Overwatch 2 w nowej odsłonie - Premiery
Premiery

21 grudnia 2019

andreo.spc andreo.spc

Overwatch 2 w nowej odsłonie

Overwatch 2 w nowej odsłonie - Premiery

Overwatch reaktywacja!

Overwatch 2 to kontynuacja wielokrotnie nagradzanej i nastawionej na dynamiczną rywalizację gry wieloosobowej. W Overwatch 2 czekają na nas zupełnie nowe misje, tryby współpracy oraz bohaterowie.

BlizzCon 2019 miał w ofercie kilka naprawdę ważnych zapowiedzi gier. Oprócz powrotu kultowego Diablo IV, Blizzard zaprezentował także rozwinięcie swojej niezwykle popularnej wieloosobowej strzelanki. Mowa oczywiście o Overwatch 2, które zostanie wydane na PC, PS4, Xbox One i Nintendo Switch. Nie ma jeszcze ogłoszonej daty premiery, ale wiemy już, że OW2 będzie zawierać różne nowe tryby gry z misjami kooperacyjnymi, podobnymi do tych z kampanii wraz z nową postacią głównego bohatera.

Sprawdź filmowy zwiastun Overwatch 2!

W Overwatch 2 Blizzard próbuje na nowo zdefiniować kontynuację w dobie gier z obsługą długoterminową. Ponieważ oryginalny Overwatch nadal cieszy się szerokim zainteresowaniem graczy, podjęcie kontynuacji może być dziwną decyzją. Zwłaszcza, że OW2 wydaje się tak podobny do pierwszego. Ale Blizzard rzeczywiście obiecuje stworzyć wyjątkowe i świeże wrażenia, jednocześnie zachowując tę samą satysfakcjonującą rozgrywkę, która sprawiła, że strzelanka okazała się takim sukcesem.

Głównymi nowymi dodatkami do Overwatch 2 są misje fabularne i misje bohaterów. Jak sama nazwa wskazuje, misje fabularne będą oferować graczom kampanię narracyjną, podczas gdy misje bohaterów będą służyć jako sposób na ich awansowanie w trybie współpracy. Te dwa nowe tryby gry z pewnością przyciągną wielu graczy, którzy nie byli zainteresowani PvP.

Gameplay Overwatch 2

Ciekawym szczegółem jest opcja gry dla graczy Overwatch 1 razem z graczami Overwatch 2 w trybie Pvp, a także dostęp do wszystkich nowych bohaterów i map. Obecni właściciele mogą również mieć pewność, że wszystkie ich kosmetyki i osiągnięcia mogą zostać przeniesione do Overwatch 2.

Ponieważ historia będzie odgrywać większą rolę niż kiedykolwiek wcześniej, Blizzard wydał także zwiastun, który podsumowuje dotychczasowe wydarzenia.

Zapowiada się bardzo dobrze!WymieńGry.pl to społeczność graczy, którzy wymieniają się grami między sobą.
Dołącz do nas i wymieniaj się lub kupuj / sprzedawaj gry na PS4, Xbox One i wiele innych platform!

Kategorie

Warto wiedzieć
Jak zapakować i wysłać gry?
24 marca 2019

Pakowanie gier do wysyłki jest bardzo ważnym elementem transakcji. Nieprawidłowo zapakowana gra..

Ostatnio na blogu

Pomysł na GTA VI

2 października 2020 Ciekawostki

Swojego czasu robiłem porządki na dysku i znalazłem coś co mogę nazwać scenariuszem mojego autorstwa dla Grand Theft Auto VI - gry, na którą wszyscy, a przynajmniej większość z nas czeka. Przeczytajcie mój pomysł na GTA VI.

Przy tych grach nie będziesz sam! Gry dla dwojga na PS4

25 września 2020 Ciekawostki

Interesuje was w co można zagrać we dwójkę na PlayStation 4? Zdobycie tytułów Co-op często nie jest łatwe, ale chętnie wam w tym pomożemy. Oto kilka gier dla dwojga na PS4, które z pewnością was zainteresują!

Szczegóły PS5 Showcase

17 września 2020 Aktualności

Wczoraj, 16.09.2020, późnym wieczorem poznaliśmy ceny obu modeli PlayStation 5. Od dziś w polskich sklepach można już zamawiać oba modele PlayStation 5... koniecznie poznajcie szczegóły!

Uruchomiliśmy WGAMERS sklep dla graczy !

12 września 2020 Aktualności

Na start przygotowaliśmy dla Was koszulkę BORN TO BE A PLAYER dostępną w przedsprzedaży! Kupując w sklepie internetowym WGAMERS.pl wspierasz rozwój serwisu WymieńGry.pl!

Do góry