Borderlands 3 - NADCHODZI JATKA! - Premiery
Premiery

11 września 2019

andreo.spc andreo.spc

Borderlands 3 - NADCHODZI JATKA!

Borderlands 3 - NADCHODZI JATKA! - Premiery

Gearbox wypuścił zwiastun premiery swojego wyczekiwanego shooter-lootera Borderlands 3.

Otwarte RPG-FPS zostanie wydane na platformy PlayStation 4, Xbox One, PC i Google Stadia już 13 września. Obejrzyj już teraz premierowy zwiastun oraz film otwierający, a na końcu jako bonus posłuchaj mocnego utworu promującego grę w wykonaniu Słonia.

Nie ma wątpliwości, że Borderlands 3 stanie się jednym z największych tytułów wydanych w tym roku. W przeciwieństwie do wielu innych popularnych serii, fani dziwacznego shooter-lootera musieli czekać szalone siedem lat, aby w końcu uzyskać odpowiednią kontynuację. Dość zaskakujący zwrot wydarzeń, ponieważ sam Borderlands 2 odniósł ogromny sukces.

Deweloper Gearbox stracił trochę uroku z powodu historycznych klap, takich jak Duke Nukem Forever i Alien Colonial Marines, ale sama wartość marki Borderlands wśród graczy jest po prostu zbyt wysoka, aby realistycznie wpłynąć na sukces BL3. Gearbox, szczególnie na PC, stał się źródłem przerażenia wśród tych, którzy z pasją gardzą Epic Games Store i jego taktyką zapewniania wyłączności na czas. Randy Pitchford, dyrektor generalny Gearbox, ogłosił, że zawarli taką umowę bardzo blisko po oficjalnym odsłonięciu Borderlands 3. Prawda jest jednak taka, że ​​pomimo bardzo głośnej mniejszości, która twierdzi, że bojkotuje BL3 na PC, jest bardzo prawdopodobne, że gra nadal będzie sprzedawać wiele kopii. Fani po prostu zbyt długo czekali, aby nie ulec Epickiej umowie.

Oryginalna strzelanka powraca, oferując zabójcze giwery i zupełnie nową przygodę napędzaną chaosem. Przebij się przez nowe światy i wrogów jako jeden z czterech zupełnie nowych Łowców Krypty, każdy z głębokimi drzewami umiejętności, zdolnościami i personalizacją. Graj w pojedynkę lub dołącz do znajomych, aby zmierzyć się z szalonymi wrogami, zebrać mnóstwo łupów i uratować swój dom przed najbardziej bezwzględnymi kultowymi przywódcami w galaktyce.

Ciekawie będzie zobaczyć, jak Borderlands 3 okaże się właściwym tytułem Games-as-a-Service, ponieważ wcześniejsze gry miały już projektowe bardzo podobne elementy, co czyni z nich pioniera popularnego obecnie gatunku. Na szczęście wiemy już, że nie będzie żadnych nonsensów typu Pay-to-Win.

Czy warto kupić Borderlands 3? Naszym zdaniem zdecydowanie tak. Na potwierdzenie nie będziemy musieli już długo czekać, ponieważ gra ma swoją premierę za 2 dni.. dokładnie w piątek 13-go września. Przypadek? Nie sądze. Będzie gorąco, będzie jatka, będzie się działo. W międzyczasie możesz jeszcze bardziej zwiększyć swoją niecierpliwość, oglądając film otwierający..

..oraz jako BONUS posłuchać utworu promującego grę w wykonaniu Słonia:WymieńGry.pl to społeczność graczy, którzy wymieniają się grami między sobą.
Dołącz do nas i wymieniaj się lub kupuj / sprzedawaj gry na PS5, PS4, Xbox Series X, Xbox One i wiele innych platform!

Kategorie

Warto wiedzieć
Jak zapakować i wysłać gry?
24 marca 2019

Pakowanie gier do wysyłki jest bardzo ważnym elementem transakcji. Nieprawidłowo zapakowana gra..

Ostatnio na blogu

Pandemic Train (2023) – recenzja gry

2 grudnia 2023 Recenzje gier

Ostatnia produkcja w tych klimatach, która pochłonęła mnie na wiele godzin to They Are Billions, więc chyba poczułam potrzebę odkrycia kolejnej perełki. Jednak czy to się udało?

Niezwyciężony (The Invincible) 2023 – recenzja gry

28 listopada 2023 Recenzje gier

Produkcja od krakowskiego studia Starward Industries, to dowód na to, że można zrobić świetną adaptację książki i do tego nie zanudzić gracza wędrówką przez nieznane.

Terminator Resistance. Complete Edition - recenzja gry (XSX). No fate

24 listopada 2023 Recenzje gier

Complete Edition to poprawiona i ulepszona grafika, płynna animacja w 60 klatkach i HDR oraz wydane wcześniej DLC Linia Zagłady oraz tryb Infiltratora.

Martwy lub żywy, idziesz ze mną - recenzja RoboCop: Rogue City

21 listopada 2023 Recenzje gier

Tytułom opartym na filmowych licencjach przypięto łatkę crapów... Chciałbym napisać do trzech razy sztuka, ale już przy drugiej próbie krakowski Teyon pokazał, że polski gamedev umie w gry.

Do góry