
Premiery

5 kwietnia 2019

konewko konewko

Zanki Zero zmierza do Europy

Zanki Zero zmierza do Europy - Premiery

Zanki Zero: The Last Beginning to gra, która pierwotnie ukazała się na PSV 5-go lipca ubiegłego roku. Już w przyszłym tygodniu ukaże się w wersji pudełkowej na rynku amerykańskim i europejskim.

9-go kwietnia 2019 gra będzie dostępna na platformy PC i PS4.

Zanki Zero to produkcja japońskiego studia Spike Chunsoft, które znane jest głównie z visual novelek: Danganronpy, Steins;Gate, Chaos;Child, czy Zero Time. Zanki Zero: The Last Beginning to hybryda gatunkowa RPG, gry survivalowej i visual novel. Produkcja opowiada historię ośmiu klonów, którzy są ostatnimi przedstawicielami rasy ludzkiej.

Gracz wciela się w każdego z nich, poznaje jego tajemnice i musi walczyć w typowych dungeonach z wrogami. Śmierć bohatera i jej rodzaj wpływa na opowiadaną historię.

Jak większość produkcji japońskich, ta również skierowana jest wyłącznie dla samotnych graczy, a długość gry można liczyć w kilkudziesięciu godzinach. Zanki Zero: The Last Beginning jest dostępne w Polsce tylko w dystrybucji cyfrowej na PSStore i kosztuje 249 PLN. Wersja pudełkowa dostępna jest jedynie poprzez serwisy Amazon, GameStop oraz PlayAsia. Najkorzystniejsza oferta znajduje się na brytyjskim Amazonie - cena wraz z wysyłką wynosi około 290 PLN. Produkcja nie posiada polskich napisów czy dubbingu.WymieńGry.pl to społeczność graczy, którzy wymieniają się grami między sobą.
Dołącz do nas i wymieniaj się lub kupuj / sprzedawaj gry na PS5, PS4, Xbox Series X, Xbox One i wiele innych platform!

Kategorie

Warto wiedzieć
Jak zapakować i wysłać gry?
24 marca 2019

Pakowanie gier do wysyłki jest bardzo ważnym elementem transakcji. Nieprawidłowo zapakowana gra..

Ostatnio na blogu

Stare i grywalne #1. Tom Clancy’s H.A.W.X. - recenzja gry (wsteczna zgodność z X360 na XSX).

12 czerwca 2024 Recenzje gier

Ciężko uwierzyć, że H.A.W.X. ma już 15 lat na karku i dalej potrafi sprawić tyle radości z oblatywania maszyn oraz brania udziału w różnorakich działaniach bojowych.

Rozwijaj Swoją Kolekcję Skórek w CS:GO z Key-Drop

10 czerwca 2024 Ciekawostki

Świat gier komputerowych stale się rozwija, a Counter-Strike: (CS2) jest jednym z tych tytułów, który zachował swoją popularność na przestrzeni lat.

Recenzja Rise of the Ronin (PS5) - Ghost of Tsushima z domieszką Assasins’s Creed i szczyptą Nioha?

9 czerwca 2024 Recenzje gier

Przenieśmy się do końca okresu Edo i polećmy do Japonii porozmawiać o czasach, w jakich przyjdzie nam ją poznawać.

Na końcu leży początek. Senua’s Saga: Hellblade II - recenzja gry (XSX)

5 czerwca 2024 Recenzje gier

Zadajmy dwa bardzo ważne pytania — czy to w ogóle jest gra wideo? A może to twór z pogranicza filmu i gry? Odpowiedź okazuje się bardziej złożona.

Do góry