Gears is back baby! - Premiery
Premiery

9 września 2019

andreo.spc andreo.spc

Gears is back baby!

Gears is back baby! - Premiery

Zwiastun premiery gry Gears 5 jest już dostępny i zaskakuje niespodziewanymi scenami

Gracze na Xbox wkrótce otrzymają jedną z najbardziej oczekiwanych gier dzięki najnowszej grze Gears of War.

Microsoft wydał zwiastun premiery Gears 5, który jest pełen treści jakiej się nie spodziewasz. Sprawdź zwiastun poniżej!

Jako jeden z klejnotów koronnych dużych Xbox Game Studios, The Coalition udało się osiągnąć imponujący wyczyn tchnięcia nowego życia w starą serię. Gears of War było znaczącym czynnikiem, który stał się wielkim hitem Xbox 360, ale lata nie były dla niego miłe. Jak każda długa seria, stagnacja i powtarzanie doprowadziły do utraty zainteresowania fanów.

I tu właśnie pojawiła się The Coalition z niesamowitym Gears of War 4. Deweloper stał się oddanym studiem Gears, a pierwsza świetna próba GoW4 dąży do perfekcji dzięki tegorocznym Gears 5. Gra nie tylko ma nową protagonistą, ale po raz pierwszy pojawią się większe obszary otwartego świata, które przyćmią wszystko, co wcześniej widziano.

Z jednej z najbardziej uznanych sag gier, Gears jest większy niż kiedykolwiek, z pięcioma ekscytującymi trybami i najgłębszą jak dotąd kampanią. Wraz z nadchodzącą wojną Kait Diaz zrywa się, by odkryć swoje połączenie z wrogiem i odkryć prawdziwe niebezpieczeństwo dla Sera - samą siebie.

Zwiastun startowy pokazuje także niektóre dość interesujące opcje wzajemnej promocji. Włączenie skórek Halo Reach ma wiele sensu, ponieważ ta seria jest również mocno zakorzeniona w Xbox. Tak samo pojawienie się postaci Terminatora: Mrocznego Losu i supergwiazdy zapaśniczej, Dave'a Bautisty, które wyglądają przezabawnie, ale jak widać - nadal działają.

Gears 5 zostanie wydany 10 września na Xbox One i PC. Subskrybenci Xbox Game Pass mogą cieszyć się grą cztery dni wcześniej, począwszy od 6 września.WymieńGry.pl to społeczność graczy, którzy wymieniają się grami między sobą.
Dołącz do nas i wymieniaj się lub kupuj / sprzedawaj gry na PS4, Xbox One i wiele innych platform!

Kategorie

Warto wiedzieć
Jak zapakować i wysłać gry?
24 marca 2019

Pakowanie gier do wysyłki jest bardzo ważnym elementem transakcji. Nieprawidłowo zapakowana gra..

Ostatnio na blogu

Zmora wszystkich graczy – przegrzewająca się konsola

25 października 2020 Poradniki

Przegrzewająca się konsola to częsta usterka. Oznacza, że z naszym sprzętem dzieje się coś niedobrego. Są jednak sytuacje, kiedy problem jest nieco głębszy i wynika z wad samego sprzętu.

Pomysł na GTA VI

2 października 2020 Ciekawostki

Swojego czasu robiłem porządki na dysku i znalazłem coś co mogę nazwać scenariuszem mojego autorstwa dla Grand Theft Auto VI - gry, na którą wszyscy, a przynajmniej większość z nas czeka. Przeczytajcie mój pomysł na GTA VI.

Przy tych grach nie będziesz sam! Gry dla dwojga na PS4

25 września 2020 Ciekawostki

Interesuje was w co można zagrać we dwójkę na PlayStation 4? Zdobycie tytułów Co-op często nie jest łatwe, ale chętnie wam w tym pomożemy. Oto kilka gier dla dwojga na PS4, które z pewnością was zainteresują!

Szczegóły PS5 Showcase

17 września 2020 Aktualności

Wczoraj, 16.09.2020, późnym wieczorem poznaliśmy ceny obu modeli PlayStation 5. Od dziś w polskich sklepach można już zamawiać oba modele PlayStation 5... koniecznie poznajcie szczegóły!

Do góry