The Surge 2 - Soulsy z przyszłości - Premiery
Premiery

20 września 2019

andreo.spc andreo.spc

The Surge 2 - Soulsy z przyszłości

The Surge 2 - Soulsy z przyszłości - Premiery

Focus Home Interactive wydało właśnie nowy zwiastun gry The Surge 2.

Jak na markę The Surge przystało, jest on pełen brutalnej walki w zwarciu i charakterystycznego dla serii zmasakrowania wroga. Mocno uderzająca gra akcji RPG pojawi się 24 września na PlayStation 4, Xbox One i PC. Sprawdź krwawy zwiastun tutaj!

Ogłoszona w ubiegłym roku kontynuacja kultowego hitu The Surge z 2017 roku szybko zbliża się do przewidywanej daty premiery. Podczas gdy gracze mogą nawet nie zdawać sobie sprawy z istnienia gry, prawdopodobieństwo, że The Surge 2 stanie się czymś naprawdę wyjątkowym, jest wyraźnie widoczne dla tych, którzy śledzili wcześniejsze osiągnięcia dewelopera Deck13.

To trzecia próba niemieckiego studia do gier typu soulslike w ciągu ostatnich pięciu lat. To, co zaczęło się od dość przeciętnego Lords of the Fallen w 2014 roku, znacznie się poprawiło wraz z pierwszą grą Surge dwa lata temu. Widząc, jak Deck13 nieustannie udoskonala swoje podejście do nieco wolniejszych gier soulslike w stylu RPG akcji, The Surge 2 może równie dobrze stać się doskonałą alternatywą dla świetnej, ale wyczerpanej, szybkiej formuły FromSoftware.

Ikoniczna szybka walka w The Surge oraz unikalne mechanizmy celowania i łupienia kończyn wracają do dynamicznej walki, która jest tak samo satysfakcjonująca, jak i bezlitosna. Poznaj nowe, większe, bardziej żywe otoczenie - Jericho City to ogromna lokacja, pełna tajnych przejść, budynków, frakcji, przyjaciół, wrogów i przerażających bossów. Opuszczone, w połowie wykończone mega-struktury znajdują się obok pozornie spokojnych parków, które stały się polowaniami nanomaszyn. Przechodząc przez ten koszmar, zdobywaj TechScrap i elementy wyposażenia, odrywając kończyny wroga, aby wyposażyć je do swojej egzo-platformy.

The Surge 2 wyróżnia się w tym gatunku, który jest zdominowany przez średniowieczne fantasy, oferując prawdziwie futurystyczną oprawę science-fiction. Broń biała i sprzęt dostępny w grze są produktami zaawansowanymi technologicznie i potrafią urozmaicić ten gatunek w wyjątkowy sposób. Jednocześnie sama walka jest również bardziej taktyczna niż we wszystkich innych tytułach soulslike. W The Surge 2 gracze mogą celować w dyskretne części ciała, a przy odpowiednim czasie rozebrać nawet określone części ciała, takie jak kaski, broń itp. Części te można następnie zebrać i wykorzystać do wyposażenia lub ulepszenia, oferując dodatkową warstwę głębi walka..

The Surge 2 zapowiada się jako całkiem przyjemna (chociaż wciąż nie łatwa!) sieczka dla wszystkich tych, którzy po ostatnich ekscesach z Sekiro: Shadow Die Twice wyrzucili swoje pady przez okno.WymieńGry.pl to społeczność graczy, którzy wymieniają się grami między sobą.
Dołącz do nas i wymieniaj się lub kupuj / sprzedawaj gry na PS5, PS4, Xbox Series X, Xbox One i wiele innych platform!

Kategorie

Warto wiedzieć
Jak zapakować i wysłać gry?
24 marca 2019

Pakowanie gier do wysyłki jest bardzo ważnym elementem transakcji. Nieprawidłowo zapakowana gra..

Ostatnio na blogu

Pandemic Train (2023) – recenzja gry

2 grudnia 2023 Recenzje gier

Ostatnia produkcja w tych klimatach, która pochłonęła mnie na wiele godzin to They Are Billions, więc chyba poczułam potrzebę odkrycia kolejnej perełki. Jednak czy to się udało?

Niezwyciężony (The Invincible) 2023 – recenzja gry

28 listopada 2023 Recenzje gier

Produkcja od krakowskiego studia Starward Industries, to dowód na to, że można zrobić świetną adaptację książki i do tego nie zanudzić gracza wędrówką przez nieznane.

Terminator Resistance. Complete Edition - recenzja gry (XSX). No fate

24 listopada 2023 Recenzje gier

Complete Edition to poprawiona i ulepszona grafika, płynna animacja w 60 klatkach i HDR oraz wydane wcześniej DLC Linia Zagłady oraz tryb Infiltratora.

Martwy lub żywy, idziesz ze mną - recenzja RoboCop: Rogue City

21 listopada 2023 Recenzje gier

Tytułom opartym na filmowych licencjach przypięto łatkę crapów... Chciałbym napisać do trzech razy sztuka, ale już przy drugiej próbie krakowski Teyon pokazał, że polski gamedev umie w gry.

Do góry