Zanki Zero zmierza do Europy - Premiery
Premiery

5 kwietnia 2019

konewko konewko

Zanki Zero zmierza do Europy

Zanki Zero zmierza do Europy - Premiery

Zanki Zero: The Last Beginning to gra, która pierwotnie ukazała się na PSV 5-go lipca ubiegłego roku. Już w przyszłym tygodniu ukaże się w wersji pudełkowej na rynku amerykańskim i europejskim.

9-go kwietnia 2019 gra będzie dostępna na platformy PC i PS4.

Zanki Zero to produkcja japońskiego studia Spike Chunsoft, które znane jest głównie z visual novelek: Danganronpy, Steins;Gate, Chaos;Child, czy Zero Time. Zanki Zero: The Last Beginning to hybryda gatunkowa RPG, gry survivalowej i visual novel. Produkcja opowiada historię ośmiu klonów, którzy są ostatnimi przedstawicielami rasy ludzkiej.

Gracz wciela się w każdego z nich, poznaje jego tajemnice i musi walczyć w typowych dungeonach z wrogami. Śmierć bohatera i jej rodzaj wpływa na opowiadaną historię.

Jak większość produkcji japońskich, ta również skierowana jest wyłącznie dla samotnych graczy, a długość gry można liczyć w kilkudziesięciu godzinach. Zanki Zero: The Last Beginning jest dostępne w Polsce tylko w dystrybucji cyfrowej na PSStore i kosztuje 249 PLN. Wersja pudełkowa dostępna jest jedynie poprzez serwisy Amazon, GameStop oraz PlayAsia. Najkorzystniejsza oferta znajduje się na brytyjskim Amazonie - cena wraz z wysyłką wynosi około 290 PLN. Produkcja nie posiada polskich napisów czy dubbingu.WymieńGry.pl to społeczność graczy, którzy wymieniają się grami między sobą.
Dołącz do nas i wymieniaj się lub kupuj / sprzedawaj gry na PS4, Xbox One i wiele innych platform!

Kategorie

Warto wiedzieć
Jak zapakować i wysłać gry?
24 marca 2019

Pakowanie gier do wysyłki jest bardzo ważnym elementem transakcji. Nieprawidłowo zapakowana gra..

Ostatnio na blogu

Samuraju, co tu się stało?

15 grudnia 2020 Recenzje gier

Cyberpunk 2077 był z pewnością jedną z najbardziej oczekiwanych gier roku, jeśli nie ostatnich 5 lat. Po ogromnym sukcesie Wiedźmina 3 i zdobyciu tytułu Gry Roku w 2015 fani cyberpunka grzecznie czekali na produkcję, która podbije świat, wyznaczy nowe trendy w grach RPG, stanie się...

Najlepsze promocje z grami na Black Friday [LISTA]

27 listopada 2020 Aktualności

Zebraliśmy dla Was najlepsze promocje z grami na Black Week 2020. Poniżej znajdziecie linki do Allegro oraz sklepów, gdzie można zakupić gry na konsole PS5, PS4, XONE oraz SWITCH w atrakcyjnych cenach.

Asasyn (prawie) idealny

23 listopada 2020 Recenzje gier

Assassin’s Creed Valhalla to był bez wątpienia jeden z najbardziej oczekiwanych przeze mnie tytułów w tym roku.

Świat Cyberpunk 2077 już od grudnia!

17 listopada 2020 Premiery

Szumnie zapowiadana premiera najnowszej gry polskiego studia CD Projekt RED zbliża się wielkimi krokami. Cyberpunk 2077, bo o nim to mowa, to pierwszoosobowa, wzbogacona o elementy FPS-ów gra RPG.

Do góry