Ghost Recon Breakpoint - Fabuła, Kooperacja, PvP i więcej - Premiery
Premiery

1 października 2019

andreo.spc andreo.spc

Ghost Recon Breakpoint - Fabuła, Kooperacja, PvP i więcej

Ghost Recon Breakpoint - Fabuła, Kooperacja, PvP i więcej - Premiery

Nowy zwiastun gry Ghost Recon Breakpoint od Ubisoft informuje nas, o co tak naprawdę chodzi w grze.

W ciągu ponad sześciu minut, film ma na celu dogłębne omówienie tego, czego gracze mogą się spodziewać i doświadczyć, kiedy nowiutka strzelanka online pojawi się 4 października na PC, PlayStation 4, Xbox One i Google Stadia. Sprawdź zwiastun tutaj i zobacz co Cię czeka!

Ghost Recon Breakpoint plasuje się jako dość niezwykły tytuł. Zwłaszcza biorąc pod uwagę, że wielki wydawca Ubisoft regularnie poświęca czas, aby stworzyć wystarczająco dużo emocji dla swoich większych gier. I właśnie w tym próbuje pomóc nam nowy zwiastun gry.

Poprzedni tytuł Ghost Recon Wildlands stał się dużym sukcesem, więc można było oczekiwać jego kontynuacji. Tymczasem Breakpoint wydaje się być czymś więcej niż tylko zwykłą kontynuacją serii, koncentrując się bardziej na aspekcie online i bycia złowrogim żołnierzem Spec-Ops, a także ulepszając rozgrywkę dzięki nowej mechanice.

Ulepszając mechanizmy dostosowywania i kooperacji wygląda na to, że ta długotrwała seria właściwie wkracza w erę gier jako serwis z Breakpoint. Wildlands miało już rozgrywkę online i kooperacyjną, ale wciąż była mieszanką tradycyjnego samodzielnego doświadczenia z naciskiem na aktualizacje dla wielu graczy i treści.

Zmierz się z najtrudniejszymi wrogami, Wilkami, zabójczą byłą jednostką wojskową z USA, która zbuntowała się, gotowa do użycia najbardziej skutecznych maszyn zabijania, aby cię pokonać. Wilki były kiedyś tobą. Mają taki sam trening i doświadczenie jak ty. Przejęli archipelag Auroa, przejmując kontrolę nad najważniejszymi zasobami wyspy: dronami. Kieruje nimi twój były brat broni, pułkownik Cole D. Walker, więc nie będziesz miał wyboru, jak tylko skonfrontować się ze swoim byłym kolegą z drużyny.

Breakpoint przenosi również serię w nowe miejsce dzięki Aurora. Fikcyjny region Południowego Pacyfiku, który jest domem dla wielu różnych biomów. Ponieważ nie jest to prawdziwe miejsce, szanse graczy napotykających jeszcze większą różnorodność niż w już zapakowanym świecie Wildlands są dość duże. W tym otoczeniu Ubisoft zdecydował się również zrezygnować z rzeczywistych zagrożeń kartelowych na rzecz firmy Skell Technology z Doliny Krzemowej. Prawdopodobnie najciekawszą zmianą w Breakpoint jest znacznie głębsza mechanika przetrwania. Rozszerzone systemy obrażeń i wytrzymałości zmienią sposób, w jaki radzisz sobie z celami w zależności od terenu, pogody i innych zagrożeń.

Czy nadchodzi fenomen w serii? Przekonamy się już niedługo. Tom Clancy's Ghost Recon: Breakpoint pojawi się już 4 października na PlayStation 4, Xbox One i PC. Wersja pudełkowa zostanie wydana w standardzie oraz w edycjach specjalnych: Auroa, Ultimate,WymieńGry.pl to społeczność graczy, którzy wymieniają się grami między sobą.
Dołącz do nas i wymieniaj się lub kupuj / sprzedawaj gry na PS4, Xbox One i wiele innych platform!

Kategorie

Warto wiedzieć
Jak zapakować i wysłać gry?
24 marca 2019

Pakowanie gier do wysyłki jest bardzo ważnym elementem transakcji. Nieprawidłowo zapakowana gra..

Ostatnio na blogu

Samuraju, co tu się stało?

15 grudnia 2020 Recenzje gier

Cyberpunk 2077 był z pewnością jedną z najbardziej oczekiwanych gier roku, jeśli nie ostatnich 5 lat. Po ogromnym sukcesie Wiedźmina 3 i zdobyciu tytułu Gry Roku w 2015 fani cyberpunka grzecznie czekali na produkcję, która podbije świat, wyznaczy nowe trendy w grach RPG, stanie się...

Najlepsze promocje z grami na Black Friday [LISTA]

27 listopada 2020 Aktualności

Zebraliśmy dla Was najlepsze promocje z grami na Black Week 2020. Poniżej znajdziecie linki do Allegro oraz sklepów, gdzie można zakupić gry na konsole PS5, PS4, XONE oraz SWITCH w atrakcyjnych cenach.

Asasyn (prawie) idealny

23 listopada 2020 Recenzje gier

Assassin’s Creed Valhalla to był bez wątpienia jeden z najbardziej oczekiwanych przeze mnie tytułów w tym roku.

Świat Cyberpunk 2077 już od grudnia!

17 listopada 2020 Premiery

Szumnie zapowiadana premiera najnowszej gry polskiego studia CD Projekt RED zbliża się wielkimi krokami. Cyberpunk 2077, bo o nim to mowa, to pierwszoosobowa, wzbogacona o elementy FPS-ów gra RPG.

Do góry