Borderlands 3 - NADCHODZI JATKA! - Premiery
Premiery

11 września 2019

andreo.spc andreo.spc

Borderlands 3 - NADCHODZI JATKA!

Borderlands 3 - NADCHODZI JATKA! - Premiery

Gearbox wypuścił zwiastun premiery swojego wyczekiwanego shooter-lootera Borderlands 3.

Otwarte RPG-FPS zostanie wydane na platformy PlayStation 4, Xbox One, PC i Google Stadia już 13 września. Obejrzyj już teraz premierowy zwiastun oraz film otwierający, a na końcu jako bonus posłuchaj mocnego utworu promującego grę w wykonaniu Słonia.

Nie ma wątpliwości, że Borderlands 3 stanie się jednym z największych tytułów wydanych w tym roku. W przeciwieństwie do wielu innych popularnych serii, fani dziwacznego shooter-lootera musieli czekać szalone siedem lat, aby w końcu uzyskać odpowiednią kontynuację. Dość zaskakujący zwrot wydarzeń, ponieważ sam Borderlands 2 odniósł ogromny sukces.

Deweloper Gearbox stracił trochę uroku z powodu historycznych klap, takich jak Duke Nukem Forever i Alien Colonial Marines, ale sama wartość marki Borderlands wśród graczy jest po prostu zbyt wysoka, aby realistycznie wpłynąć na sukces BL3. Gearbox, szczególnie na PC, stał się źródłem przerażenia wśród tych, którzy z pasją gardzą Epic Games Store i jego taktyką zapewniania wyłączności na czas. Randy Pitchford, dyrektor generalny Gearbox, ogłosił, że zawarli taką umowę bardzo blisko po oficjalnym odsłonięciu Borderlands 3. Prawda jest jednak taka, że ​​pomimo bardzo głośnej mniejszości, która twierdzi, że bojkotuje BL3 na PC, jest bardzo prawdopodobne, że gra nadal będzie sprzedawać wiele kopii. Fani po prostu zbyt długo czekali, aby nie ulec Epickiej umowie.

Oryginalna strzelanka powraca, oferując zabójcze giwery i zupełnie nową przygodę napędzaną chaosem. Przebij się przez nowe światy i wrogów jako jeden z czterech zupełnie nowych Łowców Krypty, każdy z głębokimi drzewami umiejętności, zdolnościami i personalizacją. Graj w pojedynkę lub dołącz do znajomych, aby zmierzyć się z szalonymi wrogami, zebrać mnóstwo łupów i uratować swój dom przed najbardziej bezwzględnymi kultowymi przywódcami w galaktyce.

Ciekawie będzie zobaczyć, jak Borderlands 3 okaże się właściwym tytułem Games-as-a-Service, ponieważ wcześniejsze gry miały już projektowe bardzo podobne elementy, co czyni z nich pioniera popularnego obecnie gatunku. Na szczęście wiemy już, że nie będzie żadnych nonsensów typu Pay-to-Win.

Czy warto kupić Borderlands 3? Naszym zdaniem zdecydowanie tak. Na potwierdzenie nie będziemy musieli już długo czekać, ponieważ gra ma swoją premierę za 2 dni.. dokładnie w piątek 13-go września. Przypadek? Nie sądze. Będzie gorąco, będzie jatka, będzie się działo. W międzyczasie możesz jeszcze bardziej zwiększyć swoją niecierpliwość, oglądając film otwierający..

..oraz jako BONUS posłuchać utworu promującego grę w wykonaniu Słonia:WymieńGry.pl to społeczność graczy, którzy wymieniają się grami między sobą.
Dołącz do nas i wymieniaj się lub kupuj / sprzedawaj gry na PS4, Xbox One i wiele innych platform!

Kategorie

Warto wiedzieć
Jak zapakować i wysłać gry?
24 marca 2019

Pakowanie gier do wysyłki jest bardzo ważnym elementem transakcji. Nieprawidłowo zapakowana gra..

Ostatnio na blogu

Zmora wszystkich graczy – przegrzewająca się konsola

25 października 2020 Poradniki

Przegrzewająca się konsola to częsta usterka. Oznacza, że z naszym sprzętem dzieje się coś niedobrego. Są jednak sytuacje, kiedy problem jest nieco głębszy i wynika z wad samego sprzętu.

Pomysł na GTA VI

2 października 2020 Ciekawostki

Swojego czasu robiłem porządki na dysku i znalazłem coś co mogę nazwać scenariuszem mojego autorstwa dla Grand Theft Auto VI - gry, na którą wszyscy, a przynajmniej większość z nas czeka. Przeczytajcie mój pomysł na GTA VI.

Przy tych grach nie będziesz sam! Gry dla dwojga na PS4

25 września 2020 Ciekawostki

Interesuje was w co można zagrać we dwójkę na PlayStation 4? Zdobycie tytułów Co-op często nie jest łatwe, ale chętnie wam w tym pomożemy. Oto kilka gier dla dwojga na PS4, które z pewnością was zainteresują!

Szczegóły PS5 Showcase

17 września 2020 Aktualności

Wczoraj, 16.09.2020, późnym wieczorem poznaliśmy ceny obu modeli PlayStation 5. Od dziś w polskich sklepach można już zamawiać oba modele PlayStation 5... koniecznie poznajcie szczegóły!

Do góry