Borderlands 3 - NADCHODZI JATKA! - Premiery
Premiery

11 września 2019

andreo.spc andreo.spc

Borderlands 3 - NADCHODZI JATKA!

Borderlands 3 - NADCHODZI JATKA! - Premiery

Gearbox wypuścił zwiastun premiery swojego wyczekiwanego shooter-lootera Borderlands 3.

Otwarte RPG-FPS zostanie wydane na platformy PlayStation 4, Xbox One, PC i Google Stadia już 13 września. Obejrzyj już teraz premierowy zwiastun oraz film otwierający, a na końcu jako bonus posłuchaj mocnego utworu promującego grę w wykonaniu Słonia.

Nie ma wątpliwości, że Borderlands 3 stanie się jednym z największych tytułów wydanych w tym roku. W przeciwieństwie do wielu innych popularnych serii, fani dziwacznego shooter-lootera musieli czekać szalone siedem lat, aby w końcu uzyskać odpowiednią kontynuację. Dość zaskakujący zwrot wydarzeń, ponieważ sam Borderlands 2 odniósł ogromny sukces.

Deweloper Gearbox stracił trochę uroku z powodu historycznych klap, takich jak Duke Nukem Forever i Alien Colonial Marines, ale sama wartość marki Borderlands wśród graczy jest po prostu zbyt wysoka, aby realistycznie wpłynąć na sukces BL3. Gearbox, szczególnie na PC, stał się źródłem przerażenia wśród tych, którzy z pasją gardzą Epic Games Store i jego taktyką zapewniania wyłączności na czas. Randy Pitchford, dyrektor generalny Gearbox, ogłosił, że zawarli taką umowę bardzo blisko po oficjalnym odsłonięciu Borderlands 3. Prawda jest jednak taka, że ​​pomimo bardzo głośnej mniejszości, która twierdzi, że bojkotuje BL3 na PC, jest bardzo prawdopodobne, że gra nadal będzie sprzedawać wiele kopii. Fani po prostu zbyt długo czekali, aby nie ulec Epickiej umowie.

Oryginalna strzelanka powraca, oferując zabójcze giwery i zupełnie nową przygodę napędzaną chaosem. Przebij się przez nowe światy i wrogów jako jeden z czterech zupełnie nowych Łowców Krypty, każdy z głębokimi drzewami umiejętności, zdolnościami i personalizacją. Graj w pojedynkę lub dołącz do znajomych, aby zmierzyć się z szalonymi wrogami, zebrać mnóstwo łupów i uratować swój dom przed najbardziej bezwzględnymi kultowymi przywódcami w galaktyce.

Ciekawie będzie zobaczyć, jak Borderlands 3 okaże się właściwym tytułem Games-as-a-Service, ponieważ wcześniejsze gry miały już projektowe bardzo podobne elementy, co czyni z nich pioniera popularnego obecnie gatunku. Na szczęście wiemy już, że nie będzie żadnych nonsensów typu Pay-to-Win.

Czy warto kupić Borderlands 3? Naszym zdaniem zdecydowanie tak. Na potwierdzenie nie będziemy musieli już długo czekać, ponieważ gra ma swoją premierę za 2 dni.. dokładnie w piątek 13-go września. Przypadek? Nie sądze. Będzie gorąco, będzie jatka, będzie się działo. W międzyczasie możesz jeszcze bardziej zwiększyć swoją niecierpliwość, oglądając film otwierający..

..oraz jako BONUS posłuchać utworu promującego grę w wykonaniu Słonia:WymieńGry.pl to społeczność graczy, którzy wymieniają się grami między sobą.
Dołącz do nas i wymieniaj się lub kupuj / sprzedawaj gry na PS5, PS4, Xbox Series X, Xbox One i wiele innych platform!

Kategorie

Warto wiedzieć
Jak zapakować i wysłać gry?
24 marca 2019

Pakowanie gier do wysyłki jest bardzo ważnym elementem transakcji. Nieprawidłowo zapakowana gra..

Ostatnio na blogu

Stanąć twarzą w twarz z własnymi koszmarami. Hellblade: Senua’s Sacrifice - recenzja gry (XSX/Xbox Remote Play)

22 maja 2024 Recenzje gier

Druga połowa maja dla fanów Ninja Theory i Hellblade: Senua’s Sacrifice będzie bardzo gorąca. Wróć, raczej mroczna!

Szerzenie zarządzanej demokracji. Helldivers 2 - recenzja gry (PS5)

20 maja 2024 Recenzje gier

Kooperacyjna strzelanka trzecioosobowa opracowana przez Arrowhead Game Studios i opublikowana przez Sony Interactive Entertainment - "to jedna z najlepszych gier ostatniego czasu w jakie grałem".

Egzystencjalne dylematy zakonnicy - recenzja Indika (2024)

9 maja 2024 Recenzje gier

Lubię gry, którym łatwo można przypiąć łatkę „dziwna”. Przenosimy się do zimnej, brudnej Rosji i lądujemy w jednym z monastyrów gdzieś na pustkowiu.

Eve duchowym spadkobiercą 2B - recenzja Stellar Blade

3 maja 2024 Recenzje gier

Na pierwszy rzut oka można by pomyśleć, że jest to niedopracowany thriller science-fiction, jednak jest to stwierdzenie dalekie od prawdy...

Do góry