Diablo IV zaprezentowane! - Premiery
Premiery

12 grudnia 2019

andreo.spc andreo.spc

Diablo IV zaprezentowane!

Diablo IV zaprezentowane! - Premiery

Zgodnie z oczekiwaniami, podczas tegorocznego BlizzConu Blizzard zaprezentował DIABLO 4, czyli najnowszy rozdział swojej kultowej serii hack-and-slash.

Poprzednie pogłoski były rzeczywiście poprawne, a Diablo IV jest teraz rzeczywistością, nawet jeśli może minąć jeszcze dużo czasu, zanim się pojawi. Sprawdź już teraz zwiastun filmowy oraz oficjalny gameplay!

Zwiastun filmowy

Po kontrowersyjnej decyzji firmy Blizzard o zbanowaniu profesjonalnego gracza Hearthstone za wspieranie protestów w Hongkongu, reakcja społeczności graczy od razu obiegła Internet. Blizzard zajął się tą sytuacją na początku ceremonii otwarcia z dość słabymi przeprosinami, ale nie miało to jednak większego znaczenia. Goście natychmiast zapomnieli o całej sytuacji, kiedy tylko Diablo IV zostało ogłoszone zaraz po niej.

Gameplay

Zgodnie z tradycją jaką prezentuje od lat Blizzard, byliśmy świadkami świetnego zwiastuna z szalonymi wartościami produkcyjnymi, który wprowadził wielkiego baddie D4. Lilith, Queen of the Succubi i Mother of Misery (Lilith, królowa sukkubów i matka nędzy). Wezwana w mrocznym rytuale wraca ze swego wygnania. Od nas zależy, czy pokonamy jej diabelskie plany i ponownie uwolnimy świat od zła. Na razie zaprezentowano trzy klasy postaci: Barbarian (Barbarzyńca), Sorceress (Czarodziejka) i Druid (Druid).

Podobnie jak jego poprzednik, Diablo IV będzie tytułem zawsze dostępnym online, więc fani gier offline mają niestety pecha. Projekt ten ma jednak wiele zalet, ponieważ D4 będzie zawierać wspólny otwarty świat, w którym multiplayer będzie bezproblemowo zintegrowany z grą. Dla tych, którzy absolutnie nie chcą mieć do czynienia z innymi ludźmi, istnieje możliwość wejścia do lochów samodzielnie. W obszarach krytycznych dla kampanii będzie tylko gracz i jego drużyna.

Diablo IV powróci do swoich ciemniejszych korzeni, rezygnując z kolorowej estetyki Diablo III. To świetna wiadomość dla fanów legendarnego Diablo 2, a w zwiastunie gry widać, że świat D4 jest naprawdę bardzo ponury.

Nie znamy jeszcze oficjalnej daty premiery Diablo 4. Według nieoficjalnych informacji, gra ukaże się z początkiem 2021 roku lub jeszcze pod koniec 2020 rok. Produkcja trafi na nowe konsole: Xbox Scarlett i PlayStation 5.WymieńGry.pl to społeczność graczy, którzy wymieniają się grami między sobą.
Dołącz do nas i wymieniaj się lub kupuj / sprzedawaj gry na PS4, Xbox One i wiele innych platform!

Kategorie

Warto wiedzieć
Jak zapakować i wysłać gry?
24 marca 2019

Pakowanie gier do wysyłki jest bardzo ważnym elementem transakcji. Nieprawidłowo zapakowana gra..

Ostatnio na blogu

Zmora wszystkich graczy – przegrzewająca się konsola

25 października 2020 Poradniki

Przegrzewająca się konsola to częsta usterka. Oznacza, że z naszym sprzętem dzieje się coś niedobrego. Są jednak sytuacje, kiedy problem jest nieco głębszy i wynika z wad samego sprzętu.

Pomysł na GTA VI

2 października 2020 Ciekawostki

Swojego czasu robiłem porządki na dysku i znalazłem coś co mogę nazwać scenariuszem mojego autorstwa dla Grand Theft Auto VI - gry, na którą wszyscy, a przynajmniej większość z nas czeka. Przeczytajcie mój pomysł na GTA VI.

Przy tych grach nie będziesz sam! Gry dla dwojga na PS4

25 września 2020 Ciekawostki

Interesuje was w co można zagrać we dwójkę na PlayStation 4? Zdobycie tytułów Co-op często nie jest łatwe, ale chętnie wam w tym pomożemy. Oto kilka gier dla dwojga na PS4, które z pewnością was zainteresują!

Szczegóły PS5 Showcase

17 września 2020 Aktualności

Wczoraj, 16.09.2020, późnym wieczorem poznaliśmy ceny obu modeli PlayStation 5. Od dziś w polskich sklepach można już zamawiać oba modele PlayStation 5... koniecznie poznajcie szczegóły!

Do góry