Diablo IV zaprezentowane! - Premiery
Premiery

12 grudnia 2019

andreo.spc andreo.spc

Diablo IV zaprezentowane!

Diablo IV zaprezentowane! - Premiery

Zgodnie z oczekiwaniami, podczas tegorocznego BlizzConu Blizzard zaprezentował DIABLO 4, czyli najnowszy rozdział swojej kultowej serii hack-and-slash.

Poprzednie pogłoski były rzeczywiście poprawne, a Diablo IV jest teraz rzeczywistością, nawet jeśli może minąć jeszcze dużo czasu, zanim się pojawi. Sprawdź już teraz zwiastun filmowy oraz oficjalny gameplay!

Zwiastun filmowy

Po kontrowersyjnej decyzji firmy Blizzard o zbanowaniu profesjonalnego gracza Hearthstone za wspieranie protestów w Hongkongu, reakcja społeczności graczy od razu obiegła Internet. Blizzard zajął się tą sytuacją na początku ceremonii otwarcia z dość słabymi przeprosinami, ale nie miało to jednak większego znaczenia. Goście natychmiast zapomnieli o całej sytuacji, kiedy tylko Diablo IV zostało ogłoszone zaraz po niej.

Gameplay

Zgodnie z tradycją jaką prezentuje od lat Blizzard, byliśmy świadkami świetnego zwiastuna z szalonymi wartościami produkcyjnymi, który wprowadził wielkiego baddie D4. Lilith, Queen of the Succubi i Mother of Misery (Lilith, królowa sukkubów i matka nędzy). Wezwana w mrocznym rytuale wraca ze swego wygnania. Od nas zależy, czy pokonamy jej diabelskie plany i ponownie uwolnimy świat od zła. Na razie zaprezentowano trzy klasy postaci: Barbarian (Barbarzyńca), Sorceress (Czarodziejka) i Druid (Druid).

Podobnie jak jego poprzednik, Diablo IV będzie tytułem zawsze dostępnym online, więc fani gier offline mają niestety pecha. Projekt ten ma jednak wiele zalet, ponieważ D4 będzie zawierać wspólny otwarty świat, w którym multiplayer będzie bezproblemowo zintegrowany z grą. Dla tych, którzy absolutnie nie chcą mieć do czynienia z innymi ludźmi, istnieje możliwość wejścia do lochów samodzielnie. W obszarach krytycznych dla kampanii będzie tylko gracz i jego drużyna.

Diablo IV powróci do swoich ciemniejszych korzeni, rezygnując z kolorowej estetyki Diablo III. To świetna wiadomość dla fanów legendarnego Diablo 2, a w zwiastunie gry widać, że świat D4 jest naprawdę bardzo ponury.

Nie znamy jeszcze oficjalnej daty premiery Diablo 4. Według nieoficjalnych informacji, gra ukaże się z początkiem 2021 roku lub jeszcze pod koniec 2020 rok. Produkcja trafi na nowe konsole: Xbox Scarlett i PlayStation 5.WymieńGry.pl to społeczność graczy, którzy wymieniają się grami między sobą.
Dołącz do nas i wymieniaj się lub kupuj / sprzedawaj gry na PS5, PS4, Xbox Series X, Xbox One i wiele innych platform!

Kategorie

Warto wiedzieć
Jak zapakować i wysłać gry?
24 marca 2019

Pakowanie gier do wysyłki jest bardzo ważnym elementem transakcji. Nieprawidłowo zapakowana gra..

Ostatnio na blogu

Stanąć twarzą w twarz z własnymi koszmarami. Hellblade: Senua’s Sacrifice - recenzja gry (XSX/Xbox Remote Play)

22 maja 2024 Recenzje gier

Druga połowa maja dla fanów Ninja Theory i Hellblade: Senua’s Sacrifice będzie bardzo gorąca. Wróć, raczej mroczna!

Szerzenie zarządzanej demokracji. Helldivers 2 - recenzja gry (PS5)

20 maja 2024 Recenzje gier

Kooperacyjna strzelanka trzecioosobowa opracowana przez Arrowhead Game Studios i opublikowana przez Sony Interactive Entertainment - "to jedna z najlepszych gier ostatniego czasu w jakie grałem".

Egzystencjalne dylematy zakonnicy - recenzja Indika (2024)

9 maja 2024 Recenzje gier

Lubię gry, którym łatwo można przypiąć łatkę „dziwna”. Przenosimy się do zimnej, brudnej Rosji i lądujemy w jednym z monastyrów gdzieś na pustkowiu.

Eve duchowym spadkobiercą 2B - recenzja Stellar Blade

3 maja 2024 Recenzje gier

Na pierwszy rzut oka można by pomyśleć, że jest to niedopracowany thriller science-fiction, jednak jest to stwierdzenie dalekie od prawdy...

Do góry