Zanki Zero zmierza do Europy - Premiery
Premiery

5 kwietnia 2019

konewko konewko

Zanki Zero zmierza do Europy

Zanki Zero zmierza do Europy - Premiery

Zanki Zero: The Last Beginning to gra, która pierwotnie ukazała się na PSV 5-go lipca ubiegłego roku. Już w przyszłym tygodniu ukaże się w wersji pudełkowej na rynku amerykańskim i europejskim.

9-go kwietnia 2019 gra będzie dostępna na platformy PC i PS4.

Zanki Zero to produkcja japońskiego studia Spike Chunsoft, które znane jest głównie z visual novelek: Danganronpy, Steins;Gate, Chaos;Child, czy Zero Time. Zanki Zero: The Last Beginning to hybryda gatunkowa RPG, gry survivalowej i visual novel. Produkcja opowiada historię ośmiu klonów, którzy są ostatnimi przedstawicielami rasy ludzkiej.

Gracz wciela się w każdego z nich, poznaje jego tajemnice i musi walczyć w typowych dungeonach z wrogami. Śmierć bohatera i jej rodzaj wpływa na opowiadaną historię.

Jak większość produkcji japońskich, ta również skierowana jest wyłącznie dla samotnych graczy, a długość gry można liczyć w kilkudziesięciu godzinach. Zanki Zero: The Last Beginning jest dostępne w Polsce tylko w dystrybucji cyfrowej na PSStore i kosztuje 249 PLN. Wersja pudełkowa dostępna jest jedynie poprzez serwisy Amazon, GameStop oraz PlayAsia. Najkorzystniejsza oferta znajduje się na brytyjskim Amazonie - cena wraz z wysyłką wynosi około 290 PLN. Produkcja nie posiada polskich napisów czy dubbingu.



WymieńGry.pl to społeczność graczy, którzy wymieniają się grami między sobą.
Dołącz do nas i wymieniaj się lub kupuj / sprzedawaj gry na PS5, PS4, Xbox Series X, Xbox One i wiele innych platform!

Kategorie

Warto wiedzieć
Jak zapakować i wysłać gry?
24 marca 2019

Pakowanie gier do wysyłki jest bardzo ważnym elementem transakcji. Nieprawidłowo zapakowana gra..

Ostatnio na blogu

Pandemic Train (2023) – recenzja gry

2 grudnia 2023 Recenzje gier

Ostatnia produkcja w tych klimatach, która pochłonęła mnie na wiele godzin to They Are Billions, więc chyba poczułam potrzebę odkrycia kolejnej perełki. Jednak czy to się udało?

Niezwyciężony (The Invincible) 2023 – recenzja gry

28 listopada 2023 Recenzje gier

Produkcja od krakowskiego studia Starward Industries, to dowód na to, że można zrobić świetną adaptację książki i do tego nie zanudzić gracza wędrówką przez nieznane.

Terminator Resistance. Complete Edition - recenzja gry (XSX). No fate

24 listopada 2023 Recenzje gier

Complete Edition to poprawiona i ulepszona grafika, płynna animacja w 60 klatkach i HDR oraz wydane wcześniej DLC Linia Zagłady oraz tryb Infiltratora.

Martwy lub żywy, idziesz ze mną - recenzja RoboCop: Rogue City

21 listopada 2023 Recenzje gier

Tytułom opartym na filmowych licencjach przypięto łatkę crapów... Chciałbym napisać do trzech razy sztuka, ale już przy drugiej próbie krakowski Teyon pokazał, że polski gamedev umie w gry.

Do góry