Gears is back baby! - Premiery
Premiery

9 września 2019

andreo.spc andreo.spc

Gears is back baby!

Gears is back baby! - Premiery

Zwiastun premiery gry Gears 5 jest już dostępny i zaskakuje niespodziewanymi scenami

Gracze na Xbox wkrótce otrzymają jedną z najbardziej oczekiwanych gier dzięki najnowszej grze Gears of War.

Microsoft wydał zwiastun premiery Gears 5, który jest pełen treści jakiej się nie spodziewasz. Sprawdź zwiastun poniżej!

Jako jeden z klejnotów koronnych dużych Xbox Game Studios, The Coalition udało się osiągnąć imponujący wyczyn tchnięcia nowego życia w starą serię. Gears of War było znaczącym czynnikiem, który stał się wielkim hitem Xbox 360, ale lata nie były dla niego miłe. Jak każda długa seria, stagnacja i powtarzanie doprowadziły do utraty zainteresowania fanów.

I tu właśnie pojawiła się The Coalition z niesamowitym Gears of War 4. Deweloper stał się oddanym studiem Gears, a pierwsza świetna próba GoW4 dąży do perfekcji dzięki tegorocznym Gears 5. Gra nie tylko ma nową protagonistą, ale po raz pierwszy pojawią się większe obszary otwartego świata, które przyćmią wszystko, co wcześniej widziano.

Z jednej z najbardziej uznanych sag gier, Gears jest większy niż kiedykolwiek, z pięcioma ekscytującymi trybami i najgłębszą jak dotąd kampanią. Wraz z nadchodzącą wojną Kait Diaz zrywa się, by odkryć swoje połączenie z wrogiem i odkryć prawdziwe niebezpieczeństwo dla Sera - samą siebie.

Zwiastun startowy pokazuje także niektóre dość interesujące opcje wzajemnej promocji. Włączenie skórek Halo Reach ma wiele sensu, ponieważ ta seria jest również mocno zakorzeniona w Xbox. Tak samo pojawienie się postaci Terminatora: Mrocznego Losu i supergwiazdy zapaśniczej, Dave'a Bautisty, które wyglądają przezabawnie, ale jak widać - nadal działają.

Gears 5 zostanie wydany 10 września na Xbox One i PC. Subskrybenci Xbox Game Pass mogą cieszyć się grą cztery dni wcześniej, począwszy od 6 września.WymieńGry.pl to społeczność graczy, którzy wymieniają się grami między sobą.
Dołącz do nas i wymieniaj się lub kupuj / sprzedawaj gry na PS4, Xbox One i wiele innych platform!

Kategorie

Warto wiedzieć
Jak zapakować i wysłać gry?
24 marca 2019

Pakowanie gier do wysyłki jest bardzo ważnym elementem transakcji. Nieprawidłowo zapakowana gra..

Ostatnio na blogu

Samuraju, co tu się stało?

15 grudnia 2020 Recenzje gier

Cyberpunk 2077 był z pewnością jedną z najbardziej oczekiwanych gier roku, jeśli nie ostatnich 5 lat. Po ogromnym sukcesie Wiedźmina 3 i zdobyciu tytułu Gry Roku w 2015 fani cyberpunka grzecznie czekali na produkcję, która podbije świat, wyznaczy nowe trendy w grach RPG, stanie się...

Najlepsze promocje z grami na Black Friday [LISTA]

27 listopada 2020 Aktualności

Zebraliśmy dla Was najlepsze promocje z grami na Black Week 2020. Poniżej znajdziecie linki do Allegro oraz sklepów, gdzie można zakupić gry na konsole PS5, PS4, XONE oraz SWITCH w atrakcyjnych cenach.

Asasyn (prawie) idealny

23 listopada 2020 Recenzje gier

Assassin’s Creed Valhalla to był bez wątpienia jeden z najbardziej oczekiwanych przeze mnie tytułów w tym roku.

Świat Cyberpunk 2077 już od grudnia!

17 listopada 2020 Premiery

Szumnie zapowiadana premiera najnowszej gry polskiego studia CD Projekt RED zbliża się wielkimi krokami. Cyberpunk 2077, bo o nim to mowa, to pierwszoosobowa, wzbogacona o elementy FPS-ów gra RPG.

Do góry