Vampire: The Masquerade - Bloodlines 2 ZAPOWIEDZIANE! - Premiery
Premiery

27 marca 2019

anetka anetka

Vampire: The Masquerade - Bloodlines 2 ZAPOWIEDZIANE!

Vampire: The Masquerade - Bloodlines 2 ZAPOWIEDZIANE! - Premiery

Paradox Interactive i Hardsuit Labs oficjalnie zapowiedzieli premierę hitu sprzed 15 lat! Vampire: The Masquerade - Bloodlines 2 ujrzy światło dzienne w marcu 2020 roku!

Gra trafi na PC, PlayStation 4 i Xbox One.

Vampire: The Masquerade - Bloodlines 2 to kontynuacja kultowej - już pierwszej części z 2004 roku na RPG. Fabuła, tak jak w pierwszej części, ma być uwikłana w skomplikowany świat wojny pomiędzy rządzącymi klanami krwiopijców. W grze przybieramy postać świeżo przemienionego wampira, który przemierza mrocznymi ulicami Seattle.

Zwiastun Vampire: The Masquerade - Bloodlines 2

Fani Vampire: The Masquerade - Bloodlines mogą być spokojni. Jak zapewniają twórcy nowa produkcja jest kontynuacją historii, wątków, zdarzeń, pojawią się również główni bohaterzy kultowej wersji, a głównym scenarzystą został Brian Mitsoda - producent pierwotnej części.

Czym druga część będzie różnić się od pierwotnej?

Etap człowieczeństwa został odczuwalnie wydłużony - ma to na celu lepsze zżycie się z przyszłym wampirem oraz rozbudowanie naszej historii. Dopiero po kilkugodzinnej grze przejdziemy do kreatora wampirów. Kolejnym ulepszeniem jest wybór klanu, do którego będziemy przynależeć w późniejszym etapie gry, a nie jak w pierwszej części, gdzie wybór był na samym początku, przed poznaniem politycznej walki krwiopijców.

Twórcy Vampire: The Masquerade - Bloodlines 2 chcą zapewnić nam w każdej sferze. Wampiry będą także doskonale zaznajomione ze współczesnymi technologiami - ofiar będą szukać za pośrednictwem Tendera!

Warto również wspomnieć, że na PC wykorzystane zostaną technika ray tracingu oraz DLSS od Nvidy.

Poniżej kilka zapowiedzi zdjęciowych:

My czekamy z niecierpliwością, a Wy?WymieńGry.pl to społeczność graczy, którzy wymieniają się grami między sobą.
Dołącz do nas i wymieniaj się lub kupuj / sprzedawaj gry na PS5, PS4, Xbox Series X, Xbox One i wiele innych platform!

Kategorie

Warto wiedzieć
Jak zapakować i wysłać gry?
24 marca 2019

Pakowanie gier do wysyłki jest bardzo ważnym elementem transakcji. Nieprawidłowo zapakowana gra..

Ostatnio na blogu

Pandemic Train (2023) – recenzja gry

2 grudnia 2023 Recenzje gier

Ostatnia produkcja w tych klimatach, która pochłonęła mnie na wiele godzin to They Are Billions, więc chyba poczułam potrzebę odkrycia kolejnej perełki. Jednak czy to się udało?

Niezwyciężony (The Invincible) 2023 – recenzja gry

28 listopada 2023 Recenzje gier

Produkcja od krakowskiego studia Starward Industries, to dowód na to, że można zrobić świetną adaptację książki i do tego nie zanudzić gracza wędrówką przez nieznane.

Terminator Resistance. Complete Edition - recenzja gry (XSX). No fate

24 listopada 2023 Recenzje gier

Complete Edition to poprawiona i ulepszona grafika, płynna animacja w 60 klatkach i HDR oraz wydane wcześniej DLC Linia Zagłady oraz tryb Infiltratora.

Martwy lub żywy, idziesz ze mną - recenzja RoboCop: Rogue City

21 listopada 2023 Recenzje gier

Tytułom opartym na filmowych licencjach przypięto łatkę crapów... Chciałbym napisać do trzech razy sztuka, ale już przy drugiej próbie krakowski Teyon pokazał, że polski gamedev umie w gry.

Do góry