Gears is back baby! - Premiery
Premiery

9 września 2019

andreo.spc andreo.spc

Gears is back baby!

Gears is back baby! - Premiery

Zwiastun premiery gry Gears 5 jest już dostępny i zaskakuje niespodziewanymi scenami

Gracze na Xbox wkrótce otrzymają jedną z najbardziej oczekiwanych gier dzięki najnowszej grze Gears of War.

Microsoft wydał zwiastun premiery Gears 5, który jest pełen treści jakiej się nie spodziewasz. Sprawdź zwiastun poniżej!

Jako jeden z klejnotów koronnych dużych Xbox Game Studios, The Coalition udało się osiągnąć imponujący wyczyn tchnięcia nowego życia w starą serię. Gears of War było znaczącym czynnikiem, który stał się wielkim hitem Xbox 360, ale lata nie były dla niego miłe. Jak każda długa seria, stagnacja i powtarzanie doprowadziły do utraty zainteresowania fanów.

I tu właśnie pojawiła się The Coalition z niesamowitym Gears of War 4. Deweloper stał się oddanym studiem Gears, a pierwsza świetna próba GoW4 dąży do perfekcji dzięki tegorocznym Gears 5. Gra nie tylko ma nową protagonistą, ale po raz pierwszy pojawią się większe obszary otwartego świata, które przyćmią wszystko, co wcześniej widziano.

Z jednej z najbardziej uznanych sag gier, Gears jest większy niż kiedykolwiek, z pięcioma ekscytującymi trybami i najgłębszą jak dotąd kampanią. Wraz z nadchodzącą wojną Kait Diaz zrywa się, by odkryć swoje połączenie z wrogiem i odkryć prawdziwe niebezpieczeństwo dla Sera - samą siebie.

Zwiastun startowy pokazuje także niektóre dość interesujące opcje wzajemnej promocji. Włączenie skórek Halo Reach ma wiele sensu, ponieważ ta seria jest również mocno zakorzeniona w Xbox. Tak samo pojawienie się postaci Terminatora: Mrocznego Losu i supergwiazdy zapaśniczej, Dave'a Bautisty, które wyglądają przezabawnie, ale jak widać - nadal działają.

Gears 5 zostanie wydany 10 września na Xbox One i PC. Subskrybenci Xbox Game Pass mogą cieszyć się grą cztery dni wcześniej, począwszy od 6 września.WymieńGry.pl to społeczność graczy, którzy wymieniają się grami między sobą.
Dołącz do nas i wymieniaj się lub kupuj / sprzedawaj gry na PS5, PS4, Xbox Series X, Xbox One i wiele innych platform!

Kategorie

Warto wiedzieć
Jak zapakować i wysłać gry?
24 marca 2019

Pakowanie gier do wysyłki jest bardzo ważnym elementem transakcji. Nieprawidłowo zapakowana gra..

Ostatnio na blogu

Za Imperatora! Warhammer 40k: Boltgun - recenzja gry

20 kwietnia 2024 Recenzje gier

Od momentu premiery w 2023 roku, Warhammer 40k: Boltgun kusił mnie jednym - samym faktem użycia fenomenalnego bitewniaka w tytule. Czy herezja została wypleniona? Przekonajmy się.

Wielkanocny Konkurs na WymieńGry.pl: Wymieniaj się i ustrzel koszulkę!

27 marca 2024 Aktualności

Przygotowaliśmy dla Was coś wyjątkowego.. zachęcamy do wzięcia udziału w naszej zabawie. Gotowi na strzelanie?

Zafascynujesz się przedwojenną Warszawą - recenzja The Thaumaturge 2024

16 marca 2024 Recenzje gier

The Thaumaturge zostało stworzone przez polskie studio Fool’s Theory, które postanowiło przenieść nas na początek XX wieku do Warszawy. Przyznaję, że jest to pomysł dość nietuzinkowy.

Przeszłości nie da się wymazać - recenzja The Medium

11 marca 2024 Recenzje gier

Serwisy klasyfikują The Medium jako horror psychologiczny z widokiem z trzeciej osoby. Jak jest naprawdę?

Do góry