Jak robić zdjęcia nocą telefonem Galaxy S22? - Poradniki
Poradniki

28 listopada 2022

maciej_spc maciej_spc

Jak robić zdjęcia nocą telefonem Galaxy S22?

Jak robić zdjęcia nocą telefonem Galaxy S22? - Poradniki

Artykuł sponsorowany

Dzięki rozwojowi technologicznemu i ciągłym ulepszeniom aparat to aktualnie standard w każdym telefonie. Dodatkowo coraz więcej modeli smartfonów zostało wzbogaconych w parametry, dzięki którym możliwe jest wykonywanie profesjonalnych fotografii o wysokiej jakości. To sprawia, że z dużą łatwością i precyzją jesteśmy w stanie uwieczniać chwile, które są dla nas ważne i jednocześnie powracać do nich w każdym momencie. Niestety zrobienie zdjęcia nocą lub w gorszym oświetleniu często jest niemożliwe. Jak robić zdjęcia nocą telefonem oraz jaki aparat do zdjęć nocnych wybrać? Sprawdź, jak w tej roli sprawdzi się Galaxy S22 od Samsung.

Nocne zdjęcia – jak je zrobić?

Wieczorny lub nocny spacer z grupą znajomych bardzo często jest pełen momentów, które chcemy uchwycić. Grupowe selfie, nocna panorama miasta, pełnia księżyca czy też pogrążone w mroku budowle i zabytki. Inspiracji do zrobienia nocnych zdjęć jest wiele, jednak często okazuje się, że parametry naszego aparatu nie są wystarczające, przez co efekt końcowy zupełnie nas nie zadowala.

Jeżeli chcemy robić zdjęcia nocą przy użyciu naszego telefonu, bardzo ważne jest, aby posiadał on określone parametry, a także przystosowany aparat do zdjęć nocnych. Telefonem, po który warto sięgnąć w takiej sytuacji, jest Galaxy S22 od Samsung. Został wyposażony w aparat ultraszerokokątny 12 MP, aparat szerokokątny 50 MP i teleobiektyw 10 MP z zoomem optycznym 3x. Za idealne wyraźne selfie jest odpowiedzialny przedni aparat selfie 10 MP. Takie parametry sprawiają, że Galaxy S22 może określić, kiedy przebywasz w słabo oświetlonym miejscu i tym samym dostosować parametry.

Nightografia – sposób na nocną fotografię

Czym jest Nightografia? To tryb fotografii nocnej, który okazuje się idealnym wyborem po zmroku. Dzięki temu nie musisz już czekać na odpowiedni moment czy lepsze oświetlenie, by móc zrobić perfekcyjne zdjęcie. Dzięki Nightografii matryca łączy piksele i powiększa je, by móc lepiej uchwycić światło. Z kolei rozwiązanie Super Night Solution usuwa z każdego ujęcia szumy, dzięki czemu Twoje zdjęcia są wyraziste.

Galaxy S22 – odpowiedni do rozrywki

Nightografia i pozostałe zadziwiające parametry aparatu to jedna z cech, z których doskonale jest znany smartfon Galaxy S22. Fotografia to jednak nie jedyne przeznaczenie tego urządzenia, a dzięki bardzo dobrym parametrom może sprawdzić się jako przydatne narzędzie podczas szeroko pojętej rozrywki. Zda egzamin np. w roli telefonu do gier dzięki szybkiemu procesorowi 4nm.WymieńGry.pl to społeczność graczy, którzy wymieniają się grami między sobą.
Dołącz do nas i wymieniaj się lub kupuj / sprzedawaj gry na PS5, PS4, Xbox Series X, Xbox One i wiele innych platform!

Kategorie

Warto wiedzieć
Jak zapakować i wysłać gry?
24 marca 2019

Pakowanie gier do wysyłki jest bardzo ważnym elementem transakcji. Nieprawidłowo zapakowana gra..

Ostatnio na blogu

Za Imperatora! Warhammer 40k: Boltgun - recenzja gry

20 kwietnia 2024 Recenzje gier

Od momentu premiery w 2023 roku, Warhammer 40k: Boltgun kusił mnie jednym - samym faktem użycia fenomenalnego bitewniaka w tytule. Czy herezja została wypleniona? Przekonajmy się.

Wielkanocny Konkurs na WymieńGry.pl: Wymieniaj się i ustrzel koszulkę!

27 marca 2024 Aktualności

Przygotowaliśmy dla Was coś wyjątkowego.. zachęcamy do wzięcia udziału w naszej zabawie. Gotowi na strzelanie?

Zafascynujesz się przedwojenną Warszawą - recenzja The Thaumaturge 2024

16 marca 2024 Recenzje gier

The Thaumaturge zostało stworzone przez polskie studio Fool’s Theory, które postanowiło przenieść nas na początek XX wieku do Warszawy. Przyznaję, że jest to pomysł dość nietuzinkowy.

Przeszłości nie da się wymazać - recenzja The Medium

11 marca 2024 Recenzje gier

Serwisy klasyfikują The Medium jako horror psychologiczny z widokiem z trzeciej osoby. Jak jest naprawdę?

Do góry