Marvel's Spider-Man z nową Edycją Gry Roku - Premiery
Premiery

10 września 2019

andreo.spc andreo.spc

Marvel's Spider-Man z nową Edycją Gry Roku

Marvel's Spider-Man z nową Edycją Gry Roku - Premiery

Marvel's Spider-Man: Game of the Year Edition to długo wyczekiwane wydanie jednej z najlepszych gier ósmej generacji konsol.

Zawartość Edycji Gry Roku zawiera pełną wersję gry Spider-Man oraz emocjonujące rozszerzenia fabularne “The City That Never Sleeps", które Sony prezentuje na nowym zwiastunie..

W ubiegłym roku Sony wydało kilka masywnych gier dla jednego gracza, w tym God of War, Detroit i oczywiście Marvel's Spider-Man. Ekskluzywna produkcja studia Insomniac na PlayStation 4 z otwartym światem i znanym superbohaterem, zyskała wiele pochwał nie tylko za swoją grę w stylu Spidey, ale także za bogatą i emocjonalną historię, która łączy Petera Parkera i Spider-Mana. Studio Insomniac wydało trzy DLC, które posłużyły jako epilog do głównego wątku fabularnego, i przygotowało kilka rzeczy na potencjalną kontynuację. Teraz możesz uzyskać to wszystko w jednym kompletnym pakiecie za pośrednictwem Game of the Year Edition.

Sony wydało grę Marvel's Spider-Man: Game of the Year Edition na PS4 za 39,99 USD. Dotyczy to wszystkich wcześniej wydanych treści, w tym darmowych kolorów i trzech płatnych rozszerzeń fabularnych. W skład pakietu DLC “The City That Never Sleeps" wchodzą:

  • The Heist – Felicia Hardy, znana jako Black Cat, wraca, by droczyć się ze Spider-Manem, zostawiając w mieście tajemnicze zagadki
  • Turf Wars - Spider-Man musi położyć kres wojnie terytorialnej pomiędzy Maggią a szefem gangu Hammerheadem, zanim Marvelowski Nowy Jork stanie się jej największą ofiarą
  • Silver Lining - Silver Sable powraca, by odzyskać skradziony przez złoczyńców sprzęt Sable International. Spider-Man musi nawiązać niespodziewany sojusz, by uchronić miasto przed zbliżającą się zagładą.

W ubiegłym tygodniu Sony ogłosiło również, że nabyło Insomniac Games jako własne studio. Oznacza to, że Insomniac dołączy do grona Naughty Dog, Sony Santa Monica, Guerilla Games i innych jako twórcy światowej klasy ekskluzywnych gier na PlayStation. Chociaż nic nie zostało ogłoszone, Sony demonstruje technologię następnej PlayStation, wykorzystując Spider-Mana jako podstawę.

Sony może pochwalić się szybszym czasem ładowania, lepszą wydajnością i nie tylko dzięki grze superbohatera na konsoli nowej generacji. Można sobie wyobrazić, że Insomniac ciężko pracuje nad Spider-Manem 2, ale to się dopiero okaże, jak daleko jest do jego wydania.

Gra Marvel's Spider-Man: Edycja Gry Roku jest już dostępna na PS4 w wersji cyfrowej i pudełkowej (płyta + kod na pobranie DLC). Jeśli nie miałeś jeszcze okazji zagrać w jedną z najbardziej uznanych gier w 2018 roku, nadszedł czas! Spider-Man: GOTY na PlayStation 4 to specjalnie wydanie, które pozwoli Ci w pełni wcielić się w jednego z najsłynniejszych superbohaterów.WymieńGry.pl to społeczność graczy, którzy wymieniają się grami między sobą.
Dołącz do nas i wymieniaj się lub kupuj / sprzedawaj gry na PS5, PS4, Xbox Series X, Xbox One i wiele innych platform!

Kategorie

Warto wiedzieć
Jak zapakować i wysłać gry?
24 marca 2019

Pakowanie gier do wysyłki jest bardzo ważnym elementem transakcji. Nieprawidłowo zapakowana gra..

Ostatnio na blogu

Pandemic Train (2023) – recenzja gry

2 grudnia 2023 Recenzje gier

Ostatnia produkcja w tych klimatach, która pochłonęła mnie na wiele godzin to They Are Billions, więc chyba poczułam potrzebę odkrycia kolejnej perełki. Jednak czy to się udało?

Niezwyciężony (The Invincible) 2023 – recenzja gry

28 listopada 2023 Recenzje gier

Produkcja od krakowskiego studia Starward Industries, to dowód na to, że można zrobić świetną adaptację książki i do tego nie zanudzić gracza wędrówką przez nieznane.

Terminator Resistance. Complete Edition - recenzja gry (XSX). No fate

24 listopada 2023 Recenzje gier

Complete Edition to poprawiona i ulepszona grafika, płynna animacja w 60 klatkach i HDR oraz wydane wcześniej DLC Linia Zagłady oraz tryb Infiltratora.

Martwy lub żywy, idziesz ze mną - recenzja RoboCop: Rogue City

21 listopada 2023 Recenzje gier

Tytułom opartym na filmowych licencjach przypięto łatkę crapów... Chciałbym napisać do trzech razy sztuka, ale już przy drugiej próbie krakowski Teyon pokazał, że polski gamedev umie w gry.

Do góry