Overwatch 2 w nowej odsłonie - Premiery
Premiery

21 grudnia 2019

andreo.spc andreo.spc

Overwatch 2 w nowej odsłonie

Overwatch 2 w nowej odsłonie - Premiery

Overwatch reaktywacja!

Overwatch 2 to kontynuacja wielokrotnie nagradzanej i nastawionej na dynamiczną rywalizację gry wieloosobowej. W Overwatch 2 czekają na nas zupełnie nowe misje, tryby współpracy oraz bohaterowie.

BlizzCon 2019 miał w ofercie kilka naprawdę ważnych zapowiedzi gier. Oprócz powrotu kultowego Diablo IV, Blizzard zaprezentował także rozwinięcie swojej niezwykle popularnej wieloosobowej strzelanki. Mowa oczywiście o Overwatch 2, które zostanie wydane na PC, PS4, Xbox One i Nintendo Switch. Nie ma jeszcze ogłoszonej daty premiery, ale wiemy już, że OW2 będzie zawierać różne nowe tryby gry z misjami kooperacyjnymi, podobnymi do tych z kampanii wraz z nową postacią głównego bohatera.

Sprawdź filmowy zwiastun Overwatch 2!

W Overwatch 2 Blizzard próbuje na nowo zdefiniować kontynuację w dobie gier z obsługą długoterminową. Ponieważ oryginalny Overwatch nadal cieszy się szerokim zainteresowaniem graczy, podjęcie kontynuacji może być dziwną decyzją. Zwłaszcza, że OW2 wydaje się tak podobny do pierwszego. Ale Blizzard rzeczywiście obiecuje stworzyć wyjątkowe i świeże wrażenia, jednocześnie zachowując tę samą satysfakcjonującą rozgrywkę, która sprawiła, że strzelanka okazała się takim sukcesem.

Głównymi nowymi dodatkami do Overwatch 2 są misje fabularne i misje bohaterów. Jak sama nazwa wskazuje, misje fabularne będą oferować graczom kampanię narracyjną, podczas gdy misje bohaterów będą służyć jako sposób na ich awansowanie w trybie współpracy. Te dwa nowe tryby gry z pewnością przyciągną wielu graczy, którzy nie byli zainteresowani PvP.

Gameplay Overwatch 2

Ciekawym szczegółem jest opcja gry dla graczy Overwatch 1 razem z graczami Overwatch 2 w trybie Pvp, a także dostęp do wszystkich nowych bohaterów i map. Obecni właściciele mogą również mieć pewność, że wszystkie ich kosmetyki i osiągnięcia mogą zostać przeniesione do Overwatch 2.

Ponieważ historia będzie odgrywać większą rolę niż kiedykolwiek wcześniej, Blizzard wydał także zwiastun, który podsumowuje dotychczasowe wydarzenia.

Zapowiada się bardzo dobrze!WymieńGry.pl to społeczność graczy, którzy wymieniają się grami między sobą.
Dołącz do nas i wymieniaj się lub kupuj / sprzedawaj gry na PS4, Xbox One i wiele innych platform!

Kategorie

Warto wiedzieć
Jak zapakować i wysłać gry?
24 marca 2019

Pakowanie gier do wysyłki jest bardzo ważnym elementem transakcji. Nieprawidłowo zapakowana gra..

Ostatnio na blogu

Samuraju, co tu się stało?

15 grudnia 2020 Recenzje gier

Cyberpunk 2077 był z pewnością jedną z najbardziej oczekiwanych gier roku, jeśli nie ostatnich 5 lat. Po ogromnym sukcesie Wiedźmina 3 i zdobyciu tytułu Gry Roku w 2015 fani cyberpunka grzecznie czekali na produkcję, która podbije świat, wyznaczy nowe trendy w grach RPG, stanie się...

Najlepsze promocje z grami na Black Friday [LISTA]

27 listopada 2020 Aktualności

Zebraliśmy dla Was najlepsze promocje z grami na Black Week 2020. Poniżej znajdziecie linki do Allegro oraz sklepów, gdzie można zakupić gry na konsole PS5, PS4, XONE oraz SWITCH w atrakcyjnych cenach.

Asasyn (prawie) idealny

23 listopada 2020 Recenzje gier

Assassin’s Creed Valhalla to był bez wątpienia jeden z najbardziej oczekiwanych przeze mnie tytułów w tym roku.

Świat Cyberpunk 2077 już od grudnia!

17 listopada 2020 Premiery

Szumnie zapowiadana premiera najnowszej gry polskiego studia CD Projekt RED zbliża się wielkimi krokami. Cyberpunk 2077, bo o nim to mowa, to pierwszoosobowa, wzbogacona o elementy FPS-ów gra RPG.

Do góry