Diablo IV zaprezentowane! - Premiery
Premiery

12 grudnia 2019

andreo.spc andreo.spc

Diablo IV zaprezentowane!

Diablo IV zaprezentowane! - Premiery

Zgodnie z oczekiwaniami, podczas tegorocznego BlizzConu Blizzard zaprezentował DIABLO 4, czyli najnowszy rozdział swojej kultowej serii hack-and-slash.

Poprzednie pogłoski były rzeczywiście poprawne, a Diablo IV jest teraz rzeczywistością, nawet jeśli może minąć jeszcze dużo czasu, zanim się pojawi. Sprawdź już teraz zwiastun filmowy oraz oficjalny gameplay!

Zwiastun filmowy

Po kontrowersyjnej decyzji firmy Blizzard o zbanowaniu profesjonalnego gracza Hearthstone za wspieranie protestów w Hongkongu, reakcja społeczności graczy od razu obiegła Internet. Blizzard zajął się tą sytuacją na początku ceremonii otwarcia z dość słabymi przeprosinami, ale nie miało to jednak większego znaczenia. Goście natychmiast zapomnieli o całej sytuacji, kiedy tylko Diablo IV zostało ogłoszone zaraz po niej.

Gameplay

Zgodnie z tradycją jaką prezentuje od lat Blizzard, byliśmy świadkami świetnego zwiastuna z szalonymi wartościami produkcyjnymi, który wprowadził wielkiego baddie D4. Lilith, Queen of the Succubi i Mother of Misery (Lilith, królowa sukkubów i matka nędzy). Wezwana w mrocznym rytuale wraca ze swego wygnania. Od nas zależy, czy pokonamy jej diabelskie plany i ponownie uwolnimy świat od zła. Na razie zaprezentowano trzy klasy postaci: Barbarian (Barbarzyńca), Sorceress (Czarodziejka) i Druid (Druid).

Podobnie jak jego poprzednik, Diablo IV będzie tytułem zawsze dostępnym online, więc fani gier offline mają niestety pecha. Projekt ten ma jednak wiele zalet, ponieważ D4 będzie zawierać wspólny otwarty świat, w którym multiplayer będzie bezproblemowo zintegrowany z grą. Dla tych, którzy absolutnie nie chcą mieć do czynienia z innymi ludźmi, istnieje możliwość wejścia do lochów samodzielnie. W obszarach krytycznych dla kampanii będzie tylko gracz i jego drużyna.

Diablo IV powróci do swoich ciemniejszych korzeni, rezygnując z kolorowej estetyki Diablo III. To świetna wiadomość dla fanów legendarnego Diablo 2, a w zwiastunie gry widać, że świat D4 jest naprawdę bardzo ponury.

Nie znamy jeszcze oficjalnej daty premiery Diablo 4. Według nieoficjalnych informacji, gra ukaże się z początkiem 2021 roku lub jeszcze pod koniec 2020 rok. Produkcja trafi na nowe konsole: Xbox Scarlett i PlayStation 5.WymieńGry.pl to społeczność graczy, którzy wymieniają się grami między sobą.
Dołącz do nas i wymieniaj się lub kupuj / sprzedawaj gry na PS4, Xbox One i wiele innych platform!

Kategorie

Warto wiedzieć
Jak zapakować i wysłać gry?
24 marca 2019

Pakowanie gier do wysyłki jest bardzo ważnym elementem transakcji. Nieprawidłowo zapakowana gra..

Ostatnio na blogu

Samuraju, co tu się stało?

15 grudnia 2020 Recenzje gier

Cyberpunk 2077 był z pewnością jedną z najbardziej oczekiwanych gier roku, jeśli nie ostatnich 5 lat. Po ogromnym sukcesie Wiedźmina 3 i zdobyciu tytułu Gry Roku w 2015 fani cyberpunka grzecznie czekali na produkcję, która podbije świat, wyznaczy nowe trendy w grach RPG, stanie się...

Najlepsze promocje z grami na Black Friday [LISTA]

27 listopada 2020 Aktualności

Zebraliśmy dla Was najlepsze promocje z grami na Black Week 2020. Poniżej znajdziecie linki do Allegro oraz sklepów, gdzie można zakupić gry na konsole PS5, PS4, XONE oraz SWITCH w atrakcyjnych cenach.

Asasyn (prawie) idealny

23 listopada 2020 Recenzje gier

Assassin’s Creed Valhalla to był bez wątpienia jeden z najbardziej oczekiwanych przeze mnie tytułów w tym roku.

Świat Cyberpunk 2077 już od grudnia!

17 listopada 2020 Premiery

Szumnie zapowiadana premiera najnowszej gry polskiego studia CD Projekt RED zbliża się wielkimi krokami. Cyberpunk 2077, bo o nim to mowa, to pierwszoosobowa, wzbogacona o elementy FPS-ów gra RPG.

Do góry