Dying Light 2 - Obejrzyj gameplay w 4K - Premiery
Premiery

2 grudnia 2019

maciej_spc maciej_spc

Dying Light 2 - Obejrzyj gameplay w 4K

Dying Light 2 - Obejrzyj gameplay w 4K - Premiery

Wydawnictwo Techland opublikowało obszerny materiał z rozgrywki swojej długo oczekiwanej przygodowej gry akcji zombie z otwartym światem. Mowa oczywiście o Dying Light 2

Film o rozgrywce trwający blisko 30 minut, jest świetnym sposobem, aby szybko zapoznać się z nową mechaniką gry, ustawieniami, a nawet z fabułą. Sprawdźmy zatem jak to wszystko wygląda!

Pierwsze Dying Light to najprawdziwsza definicja niespodziewanego trafienia. Gdy pojawiło się we wczesnych latach obecnej generacji konsol, gry zombie były tak popularne, jak nigdy dotąd. Dlatego nikt szczególnie nie spodziewał się rewelacji z kolejną grą zombie. Ale to, co polskiemu deweloperowi, firmie Techland udało się stworzyć, było niczym innym jak arcydziełem. Zwłaszcza w znoszonym gatunku zombie.

Dying Light 2 4k PL

Ostatnia wielka ludzka osada istnieje w bezlitosnym, zainfekowanym świecie, pogrążonym we współczesnym mrocznym wieku. W ciągu dnia bandyci, frakcje i głodujący, którzy przeżyli, przemierzają ulice, szukając skrawków - lub kogoś, kto ich zabierze, w razie potrzeby przemocą. W nocy zarażeni wędrują swobodnie, ewakuując swoje mroczne kryjówki, by polować na żywych.

Oczywiście wiadomość o kontynuacji gry Dying Light 2 nikogo nie zaskoczyła. Jednak to, jak ambitny był z tym deweloper już tak. W przeciwieństwie do wielu innych studiów, Techland nie planował wydać kontynuacji typu kopiuj-wklej, ale zamiast tego próbuje znacznie podnieść poprzeczkę, dodając głębokie elementy RPG, żywy otwarty świat oraz kładzie głęboki nacisk na poprawę części narracyjnej. Aby to osiągnąć, twórcy udało się zrekrutować legendarnego pisarza gier Chrisa Avellone, który pracował nad kultowymi klasykami, takimi jak Fallout: New Vegas, Planescape: Torment, Alpha Protocol i wiele innych.

Dying Light 2 4k PL

Szanse, że Dying Light 2 stanie się jedną z najlepszych gier nie tylko w przyszłym roku, ale dla całego pokolenia są całkiem spore. Nie możemy się doczekać wiosny 2020, kiedy pojawi się Dying Light 2 na PlayStation 4, Xbox One i PC.

Trzymamy kciuki.WymieńGry.pl to społeczność graczy, którzy wymieniają się grami między sobą.
Dołącz do nas i wymieniaj się lub kupuj / sprzedawaj gry na PS5, PS4, Xbox Series X, Xbox One i wiele innych platform!

Kategorie

Warto wiedzieć
Jak zapakować i wysłać gry?
24 marca 2019

Pakowanie gier do wysyłki jest bardzo ważnym elementem transakcji. Nieprawidłowo zapakowana gra..

Ostatnio na blogu

Stanąć twarzą w twarz z własnymi koszmarami. Hellblade: Senua’s Sacrifice - recenzja gry (XSX/Xbox Remote Play)

22 maja 2024 Recenzje gier

Druga połowa maja dla fanów Ninja Theory i Hellblade: Senua’s Sacrifice będzie bardzo gorąca. Wróć, raczej mroczna!

Szerzenie zarządzanej demokracji. Helldivers 2 - recenzja gry (PS5)

20 maja 2024 Recenzje gier

Kooperacyjna strzelanka trzecioosobowa opracowana przez Arrowhead Game Studios i opublikowana przez Sony Interactive Entertainment - "to jedna z najlepszych gier ostatniego czasu w jakie grałem".

Egzystencjalne dylematy zakonnicy - recenzja Indika (2024)

9 maja 2024 Recenzje gier

Lubię gry, którym łatwo można przypiąć łatkę „dziwna”. Przenosimy się do zimnej, brudnej Rosji i lądujemy w jednym z monastyrów gdzieś na pustkowiu.

Eve duchowym spadkobiercą 2B - recenzja Stellar Blade

3 maja 2024 Recenzje gier

Na pierwszy rzut oka można by pomyśleć, że jest to niedopracowany thriller science-fiction, jednak jest to stwierdzenie dalekie od prawdy...

Do góry