Ghost Recon Breakpoint - Fabuła, Kooperacja, PvP i więcej - Premiery
Premiery

1 października 2019

andreo.spc andreo.spc

Ghost Recon Breakpoint - Fabuła, Kooperacja, PvP i więcej

Ghost Recon Breakpoint - Fabuła, Kooperacja, PvP i więcej - Premiery

Nowy zwiastun gry Ghost Recon Breakpoint od Ubisoft informuje nas, o co tak naprawdę chodzi w grze.

W ciągu ponad sześciu minut, film ma na celu dogłębne omówienie tego, czego gracze mogą się spodziewać i doświadczyć, kiedy nowiutka strzelanka online pojawi się 4 października na PC, PlayStation 4, Xbox One i Google Stadia. Sprawdź zwiastun tutaj i zobacz co Cię czeka!

Ghost Recon Breakpoint plasuje się jako dość niezwykły tytuł. Zwłaszcza biorąc pod uwagę, że wielki wydawca Ubisoft regularnie poświęca czas, aby stworzyć wystarczająco dużo emocji dla swoich większych gier. I właśnie w tym próbuje pomóc nam nowy zwiastun gry.

Poprzedni tytuł Ghost Recon Wildlands stał się dużym sukcesem, więc można było oczekiwać jego kontynuacji. Tymczasem Breakpoint wydaje się być czymś więcej niż tylko zwykłą kontynuacją serii, koncentrując się bardziej na aspekcie online i bycia złowrogim żołnierzem Spec-Ops, a także ulepszając rozgrywkę dzięki nowej mechanice.

Ulepszając mechanizmy dostosowywania i kooperacji wygląda na to, że ta długotrwała seria właściwie wkracza w erę gier jako serwis z Breakpoint. Wildlands miało już rozgrywkę online i kooperacyjną, ale wciąż była mieszanką tradycyjnego samodzielnego doświadczenia z naciskiem na aktualizacje dla wielu graczy i treści.

Zmierz się z najtrudniejszymi wrogami, Wilkami, zabójczą byłą jednostką wojskową z USA, która zbuntowała się, gotowa do użycia najbardziej skutecznych maszyn zabijania, aby cię pokonać. Wilki były kiedyś tobą. Mają taki sam trening i doświadczenie jak ty. Przejęli archipelag Auroa, przejmując kontrolę nad najważniejszymi zasobami wyspy: dronami. Kieruje nimi twój były brat broni, pułkownik Cole D. Walker, więc nie będziesz miał wyboru, jak tylko skonfrontować się ze swoim byłym kolegą z drużyny.

Breakpoint przenosi również serię w nowe miejsce dzięki Aurora. Fikcyjny region Południowego Pacyfiku, który jest domem dla wielu różnych biomów. Ponieważ nie jest to prawdziwe miejsce, szanse graczy napotykających jeszcze większą różnorodność niż w już zapakowanym świecie Wildlands są dość duże. W tym otoczeniu Ubisoft zdecydował się również zrezygnować z rzeczywistych zagrożeń kartelowych na rzecz firmy Skell Technology z Doliny Krzemowej. Prawdopodobnie najciekawszą zmianą w Breakpoint jest znacznie głębsza mechanika przetrwania. Rozszerzone systemy obrażeń i wytrzymałości zmienią sposób, w jaki radzisz sobie z celami w zależności od terenu, pogody i innych zagrożeń.

Czy nadchodzi fenomen w serii? Przekonamy się już niedługo. Tom Clancy's Ghost Recon: Breakpoint pojawi się już 4 października na PlayStation 4, Xbox One i PC. Wersja pudełkowa zostanie wydana w standardzie oraz w edycjach specjalnych: Auroa, Ultimate,WymieńGry.pl to społeczność graczy, którzy wymieniają się grami między sobą.
Dołącz do nas i wymieniaj się lub kupuj / sprzedawaj gry na PS5, PS4, Xbox Series X, Xbox One i wiele innych platform!

Kategorie

Warto wiedzieć
Jak zapakować i wysłać gry?
24 marca 2019

Pakowanie gier do wysyłki jest bardzo ważnym elementem transakcji. Nieprawidłowo zapakowana gra..

Ostatnio na blogu

Stanąć twarzą w twarz z własnymi koszmarami. Hellblade: Senua’s Sacrifice - recenzja gry (XSX/Xbox Remote Play)

22 maja 2024 Recenzje gier

Druga połowa maja dla fanów Ninja Theory i Hellblade: Senua’s Sacrifice będzie bardzo gorąca. Wróć, raczej mroczna!

Szerzenie zarządzanej demokracji. Helldivers 2 - recenzja gry (PS5)

20 maja 2024 Recenzje gier

Kooperacyjna strzelanka trzecioosobowa opracowana przez Arrowhead Game Studios i opublikowana przez Sony Interactive Entertainment - "to jedna z najlepszych gier ostatniego czasu w jakie grałem".

Egzystencjalne dylematy zakonnicy - recenzja Indika (2024)

9 maja 2024 Recenzje gier

Lubię gry, którym łatwo można przypiąć łatkę „dziwna”. Przenosimy się do zimnej, brudnej Rosji i lądujemy w jednym z monastyrów gdzieś na pustkowiu.

Eve duchowym spadkobiercą 2B - recenzja Stellar Blade

3 maja 2024 Recenzje gier

Na pierwszy rzut oka można by pomyśleć, że jest to niedopracowany thriller science-fiction, jednak jest to stwierdzenie dalekie od prawdy...

Do góry