Jak robić zdjęcia nocą telefonem Galaxy S22? - Poradniki
Poradniki

28 listopada 2022

maciej_spc maciej_spc

Jak robić zdjęcia nocą telefonem Galaxy S22?

Jak robić zdjęcia nocą telefonem Galaxy S22? - Poradniki

Artykuł sponsorowany

Dzięki rozwojowi technologicznemu i ciągłym ulepszeniom aparat to aktualnie standard w każdym telefonie. Dodatkowo coraz więcej modeli smartfonów zostało wzbogaconych w parametry, dzięki którym możliwe jest wykonywanie profesjonalnych fotografii o wysokiej jakości. To sprawia, że z dużą łatwością i precyzją jesteśmy w stanie uwieczniać chwile, które są dla nas ważne i jednocześnie powracać do nich w każdym momencie. Niestety zrobienie zdjęcia nocą lub w gorszym oświetleniu często jest niemożliwe. Jak robić zdjęcia nocą telefonem oraz jaki aparat do zdjęć nocnych wybrać? Sprawdź, jak w tej roli sprawdzi się Galaxy S22 od Samsung.

Nocne zdjęcia – jak je zrobić?

Wieczorny lub nocny spacer z grupą znajomych bardzo często jest pełen momentów, które chcemy uchwycić. Grupowe selfie, nocna panorama miasta, pełnia księżyca czy też pogrążone w mroku budowle i zabytki. Inspiracji do zrobienia nocnych zdjęć jest wiele, jednak często okazuje się, że parametry naszego aparatu nie są wystarczające, przez co efekt końcowy zupełnie nas nie zadowala.

Jeżeli chcemy robić zdjęcia nocą przy użyciu naszego telefonu, bardzo ważne jest, aby posiadał on określone parametry, a także przystosowany aparat do zdjęć nocnych. Telefonem, po który warto sięgnąć w takiej sytuacji, jest Galaxy S22 od Samsung. Został wyposażony w aparat ultraszerokokątny 12 MP, aparat szerokokątny 50 MP i teleobiektyw 10 MP z zoomem optycznym 3x. Za idealne wyraźne selfie jest odpowiedzialny przedni aparat selfie 10 MP. Takie parametry sprawiają, że Galaxy S22 może określić, kiedy przebywasz w słabo oświetlonym miejscu i tym samym dostosować parametry.

Nightografia – sposób na nocną fotografię

Czym jest Nightografia? To tryb fotografii nocnej, który okazuje się idealnym wyborem po zmroku. Dzięki temu nie musisz już czekać na odpowiedni moment czy lepsze oświetlenie, by móc zrobić perfekcyjne zdjęcie. Dzięki Nightografii matryca łączy piksele i powiększa je, by móc lepiej uchwycić światło. Z kolei rozwiązanie Super Night Solution usuwa z każdego ujęcia szumy, dzięki czemu Twoje zdjęcia są wyraziste.

Galaxy S22 – odpowiedni do rozrywki

Nightografia i pozostałe zadziwiające parametry aparatu to jedna z cech, z których doskonale jest znany smartfon Galaxy S22. Fotografia to jednak nie jedyne przeznaczenie tego urządzenia, a dzięki bardzo dobrym parametrom może sprawdzić się jako przydatne narzędzie podczas szeroko pojętej rozrywki. Zda egzamin np. w roli telefonu do gier dzięki szybkiemu procesorowi 4nm.WymieńGry.pl to społeczność graczy, którzy wymieniają się grami między sobą.
Dołącz do nas i wymieniaj się lub kupuj / sprzedawaj gry na PS5, PS4, Xbox Series X, Xbox One i wiele innych platform!

Kategorie

Warto wiedzieć
Jak zapakować i wysłać gry?
24 marca 2019

Pakowanie gier do wysyłki jest bardzo ważnym elementem transakcji. Nieprawidłowo zapakowana gra..

Ostatnio na blogu

Nowości na WymieńGry: Dopasowania wymian i inne usprawnienia

1 lutego 2023 Aktualności

W serwisie pojawiła się długo wyczekiwana funkcja dopasowań wymian, łącząca użytkowników na podstawie ich posiadanych gier oraz tych, które chcą zdobyć. Ponadto do Biblioteki gier o procesu składania ofert zostały dodane liczne usprawnienia.

Życzenia Świąteczne 2k22

24 grudnia 2022 Aktualności

Drodzy gracze, z okazji Świąt Bożego Narodzenia chcielibyśmy złożyć Wam świąteczne i noworoczne życzenia!

PlayStation Tournaments - Sony uruchamia nowość na PS5 dla wszystkich

30 listopada 2022 Aktualności

Nowa funkcja o nazwie PlayStation Tournaments pozwoli wszystkim graczom na udział we oficjalnych wydarzeniach Sony. Dostępna będzie dla konsol nowej generacji PS5.

Jak robić zdjęcia nocą telefonem Galaxy S22?

28 listopada 2022 Poradniki

Jak robić zdjęcia nocą telefonem oraz jaki aparat do zdjęć nocnych wybrać? Sprawdź, jak w tej roli sprawdzi się Galaxy S22 od Samsung.

Do góry