Overwatch 2 w nowej odsłonie - Premiery
Premiery

21 grudnia 2019

andreo.spc andreo.spc

Overwatch 2 w nowej odsłonie

Overwatch 2 w nowej odsłonie - Premiery

Overwatch reaktywacja!

Overwatch 2 to kontynuacja wielokrotnie nagradzanej i nastawionej na dynamiczną rywalizację gry wieloosobowej. W Overwatch 2 czekają na nas zupełnie nowe misje, tryby współpracy oraz bohaterowie.

BlizzCon 2019 miał w ofercie kilka naprawdę ważnych zapowiedzi gier. Oprócz powrotu kultowego Diablo IV, Blizzard zaprezentował także rozwinięcie swojej niezwykle popularnej wieloosobowej strzelanki. Mowa oczywiście o Overwatch 2, które zostanie wydane na PC, PS4, Xbox One i Nintendo Switch. Nie ma jeszcze ogłoszonej daty premiery, ale wiemy już, że OW2 będzie zawierać różne nowe tryby gry z misjami kooperacyjnymi, podobnymi do tych z kampanii wraz z nową postacią głównego bohatera.

Sprawdź filmowy zwiastun Overwatch 2!

W Overwatch 2 Blizzard próbuje na nowo zdefiniować kontynuację w dobie gier z obsługą długoterminową. Ponieważ oryginalny Overwatch nadal cieszy się szerokim zainteresowaniem graczy, podjęcie kontynuacji może być dziwną decyzją. Zwłaszcza, że OW2 wydaje się tak podobny do pierwszego. Ale Blizzard rzeczywiście obiecuje stworzyć wyjątkowe i świeże wrażenia, jednocześnie zachowując tę samą satysfakcjonującą rozgrywkę, która sprawiła, że strzelanka okazała się takim sukcesem.

Głównymi nowymi dodatkami do Overwatch 2 są misje fabularne i misje bohaterów. Jak sama nazwa wskazuje, misje fabularne będą oferować graczom kampanię narracyjną, podczas gdy misje bohaterów będą służyć jako sposób na ich awansowanie w trybie współpracy. Te dwa nowe tryby gry z pewnością przyciągną wielu graczy, którzy nie byli zainteresowani PvP.

Gameplay Overwatch 2

Ciekawym szczegółem jest opcja gry dla graczy Overwatch 1 razem z graczami Overwatch 2 w trybie Pvp, a także dostęp do wszystkich nowych bohaterów i map. Obecni właściciele mogą również mieć pewność, że wszystkie ich kosmetyki i osiągnięcia mogą zostać przeniesione do Overwatch 2.

Ponieważ historia będzie odgrywać większą rolę niż kiedykolwiek wcześniej, Blizzard wydał także zwiastun, który podsumowuje dotychczasowe wydarzenia.

Zapowiada się bardzo dobrze!WymieńGry.pl to społeczność graczy, którzy wymieniają się grami między sobą.
Dołącz do nas i wymieniaj się lub kupuj / sprzedawaj gry na PS5, PS4, Xbox Series X, Xbox One i wiele innych platform!

Kategorie

Warto wiedzieć
Jak zapakować i wysłać gry?
24 marca 2019

Pakowanie gier do wysyłki jest bardzo ważnym elementem transakcji. Nieprawidłowo zapakowana gra..

Ostatnio na blogu

Pandemic Train (2023) – recenzja gry

2 grudnia 2023 Recenzje gier

Ostatnia produkcja w tych klimatach, która pochłonęła mnie na wiele godzin to They Are Billions, więc chyba poczułam potrzebę odkrycia kolejnej perełki. Jednak czy to się udało?

Niezwyciężony (The Invincible) 2023 – recenzja gry

28 listopada 2023 Recenzje gier

Produkcja od krakowskiego studia Starward Industries, to dowód na to, że można zrobić świetną adaptację książki i do tego nie zanudzić gracza wędrówką przez nieznane.

Terminator Resistance. Complete Edition - recenzja gry (XSX). No fate

24 listopada 2023 Recenzje gier

Complete Edition to poprawiona i ulepszona grafika, płynna animacja w 60 klatkach i HDR oraz wydane wcześniej DLC Linia Zagłady oraz tryb Infiltratora.

Martwy lub żywy, idziesz ze mną - recenzja RoboCop: Rogue City

21 listopada 2023 Recenzje gier

Tytułom opartym na filmowych licencjach przypięto łatkę crapów... Chciałbym napisać do trzech razy sztuka, ale już przy drugiej próbie krakowski Teyon pokazał, że polski gamedev umie w gry.

Do góry