The Surge 2 - Soulsy z przyszłości - Premiery
Premiery

20 września 2019

andreo.spc andreo.spc

The Surge 2 - Soulsy z przyszłości

The Surge 2 - Soulsy z przyszłości - Premiery

Focus Home Interactive wydało właśnie nowy zwiastun gry The Surge 2.

Jak na markę The Surge przystało, jest on pełen brutalnej walki w zwarciu i charakterystycznego dla serii zmasakrowania wroga. Mocno uderzająca gra akcji RPG pojawi się 24 września na PlayStation 4, Xbox One i PC. Sprawdź krwawy zwiastun tutaj!

Ogłoszona w ubiegłym roku kontynuacja kultowego hitu The Surge z 2017 roku szybko zbliża się do przewidywanej daty premiery. Podczas gdy gracze mogą nawet nie zdawać sobie sprawy z istnienia gry, prawdopodobieństwo, że The Surge 2 stanie się czymś naprawdę wyjątkowym, jest wyraźnie widoczne dla tych, którzy śledzili wcześniejsze osiągnięcia dewelopera Deck13.

To trzecia próba niemieckiego studia do gier typu soulslike w ciągu ostatnich pięciu lat. To, co zaczęło się od dość przeciętnego Lords of the Fallen w 2014 roku, znacznie się poprawiło wraz z pierwszą grą Surge dwa lata temu. Widząc, jak Deck13 nieustannie udoskonala swoje podejście do nieco wolniejszych gier soulslike w stylu RPG akcji, The Surge 2 może równie dobrze stać się doskonałą alternatywą dla świetnej, ale wyczerpanej, szybkiej formuły FromSoftware.

Ikoniczna szybka walka w The Surge oraz unikalne mechanizmy celowania i łupienia kończyn wracają do dynamicznej walki, która jest tak samo satysfakcjonująca, jak i bezlitosna. Poznaj nowe, większe, bardziej żywe otoczenie - Jericho City to ogromna lokacja, pełna tajnych przejść, budynków, frakcji, przyjaciół, wrogów i przerażających bossów. Opuszczone, w połowie wykończone mega-struktury znajdują się obok pozornie spokojnych parków, które stały się polowaniami nanomaszyn. Przechodząc przez ten koszmar, zdobywaj TechScrap i elementy wyposażenia, odrywając kończyny wroga, aby wyposażyć je do swojej egzo-platformy.

The Surge 2 wyróżnia się w tym gatunku, który jest zdominowany przez średniowieczne fantasy, oferując prawdziwie futurystyczną oprawę science-fiction. Broń biała i sprzęt dostępny w grze są produktami zaawansowanymi technologicznie i potrafią urozmaicić ten gatunek w wyjątkowy sposób. Jednocześnie sama walka jest również bardziej taktyczna niż we wszystkich innych tytułach soulslike. W The Surge 2 gracze mogą celować w dyskretne części ciała, a przy odpowiednim czasie rozebrać nawet określone części ciała, takie jak kaski, broń itp. Części te można następnie zebrać i wykorzystać do wyposażenia lub ulepszenia, oferując dodatkową warstwę głębi walka..

The Surge 2 zapowiada się jako całkiem przyjemna (chociaż wciąż nie łatwa!) sieczka dla wszystkich tych, którzy po ostatnich ekscesach z Sekiro: Shadow Die Twice wyrzucili swoje pady przez okno.WymieńGry.pl to społeczność graczy, którzy wymieniają się grami między sobą.
Dołącz do nas i wymieniaj się lub kupuj / sprzedawaj gry na PS5, PS4, Xbox Series X, Xbox One i wiele innych platform!

Kategorie

Warto wiedzieć
Jak zapakować i wysłać gry?
24 marca 2019

Pakowanie gier do wysyłki jest bardzo ważnym elementem transakcji. Nieprawidłowo zapakowana gra..

Ostatnio na blogu

Stanąć twarzą w twarz z własnymi koszmarami. Hellblade: Senua’s Sacrifice - recenzja gry (XSX/Xbox Remote Play)

22 maja 2024 Recenzje gier

Druga połowa maja dla fanów Ninja Theory i Hellblade: Senua’s Sacrifice będzie bardzo gorąca. Wróć, raczej mroczna!

Szerzenie zarządzanej demokracji. Helldivers 2 - recenzja gry (PS5)

20 maja 2024 Recenzje gier

Kooperacyjna strzelanka trzecioosobowa opracowana przez Arrowhead Game Studios i opublikowana przez Sony Interactive Entertainment - "to jedna z najlepszych gier ostatniego czasu w jakie grałem".

Egzystencjalne dylematy zakonnicy - recenzja Indika (2024)

9 maja 2024 Recenzje gier

Lubię gry, którym łatwo można przypiąć łatkę „dziwna”. Przenosimy się do zimnej, brudnej Rosji i lądujemy w jednym z monastyrów gdzieś na pustkowiu.

Eve duchowym spadkobiercą 2B - recenzja Stellar Blade

3 maja 2024 Recenzje gier

Na pierwszy rzut oka można by pomyśleć, że jest to niedopracowany thriller science-fiction, jednak jest to stwierdzenie dalekie od prawdy...

Do góry